Bakırköy Proje Ağır Yük Taşımacılığı‎

Bakırköy Proje Ağır Yük Taşımacılığı‎

Bakırköy Proje Ağır Yük Taşımacılığı‎ ‎ ‎ ‎   7/24 -: 0532 400 16 90 – Her ile Her Tonajda araç tedarik edilir… 

Biçer Nakliyat Size Bir Telefon Kadar YAKINIZ ! 

ilimizde yapılması devam eden hastane, okul, şantiye ilimizde valilik, emniyet müdürlüğü ilçelerde kaymakamlık, belediye binaları jandarma komutanlıkları başta olmak üzere kamu kurumları ve özel fabrikalar organize sanayi bölgeleri ve fabriklar, bu buralarda çalışan personeller ve işçiler olmak üzere tüm il ve ilçelerde nakliye taşımacılık işlerinizde ister ev eşyası, fabrika ve ağır taşıma olsun tüm nakliyede hizmetiniz deyiz....  BİÇER NAKLİYAT

ağır nakliye proje taşıması yurt geneline taşıma yapılır her tonajda taşıma

ağır nakliye proje taşıması yurt geneline taşıma yapılır

TÜRKİYE GENELİ nakliyat ambarı taşıması nakliye yurt geneline taşıma yapılır

 

 

 

 

 

 

Hemen ara fiyat öğren YURT İÇİ HER YÖNE TAŞIMACILIK olarak tüm illere günlük Sevki yatımız vardır.0532 400 16 90  Nakliyat hizmetlerinde kurumsal kimlikle, garantili güvenli hizmet vermekteyiz. Profesyonel şoförler ve müşterilerimize özel nakliye danışmanlarımız sayesinde nakliye taleplerinize anında teklif ve nakliye hizmeti vermekteyiz.

 

 

 

 

www.bicernakliyat.com 

FABRİKA TAŞIMACILIĞI

Fabrika taşımacılığı, nakliye firmamız tarafından uzman ekip eşliğinde eşyalarınız paketlenerek kırılması muhtemel eşyalarınız korumaya alınır. Sonrasında fabrikanızın ofis bölümü öncelikli olarak taşınır daha sonra üretim, imalat alanları taşınma sırasına alınır.

Fabrika bölümünde yer alan stantlar sökülerek araçlara yüklenir. Yeniden kurulması gereken bölgeye aynı şekilde kurulması gerçekleştirilir. Aslında burada ki en önemli husus güvenli olarak eşyalara zarar gelmeden taşınabilmesidir. Maalesef günümüzde bazı nakliye firmaları bu hususa dikkat etmemektedir.

Profesyonel olarak yıllardır fabrika taşımacılığı yapan firmamız tarafınıza nakliye öncesi ve sonrasında detaylı rapor sunmaktadır.

Fabrika taşımacılığında önemli hususlar nelerdir ?

 • Eşyaların düzenli olarak paketlenmesi sağlanır.
 • Fabrikaya ait tüm malzemeler forklift ile yönlendirilen araçlara yüklenmesi sağlanır.
 • Tüm malzemeler sigortalanır.
 • Gidilecek noktaya kadar garanti kapsamına alınır.
 • Yükün indirilmesi sağlanır ve aynı şekilde eşyalar kurulması gereken yerlere yerleştirilir.
 • Fabrika taşınması sonrasında detaylı olarak rapor yetkililere sunulur.

Müşterilerimiz devamlı bizimle çalıştığı taktirde % 15 e varan indirimlerle devamlı olarak fabrika taşımacılığı hizmet almaktadır.

     sancaktepe-nakliyat-firmalariBİÇER NAKLİYAT: Firmamız Merkezi İstanbul Ata şehir olmak üzere Orhanlı’ İstanbul Nakliyeciler Sitesi sinde hizmet vermektedir. Yurt içi 80 noktada çağrı merkezli, ihtiyacınız olabilecek her türlü karayolu taşımacılığında 5000 üzerindeki TIR, KIRKAYAK, KAMYON, KAMYONET araç potansiyelimizle hizmetinizdeyiz. Sizlerle çalışmaktan onur duyarız.

     EVDEN EVE NAKLİYAT: Evden eve nakliyat günümüzde sorun olmaktan çıkmıştır 20 yıllık deneyimli Ekibimizle sizlerin eli değmeden firmamız tarafından uzman ekibimizle taşıyoruz

      KOLİ KURYE: 2014 yılında KOLİ KURYE hizmetine başladığımız 10 araçlık otomobil. panelvan KOLİ KURYE HİZMETİMİZLE Siz değerli müşterilerimizin. Numune, koli, parça, toplu dağıtım, evrak, dergi, tanıtım, broşür, postalarınızı eve teslim satıştaki ürünlerinizi kapıda teslimat yapmaktayız.   0 dan 100 kg ya kadar olan yüklerinizi araç kargo (araç kurye ) ile daha ekonomik ve hızlı teslimat yapmaktayız sizlerin zaman kaybı yapmadan sizin yerinize biz taşıyoruz.

