2D Group

Gerçeğe Dönüşen Hayaller…

Estetik, 1982 yılında yola çıkarken vizyonumuza yerleştirdiğimiz en önemli kavram. Bu yüzden 2D Yapı olarak aydınlatma ve inşaat sektöründe var olduğumuz günden beri çözüm ortağı olarak dahil olduğumuz her projeye sanatın ışığını taşıdık. Alüminyuma gerçekleştirdiğimiz sihirli dokunuşlarla sınırların olmadığı bir dünyaya adım attık.

Kendimize malzeme olarak, günümüzde birçok heykel ve sanat eserinin hayata geçmesinde kullanılan en uygun madeni seçtik: Alüminyum… Hafifliği, makinede işlenebilir ve dökülebilir olması sayesinde hayal ettiğimiz tüm tasarımları gerçekleştirdik. Çok üstün korozyon özelliklerine sahip olması ve oksidasyona karşı olağanüstü direnci ile de projelere kalıcı değerler verdik.

Yaptığımız işi sanat olarak gördük, ancak teknolojinin ve bilimin rehberliğinden de asla ayrılmadık. Hayal gücüne ve insan potansiyeline verdiğimiz önemi AR-GE çalışmalarımıza da yansıttık. Uzman tasarımcı ekibimiz ve 8000 m2 kapalı alana sahip fabrikamızda hayalleri gerçeğe dönüştüren kadromuzla hizmet verdiğimiz sektöre yepyeni bakış açıları sunduk. Bugün yurt içinde ve yurt dışında imza attığımız her projede ve koleksiyon bazında imal ettiğimiz her üründe lideri olduğumuz sektöre yeni değerler katmanın gururunu yaşıyoruz.

Bugün 2D Grup olarak toplamda 4 ana faaliyet kolundaki 4 markamızla, estetiğe olan yolculuğumuza devam ediyoruz. Toplam 8000 m2 kapalı alana sahip fabrikamız, yüksek kalite standartlarına sahip üretim teknolojimizle yaptığımız tüm işleri büyük bir özen ve aşla yapıyoruz.

2D Group İletişim Bilgileri

444 60 34

 

Fabrika 1

Dilovası Organize Sanayi Bölgesi
3. Kısım Gediz Caddesi No: 13 Gebze / Kocaeli

Fabrika 2

Çerkeşli OSB Mah. İmes 6. Cad. No: 9 Dilovası / Kocaeli

 

info@2d.com.tr