AZERBAYCAN NAKLİYE TEL: 0546 446 37 57

AZERBAYCAN NAKLİYE TEL: 0546 446 37 57

Biçer Lojistik Size Bir Telefon Kadar YAKINIZ !       

7/24:  📞  0546 446 37 57 

  WhatsAPP:  0546 446 37 57

www.bicernakliyat.com

info@bicernakliyat.com

AZERBAYCAN NAKLİYE

TEL: 0546 446 37 57

HİZMETLERİMİZ

AZERBAYCAN NAKLİYE

Uluslararası nakliye konusunda bir çok ülke ile taşımacılık çalışmalarını sürdüren firmamız Türkiye-Azerbaycan hattında da düzenli çalışmalarını devam ettirmektedir.

Ülkemiz ile Azerbaycan arasında yapılan nakliye anlaşmaları çerçevesinde taşıma faaliyetlerini sürdürmekte olan firmamız, ülkemizden gönderilen ihracat yüklerinin yanı sıra Azerbaycan nakliye firmaları arasında, avrupa ülkelerinden Azerbaycan’a transit geçişli 3. Ülke kapsamlı taşınan yüklerin taşınması konusunda da çalışmalar yapmaktadır.

Firmamız Mersin Nakliyat kısa sürede uluslararası nakliye çalışmaları yapan firmalar arasına girerek aranan firma konumuna ulaşmıştır. Azerbaycan nakliye konusunda tecrübeli personelleri ,tam donanımlı araçları, Uluslararası Nakliyeciler Derneği(UND) üyeliği ve taşıma yetki belgesi ile kesintisiz hizmetlerini sürdürmektedir.

Türkiye’nin tüm bölgelerinden Azerbaycan’ın başta Bakü olmak üzere diğer tüm bölgelerine gönderilen yüklerin taşınmasıyla ilgili hizmet sağlayan firmamız, aynı zamanda Azerbaycan’dan Türkiye’ye ithal edilen ve transit geçiş ile Avrupa ve Ortadoğu ülkelerine gönderilen yüklerin taşınması ile ilgili nakliye çalışmalarını da devam ettirmektedir.

Mersin merkezli kurulmuş olan firmamız İstanbul, Kayseri, Ankara, Adıyaman gibi illerimizde açılan şubeleri ile her geçen gün büyüyerek Azerbaycan nakliye firmaları içerisinde öne çıkan yükselişini sürdürmekte, lojistik alanında her geçen gün emin adımlarla büyümektedir..

Firmamız Azerbaycan’a kara ve denizyolu nakliyesi alanlarında, taşınabilen her türlü yükün nakliyesi ile ilgili her tipte araç ve konteynerlerimiz ile hizmet vermektedir. Kuru yük taşımacılığı, donmuş ürün, yaş sebze, meyve, bitki ve kimyasal madde taşımacılığı, gabari dışı yüksek tonajlı ağır nakliye yükleri, açık yük nakliyesi ve konteyner taşımacılığı gibi konularda standart tenteli tır, frigo tır, sal kasa ve lowbed dorse araçlarımızla hizmetlerini sürdürmektedir.

Azerbaycan’a komple tır taşımacılığının yanı sıra parsiyel veya kargo kapsamlı yüklerinizin taşınmasında da çalışmalarımız mevcut olup İstanbul ve Ankara’da bulunan parsiyel depolarımızdan haftanın belirli günleri çıkışlar yapmak suretiyle parsiyel yükleriniz talebinize göre bulundukları adreslerden alınarak en kısa sürede Axerbaycan’ın tüm şehirlerine adres veya gümrük teslimi şeklinde teslim edilmektedir.

Azerbaycan’a lojistik faaliyetlerimiz dışında gümrükleme, depolama, antrepo ve sigortalama hizmetlerimizde mevcut olup, Azerbaycan’da bulunan acentelerimiz aracılığı ile ihracat ithalat işlemleri en kısa sürede tamamlanmaktadır.

Azerbaycan Karayolu nakliye seferleri yapan araçlarımızda mevcut araç takip sistemi ile araçlarımızı anlık takip edebiliyor, siz değerli müşterilerimize anlık araç konum bilgilendirmeleri ile bilgi akışı sağlıyoruz. Azerbaycana nakliye taleplerinizi firmamıza sözlü ve yazılı olarak bildirmek suretiyle uzman ekibimizden en kısa sürede en uygun taşıma fiyat tekliflerimizi alabilirsiniz.

Biz “şirketi olarak Azerbaycanda 15 yildan fazla olarak faaliyet gostermekteyiz. Şirketimiz yapı sektorunda çimento ve gips bazlı ürünlerin üretiminde lider olmakla birlikde sıvı ürünlerini de üretmektedir

Hammadde yuklemelerimiz , kurdugumuz fabrika ekipmanlarinin yuklelmelrini, mobilya ve bashka yuklemelri gercekleshtiriyoruz. Her hafta İstanbul,  Ankara ve s. shehirlerden yuklemelerimiz oluyor.

Mersin limanina varan  her ay 2 – 4  40 feet konteyner  hammadde Transit malzmemeiz oluyor. Agirliklar 19-21 ton arasi oluyor.  Lutfen Mersin – Azerbeycan  navlun ve transit ishlem masraflari ichin teklifnizi sunmanzii rca ediyorum.

Bunun dishinda aşagidaki standart yuklemeler icin de en iyi fiyatinizi gondermneizi rica ediyorum. İstanbul – Bakü – 20 ton Fiyatlarinzi uyğun olursa devamli sizinle chalisha biliriz. Adana, istanbul, ankara, izmir gaziantep, konya, kayseri ve antalya gibi ilerimizdenBu sefer çok pahalı verdiniz, şu an yük nalunlar fiyatları 175 tl seviyelerinde, peşin satış olduğu için sizden indirim talep etmedik.Bizden  dolayı  kaynaklanan  gecikmeden  dolayı  sizlerden  özür dileriz

Yaptığımız   görüşmelerde  tır gecikme yaşanmasaydı   ürün  bu  gün  müşteriye  teslim olacaktı

Bu gün  yükleyeceğiz aracımız  Perşembe  gemiye  binecek  Cuma  günüde ürünü müşteriye teslim edilecektir. parsiyel parça yük Ancak akreditiflerde daha uygun navlun isteriz

 

Comments are closed
Hemen Ara Fiyat Öğren!
WhatsApp Fiyat Sor!