PARSİYEL TAŞIMACILIK

Parsiyel taşımacılık, aynı yönde devam eden araçların farklı müşterilere ait eşyaları yükleyerek varış noktasına ulaştırılmasını sağlayan hizmete denilmektedir.

Gerek ekonomik açıdan gerekse bekleme yapılmadan daha hızlı ulaştırılmasından dolayı müşteri açısından avantaj sağlamaktadır.

Müşteri tarafından yüklenecek eşyalarınızın ölçüleri alınarak uygun aracın tedarik edilmesi sonrası bilgi verilir, onay sonrasın da araç yönlendirmesi yapılır.

Güvenli ve hızlı olmasının yanı sıra eşyalarınızın karışma oranı neredeyse imkansızdır.  Tarafımızca müşteri bilgisi ve araç bilgileri sistemimize kayıt edilir. Sonrasın da gerekli bilgilendirmeler müşteriye yapılmaktadır.

sehir-ici-evden-eve-nakliyatBu doğrultuda yüklerinizin varış ve iniş noktasını detaylı olarak takip etme imkanı bulacaksınız.

Parsiyel – parça yük taşımacılığı sektöründe önemli olan eşyalarınızın araçlara doğru yüklenmesi ve zamanında varış noktasına ulaştırılmasıdır. Bizler yılların verdiği tecrübeler doğrultusunda profesyonel olarak isteklerinizi yerine getiriyoruz aynı zamanda tarafınıza detaylı rapor sunuyoruz.

Eşyalarınızı sigortalayarak parsiyel yüklerinizin varış noktasına kadar ulaştırılmasında garanti kapsamına alıyoruz.

Türkiye’nin her yerinde şubelerimizle birlikte geniş araç filomuzla sizlerin taleplerini uzman kadromuz en ince detayına kadar yerine getirmektedir. Yoğun talep doğrultusunda fiyatlandırma da indirim hakkına sahip olabilirsiniz.

Fabrika, üretim, makina sektörlerine özel nakliye indirimlerimiz bulunmaktadır. Ulaştırılacak parsiyel yüklerinizi firmamıza ilettiğiniz taktirde özel fiyatlandırma tarafınıza bildirilmektedir.

Sürekli çalıştığımız firmalara devamlı % 15 nakliye indirimlerimiz vardır.

Biçer Nakliyat ayrıcalıktır, çünkü işimizi özenle yapıyor farkımızı her zaman gösteriyoruz !

EVDEN EVE NAKLİYAT

Evden eve nakliyat, sektörü tecrübe ve profesyonellik anlayışı gerektirmektedir. Genellikle nakliye hizmeti veren firmalar üstünkörü oldu bittiye getirdiği için hizmet alan müşteriler sorun yaşamaktadır. Nakliye firmamız bu hususta siz değerli müşterilerimize kaliteli, güvenli ve sigortalı olarak eşyalarınızı taşımaktadır.

Türkiye’nin 81 il dahil olmak üzere tüm ilçe ve semtlerine sorunsuz olarak eşyalarınızı ulaştırmaktadır. Evden eve nakliye öncesi firmamızdan fiyat teklifi alarak tarafınıza yönlendirilen ekibimiz ile birlikte işçili veya işçisiz olarak hizmet alabilirsiniz.

iscili-evden-eve-nakliyatEşyalarınız düzenli olarak paketlenir, tarafımızca sigortalanır. İstediğiniz noktaya ulaştırılarak aynı şekilde yerleştirilmesi sağlanır. Bu doğrultuda firma profili olarak kaliteyi ön planda tutmaktayız.

Evden eve nakliye hizmetlerinde genel olarak % 15 e varan indirim kampanyamızdan hemen faydalanabilirsiniz. Eşyalarınız güven altında olsun istemez misiniz ?

Evden eve nakliyat taşıması nasıl yapılmalıdır ?

 • Öncelikle eşyalar araca yüklenmeden paketlenmeli ve sayım yapılmalıdır.
 • Müşteriye detaylı bilgi verilmeli ve tahmini varış süresi bildirilmelidir.
 • Sigortalanan eşyalar müşteri tarafından teyit edilmelidir.
 • Onay sonrasında araç çıkışı yapılarak müşteri ile sorunsuz irtibat sağlanmalıdır.
 • Aynı şekilde eşyalar varış noktasına indirilerek gerekli kurulumlar yapılmalı ve hizmet sonlandırılmalıdır.

LOWBED ( AĞIR YÜK) TAŞIMACILIĞI

Lowbed taşmacılığı, yüklerinizin en boy oranlarına göre ağırlığı her ne olursa olsun uygun araç tipi temin edilerek varılması gereken noktaya gönderilerek ağır yüklerin taşınmasına denilmektedir. Normal araçların taşıyamayacağı yüklerin lowbed veya dorse diye tabir edilen araçlarla taşınılası da denilebilir.Lowbet-300x197

Yolların bozulmasına karşılık gelerek bu alanda tercih edilen lowbed araçları kullanılır. Ağır yüklerin hız sınırı doğrultusunda güvenli olarak taşınması gerekmektedir.

Lowbed araçları ise genellikle makine sektöründe, inşaat sektöründe üretim yapan firmaların tercih ettiği araç tipleridir. Uzman şoför ve lowbed araçlar sayesinde yüklerin taşınılmasında sorunsuz hizmet veren firmamız istediğiniz hizmeti tarafınıza tahsis etmektedir.

Lowbed – ağır yük taşımacılığında özel indirimlerden faydalanmak için bizlere ulaşmanız yeterli !

FUAR TAŞIMACILIĞI

Fuar taşımacılığı, firma olarak stand, fuar, organizasyon vb. gibi faaliyetlerin yapılacağı yerlere nakliye hizmeti sağlamaktayız.

fuar-tasimacilik-3Türkiye’nin her noktasında yapılacak olan fuar organizasyonlarında firmamızdan hizmet talep ederek fuar taşımacılığının tarihinde ve yerinde araçlarımız yönlendirilmektedir. Sonrasın da fuar organizasyonlarınız bitiminde araçlarımız eşyalarınızı tekrar iletilmesi gereken yere yönlendirilmektedir.

Fuar taşımacılığı hizmetinde önemli hususlar nelerdir ?

 • Taşınacak eşyaların ve zaman sorunundan dolayı uzman ekibin yönlendirmesi sonucu kaliteli hizmet alabilirsiniz.
 • Sigortalama yapılarak eşyalarınızın güvencesi garanti kapsamına alınmaktadır.
 • Eşyalarınızın paketlenmesi sayesinde güvenli olarak hizmet alabilirsiniz.
 • İniş noktasından çıkış noktasına kadar araçlarımız yanınızda olacaktır.

Kaliteli, hızlı ve ekonomik hizmet sayesinde sorunsuz fuar nakliyesi gerçekleştiren firmamız devamlı bizimle çalışan müşterilerimize % 15 e varan indirimler sunmaktadır.

KONTEYNER TAŞIMACILIĞI

Konteyner taşımacılığı, İnşaat, şantitye , bekçi kulubesi, 3×7 şantiye ye özel frefabrik konteyner imalatı ve  gerekli yetki belgeleri alınarak 20’lik, 40’lık veya 45’lk konteynerların ölçülere uygun olması durumda gerekli tüm taşımacılığı tarafımızca yapmaktayız.

nakliye kamyonlarLiman, yurt içi yani her türlü alanda uygun, boşta olan araçlarımızı tarafınıza yönlendirerek taşımacılık işlemi gerçekleştirilmektedir.

Tüm araçlarımız tarafımızca garanti kapsamına alınarak varış noktasına kadar takip edilmektedir. Bu nedenle nakliye güvencesi firma tarafından verilmektedir.

Araç filolarımız isteklerinize uygun olarak hizmetlerimizi kesintisiz olarak devam ettiriyoruz.

Firmamızdan hizmet aldığınız taktirde uygun araçlarla konteyner yükleriniz varış noktasına kadar temin edilir.

Yurt içinde İstanbul merkezli olmak üzere tüm il ve ilçelerde
nakliyat araçlarımızla ihtiyacınız olabilecek her türlü kara yolu taşımacılığında
3000 üzerindeki TIR,KIRK AYAK ,KAMYON ,KAMYONET
açık kapalı araç potansiyelimizle hizmetinizdeyiz.
Sizlerle çalışmaktan onur duyarız

Nakliyat Firması olarak her türlü Nakliyeleriniz için bize ulaşa bilirsiniz  

ADNAN MENDERES AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

ANADOLU AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

ARNAVUTKÖY MERKEZ AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

ATATÜRK AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

BAKLALI AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

BALABAN AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

BOĞAZKÖY İSTİKLAL AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

BOLLUCA AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

BOYALIK AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

ÇİLİNGİR AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

DELİKLİKAYA AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

DURSUNKÖY AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

DURUSU AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

FATİH AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

HACIMAŞLI AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

HADIMKÖY AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

HARAÇÇI AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

HASTANE AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

HİCRET AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

İMRAHOR AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

İSLAMBEY AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

KARABURUN AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

KARLIBAYIR AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

MAREŞAL FEVZİ ÇAKMAK AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

MAVİGÖL AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

MEHMET AKİF ERSOY AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

MUSTAFA KEMAL PAŞA AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

NENEHATUN AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

ÖMERLİ AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

SAZLIBOSNA AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

TAŞOLUK AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

TAYAKADIN AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

TERKOS AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

YASSIÖREN AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

YAVUZ SELİM AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

YENİKÖY AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

YEŞİLBAYIR AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

YUNUS EMRE AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

AŞIKVEYSEL AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

ATATÜRK AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

BARBAROS AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

ESATPAŞA AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

FERHATPAŞA AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

FETİH AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

İÇERENKÖY AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

İNÖNÜ AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

KAYIŞDAĞI AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

KÜÇÜKBAKKALKÖY AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

MEVLANA AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

MİMAR SİNAN AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

MUSTAFA KEMAL AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

ÖRNEK AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

YENİ ÇAMLICA AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

YENİSAHRA AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

YENİŞEHİR AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

AMBARLI AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

CİHANGİR AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

DENİZKÖŞKLER AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

FİRUZKÖY AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

GÜMÜŞPALA AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

MERKEZ AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

MUSTAFA KEMALPAŞA AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

TAHTAKALE AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

ÜNİVERSİTE AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

YEŞİLKENT AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

 1. YIL AVCILAR PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

15 TEMMUZ AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

BAĞLAR AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

BARBAROS AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

ÇINAR AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

DEMİRKAPI AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

FATİH AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

FEVZİ ÇAKMAK AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

GÖZTEPE AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

GÜNEŞLİ AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

HÜRRİYET AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

İNÖNÜ AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

KAZIM KARABEKİR AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

KEMALPAŞA AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

KİRAZLI AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

MAHMUTBEY AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

MERKEZ AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

SANCAKTEPE AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

YAVUZ SELİM AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

YENİGÜN AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

YENİMAHALLE AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

YILDIZTEPE AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

BAHÇELİEVLER AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

CUMHURİYET AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

ÇOBANÇEŞME AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

FEVZİ ÇAKMAK AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

HÜRRİYET AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

KOCASİNAN MERKEZ AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

SİYAVUŞPAŞA AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

SOĞANLI AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

ŞİRİNEVLER AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

YENİBOSNA MERKEZ AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

ZAFER AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

ATAKÖY 1. KISIM AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

ATAKÖY 2-5-6. KISIM AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

ATAKÖY 3-4-11. KISIM AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

ATAKÖY 7-8-9-10. KISIM AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

BASINKÖY AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

CEVİZLİK AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

KARTALTEPE AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

OSMANİYE AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

SAKIZAĞACI AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

ŞENLİKKÖY AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

YENİMAHALLE AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

YEŞİLKÖY AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

YEŞİLYURT AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

ZEYTİNLİK AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

ZUHURATBABA AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

ALTINŞEHİR AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

BAHÇEŞEHİR 1. KISIM AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

BAHÇEŞEHİR 2. KISIM AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

BAŞAK AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

BAŞAKŞEHİR AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

GÜVERCİNTEPE AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

İKİTELLİ OSB AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

KAYABAŞI AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

ŞAHİNTEPE AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

ŞAMLAR AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

ZİYA GÖKALP AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

ALTINTEPSİ AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

CEVATPAŞA AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

İSMET PAŞA AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

KARTALTEPE AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

KOCATEPE AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

MURATPAŞA AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

ORTAMAHALLE AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

TERAZİDERE AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

VATAN AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

YENİDOĞAN AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

YILDIRIM AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

ABBASAĞA AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

AKAT AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

ARNAVUTKÖY AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

BALMUMCU AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

BEBEK AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

CİHANNÜMA AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

DİKİLİTAŞ AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

ETİLER AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

GAYRETTEPE AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

KONAKLAR AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

KURUÇEŞME AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

KÜLTÜR AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

LEVAZIM AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

LEVENT AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

MECİDİYE AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

MURADİYE AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

NİSBETİYE AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

ORTAKÖY AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

SİNANPAŞA AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

TÜRKALİ AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

ULUS AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

VİŞNEZADE AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

YILDIZ AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

ACARLAR AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

AKBABA AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

ALİBAHADIR AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

ANADOLU HİSARI AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

ANADOLU KAVAĞI AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

ANADOLUFENERİ AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

BAKLACI AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

BOZHANE AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

CUMHURİYET AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

ÇAMLIBAHÇE AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

ÇENGELDERE AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

ÇİFTLİK AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

ÇİĞDEM AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

ÇUBUKLU AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

DERESEKİ AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

ELMALI AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

FATİH AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

GÖKSU AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

GÖLLÜ AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

GÖRELE AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

GÖZTEPE AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

GÜMÜŞSUYU AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

İNCİRKÖY AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

İSHAKLI AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

KANLICA AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

KAVACIK AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

KAYNARCA AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

KILIÇLI AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

MAHMUTŞEVKETPAŞA AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

MERKEZ AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

ORTAÇEŞME AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

ÖĞÜMCE AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

ÖRNEKKÖY AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

PAŞABAHÇE AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

PAŞAMANDIRA AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

POLONEZKÖY AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

POYRAZKÖY AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

RİVA AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

RÜZGARLIBAHÇE AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

SOĞUKSU AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

TOKATKÖY AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

YALIKÖY AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

YAVUZ SELİM AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

YENİ MAHALLE AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

ZERZAVATÇI AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

ADNAN KAHVECİ AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

BARIŞ AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

BÜYÜKŞEHİR AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

CUMHURİYET AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

DEREAĞZI AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

GÜRPINAR AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

KAVAKLI AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

MARMARA AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

SAHİL AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

YAKUPLU AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

ARAP CAMİ AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

ASMALI MESCİT AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

BEDRETTİN AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

BEREKETZADE AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

BOSTAN AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

BÜLBÜL AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

CAMİİKEBİR AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

CİHANGİR AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

ÇATMA MESCİT AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

ÇUKUR AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

EMEKYEMEZ AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

EVLİYA ÇELEBİ AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

FETİHTEPE AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

FİRUZAĞA AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

GÜMÜŞSUYU AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

HACIAHMET AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

HACIMİMİ AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

HALICIOĞLU AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

HÜSEYİNAĞA AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

İSTİKLAL AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

KADIMEHMET EFENDİ AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

KALYONCU KULLUĞU AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

KAMER HATUN AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

KAPTANPAŞA AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

KATİPMUSTAFA ÇELEBİ AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

KEÇECİ PİRİ AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

KEMANKEŞ KARAMUSTAFAPAŞA AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

KILIÇALİ PAŞA AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

KOCATEPE AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

KULAKSIZ AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

KULOĞLU AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

KÜÇÜK PİYALE AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

MÜEYYETZADE AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

ÖMER AVNİ AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

ÖRNEKTEPE AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

PİRİPAŞA AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

PİYALEPAŞA AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

PÜRTELAŞ HASAN EFENDİ AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

SURURİ MEHMET EFENDİ AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

SÜTLÜCE AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

ŞAHKULU AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

ŞEHİT MUHTAR AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

TOMTOM AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

YAHYA KAHYA AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

YENİŞEHİR AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

19 MAYIS AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

AHMEDİYE AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

ALKENT 2000 AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

ATATÜRK AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

BAHÇELİEVLER AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

CELALİYE AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

CUMHURİYET AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

ÇAKMAKLI AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

DİZDARİYE AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

EKİNOBA AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

FATİH AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

GÜZELCE AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

HÜRRİYET AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

KAMİLOBA AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

KARAAĞAÇ AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

KUMBURGAZ AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

MİMAR SİNAN MERKEZ AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

MİMAROBA AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

MURAT ÇESME AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

PINARTEPE AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

SİNANOBA AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

TÜRKOBA AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

ULUS AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

YENİMAHALLE AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

AKALAN AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

ATATÜRK AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

AYDINLAR AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

BAHŞAYİŞ AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

BAŞAK AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

BELGRAT AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

CELEPKÖY AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

ÇAKIL AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

ÇANAKÇA AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

ÇİFTLİKKÖY AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

DAĞYENİCE AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

ELBASAN AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

FATİH AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

FERHATPAŞA AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

GÖKÇEALİ AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

GÜMÜŞPINAR AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

HALLAÇLI AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

HİSARBEYLİ AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

İHSANİYE AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

İNCEĞİZ AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

İZZETTİN AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

KABAKÇA AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

KALEİÇİ AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

KALFA AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

KARACAKÖY MERKEZ AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

KARAMANDERE AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

KESTANELİK AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

KIZILCAALİ AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

MURATBEY MERKEZ AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

NAKKAŞ AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

OKLALI AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

ORMANLI AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

OVAYENİCE AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

ÖRCÜNLÜ AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

ÖRENCİK AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

SUBAŞI AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

YALIKÖY AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

YAYLACIK AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

YAZLIK AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

ALEMDAĞ AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

AYDINLAR AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

CUMHURİYET AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

ÇAMLIK AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

ÇATALMEŞE AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

EKŞİOĞLU AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

GÜNGÖREN AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

HAMİDİYE AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

HÜSEYİNLİ AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

KİRAZLIDERE AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

KOÇULLU AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

MEHMET AKİF AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

MERKEZ AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

MİMAR SİNAN AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

NİŞANTEPE AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

ÖMERLİ AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

REŞADİYE AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

SIRAPINAR AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

SOĞUKPINAR AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

SULTANÇİFTLİĞİ AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

BİRLİK AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

ÇİFTE HAVUZLAR AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

DAVUTPAŞA AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

FATİH AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

FEVZİ ÇAKMAK AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

HAVAALANI AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

KAZIM KARABEKİR AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

KEMER AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

MENDERES AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

MİMAR SİNAN AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

NAMIK KEMAL AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

NİNE HATUN AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

ORUÇREİS AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

TUNA AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

TURGUT REİS AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

YAVUZ SELİM AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

AKÇABURGAZ AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

AKEVLER AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

AKŞEMSEDDİN AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

ARDIÇLI AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

AŞIK VEYSEL AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

ATATÜRK AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

BAĞLARÇEŞME AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

BALIKYOLU AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

BARBAROS HAYRETTİN PAŞA AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

BATTALGAZİ AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

CUMHURİYET AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

ÇINAR AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

ESENKENT AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

FATİH AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

GÖKEVLER AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

GÜZELYURT AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

HÜRRİYET AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

İNCİRTEPE AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

İNÖNÜ AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

İSTİKLAL AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

KOZA AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

MEHMET AKİF ERSOY AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

MEHTERÇEŞME AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

MEVLANA AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

NAMIK KEMAL AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

NECİP FAZIL KISAKÜREK AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

ORHAN GAZİ AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

OSMANGAZİ AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

ÖRNEK AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

PINAR AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

PİRİ REİS AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

SAADETDERE AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

SELAHADDİN EYYUBİ AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

SULTANİYE AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

SÜLEYMANİYE AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

ŞEHİTLER AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

TALATPAŞA AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

TURGUT ÖZAL AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

ÜÇEVLER AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

YENİKENT AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

YEŞİLKENT AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

YUNUS EMRE AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

ZAFER AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

AĞAÇLI AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

AKPINAR AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

AKŞEMSETTİN AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

ALİBEYKÖY AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

ÇIRÇIR AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

ÇİFTALAN AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

DEFTERDAR AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

DÜĞMECİLER AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

EMNiYETTEPE AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

ESENTEPE AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

GÖKTÜRK MERKEZ AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

GÜZELTEPE AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

IŞIKLAR AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

İHSANİYE AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

İSLAMBEY AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

KARADOLAP AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

MERKEZ AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

MİMAR SİNAN AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

MİTHATPAŞA AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

NİŞANCI AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

ODAYERİ AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

PİRİNÇÇİ AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

RAMİ CUMA AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

RAMİ YENİ AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

SAKARYA AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

SİLAHTARAĞA AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

TOPÇULAR AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

YEŞİLPINAR AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

AKSARAY AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

AKŞEMSETTİN AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

ALEMDAR AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

ALİ KUŞÇU AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

ATİKALİ AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

AYVANSARAY AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

BALABANAĞA AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

BALAT AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

BEYAZIT AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

BİNBİRDİREK AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

CANKURTARAN AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

CERRAHPAŞA AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

CİBALİ AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

DEMİRTAŞ AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

DERVİŞ ALİ AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

EMİN SİNAN AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

HACI KADIN AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

HASEKİ SULTAN AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

HIRKA-İ ŞERİF AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

HOBYAR AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

HOCA GIYASETTİN AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

HOCAPAŞA AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

İSKENDERPAŞA AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

KALENDERHANE AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

KARAGÜMRÜK AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

KATİP KASIM AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

KEMALPAŞA AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

KOCA MUSTAFAPAŞA AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

KÜÇÜK AYASOFYA AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

MERCAN AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

MESİHPAŞA AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

MEVLANAKAPI AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

MİMAR HAYRETTİN AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

MİMAR KEMALETTİN AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

MOLLA FENARİ AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

MOLLA GÜRANİ AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

MOLLA HÜSREV AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

MUHSİNE HATUN AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

NİŞANCA AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

RÜSTEMPAŞA AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

SARAÇ İSHAK AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

SARIDEMİR AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

SEYYİD ÖMER AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

SİLİVRİKAPI AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

SULTAN AHMET AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

SURURİ AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

SÜLEYMANİYE AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

SÜMBÜL EFENDİ AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

ŞEHREMİNİ AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

ŞEHSUVAR BEY AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

TAHTAKALE AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

TAYA HATUN AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

TOPKAPI AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

YAVUZ SİNAN AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

YAVUZ SULTAN SELİM AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

YEDİKULE AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

ZEYREK AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

BAĞLARBAŞI AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

BARBAROS HAYRETTİN PAŞA AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

FEVZİ ÇAKMAK AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

HÜRRİYET AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

KARADENİZ AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

KARAYOLLARI AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

KARLITEPE AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

KAZIM KARABEKİR AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

MERKEZ AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

MEVLANA AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

PAZARİÇİ AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

SARIGÖL AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

ŞEMSİPAŞA AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

YENİ MAHALLE AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

YENİDOĞAN AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

YILDIZTABYA AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

ABDURRAHMAN NAFİZ GÜRMAN AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

AKINCILAR AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

GENÇOSMAN AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

GÜNEŞTEPE AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

GÜVEN AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

HAZNEDAR AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

MAREŞAL ÇAKMAK AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

MEHMET NESİH ÖZMEN AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

MERKEZ AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

SANAYİ AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

TOZKOPARAN AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

19 MAYIS AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

ACIBADEM AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

BOSTANCI AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

CADDEBOSTAN AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

CAFERAĞA AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

DUMLUPINAR AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

EĞİTİM AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

ERENKÖY AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

FENERBAHÇE AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

FENERYOLU AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

FİKİRTEPE AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

GÖZTEPE AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

HASANPAŞA AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

KOŞUYOLU AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

KOZYATAĞI AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

MERDİVENKÖY AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

OSMANAĞA AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

RASİMPAŞA AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

SAHRAYICEDİT AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

SUADİYE AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

ZÜHTÜPAŞA AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

ÇAĞLAYAN AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

ÇELİKTEPE AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

EMNİYET EVLERİ AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

GÜLTEPE AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

GÜRSEL AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

HAMİDİYE AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

HARMANTEPE AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

HÜRRİYET AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

MEHMET AKİF ERSOY AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

MERKEZ AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

NURTEPE AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

ORTABAYIR AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

SEYRANTEPE AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

SULTAN SELİM AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

ŞİRİNTEPE AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

TALATPAŞA AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

TELSİZLER AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

YAHYA KEMAL AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

YEŞİLCE AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

ATALAR AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

CEVİZLİ AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

CUMHURİYET AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

ÇAVUŞOĞLU AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

ESENTEPE AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

GÜMÜŞPINAR AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

HÜRRİYET AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

KARLIKTEPE AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

KORDONBOYU AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

ORHANTEPE AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

ORTA AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

PETROL İŞ AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

SOĞANLIK YENİ AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

TOPSELVİ AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

UĞUR MUMCU AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

YAKACIK ÇARŞI AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

YAKACIK YENİ AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

YALI AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

YUKARI AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

YUNUS AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

ATAKENT AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

ATATÜRK AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

BEŞYOL AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

CENNET AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

CUMHURİYET AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

FATİH AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

FEVZİ ÇAKMAK AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

GÜLTEPE AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

HALKALI MERKEZ AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

İNÖNÜ AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

İSTASYON AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

KANARYA AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

KARTALTEPE AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

KEMALPAŞA AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

MEHMET AKİF AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

SÖĞÜTLÜ ÇEŞME AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

SULTAN MURAT AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

TEVFİKBEY AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

YARIMBURGAZ AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

YENİ MAHALLE AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

YEŞİLOVA AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

ALTAYÇEŞME AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

ALTINTEPE AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

AYDINEVLER AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

BAĞLARBAŞI AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

BAŞIBÜYÜK AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

BÜYÜKBAKKALKÖY AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

CEVİZLİ AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

ÇINAR AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

ESENKENT AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

FEYZULLAH AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

FINDIKLI AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

GİRNE AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

GÜLENSU AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

GÜLSUYU AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

İDEALTEPE AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

KÜÇÜKYALI MERKEZ AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

YALI AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

ZÜMRÜTEVLER AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

AHMET YESEVİ AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

BAHÇELİEVLER AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

BALLICA AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

BATI AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

ÇAMÇEŞME AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

ÇAMLIK AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

ÇINARDERE AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

DOĞU AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

DUMLUPINAR AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

EMİRLİ AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

ERTUĞRUL GAZİ AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

ESENLER AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

ESENYALI AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

FATİH AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

FEVZİ ÇAKMAK AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

GÖÇBEYLİ AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

GÜLLÜ BAĞLAR AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

GÜZELYALI AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

HARMANDERE AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

KAVAKPINAR AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

KAYNARCA AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

KURNA AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

KURTDOĞMUŞ AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

KURTKÖY AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

ORHANGAZİ AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

ORTA AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

RAMAZANOĞLU AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

SANAYİ AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

SAPAN BAĞLARI AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

SÜLÜNTEPE AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

ŞEYHLİ AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

VELİBABA AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

YAYALAR AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

YENİ AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

YENİŞEHİR AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

YEŞİLBAĞLAR AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

ABDURRAHMANGAZİ AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

AKPINAR AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

ATATÜRK AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

EMEK AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

EYÜP SULTAN AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

FATİH AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

HİLAL AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

İNÖNÜ AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

KEMAL TÜRKLER AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

MECLİS AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

MERVE AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

MEVLANA AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

OSMANGAZİ AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

PAŞAKÖY AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

SAFA AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

SARIGAZİ AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

VEYSEL KARANİ AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

YENİDOĞAN AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

YUNUS EMRE AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

AYAZAĞA AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

BAHÇEKÖY MERKEZ AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

BAHÇEKÖY YENİ AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

BALTALİMANI AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

BÜYÜKDERE AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

CUMHURİYET AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

ÇAMLITEPE AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

ÇAYIRBAŞI AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

DARÜŞŞAFAKA AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

DEMİRCİKÖY AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

EMİRGAN AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

FATİH SULTAN MEHMET AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

FERAHEVLER AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

GARİPÇE AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

GÜMÜŞDERE AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

HUZUR AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

İSTİNYE AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

KAZIM KARABEKİR PAŞA AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

KEMER AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

KISIRKAYA AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

KİREÇBURNU AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

KOCATAŞ AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

KUMKÖY AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

MADEN AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

MASLAK AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

MERKEZ AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

PINAR AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

POLİGON AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

PTT EVLERİ AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

REŞİTPAŞA AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

RUMELİ HİSARI AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

RUMELİ KAVAĞI AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

RUMELİFENERİ AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

TARABYA AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

USKUMRUKÖY AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

YENİ AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

YENİKÖY AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

ZEKERİYAKÖY AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

AKÖREN AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

ALİBEY AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

ALİPAŞA AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

BALABAN AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

BEKİRLİ AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

BEYCİLER AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

BÜYÜK ÇAVUŞLU AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

BÜYÜK KILIÇLI AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

BÜYÜK SİNEKLİ AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

CUMHURİYET AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

ÇAYIRDERE AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

ÇELTİK AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

DANAMANDIRA AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

FATİH AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

FENER AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

FEVZİPAŞA AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

GAZİTEPE AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

GÜMÜŞYAKA AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

HÜRRİYET AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

İSMETPAŞA AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

KADIKÖY AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

KAVAKLI AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

KURFALLI AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

KÜÇÜK KILIÇLI AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

KÜÇÜK SİNEKLİ AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

MİMAR SİNAN AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

ORTAKÖY AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

PİRİ MEHMET PAŞA AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

SANCAKTEPE AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

SAYALAR AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

SELİMPAŞA AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

SEMİZKUMLAR AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

SEYMEN AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

YENİ AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

YOLÇATI AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

ABDURRAHMANGAZİ AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

ADİL AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

AHMET YESEVİ AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

AKŞEMSETTİN AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

BATTALGAZİ AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

FATİH AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

HAMİDİYE AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

HASANPAŞA AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

MECİDİYE AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

MEHMET AKİF AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

MİMAR SİNAN AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

NECİP FAZIL AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

ORHANGAZİ AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

TURGUT REİS AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

YAVUZ SELİM AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

 1. YIL AVCILAR PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,
 2. YIL AVCILAR PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

CEBECİ AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

CUMHURİYET AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

ESENTEPE AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

ESKİ HABİPLER AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

GAZİ AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

HABİBLER AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

İSMETPAŞA AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

MALKOÇOĞLU AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

SULTANÇİFTLİĞİ AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

UĞUR MUMCU AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

YAYLA AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

YUNUS EMRE AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

ZÜBEYDE HANIM AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

AĞAÇDERE AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

AĞVA MERKEZ AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

AHMETLİ AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

AKÇAKESE AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

ALACALI AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

AVCIKORU AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

BALİBEY AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

BIÇKIDERE AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

BOZGOCA AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

BUCAKLI AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

ÇATAKLI AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

ÇAVUŞ AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

ÇAYIRBAŞI AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

ÇELEBİ AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

ÇENGİLLİ AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

DARLIK AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

DEĞİRMENÇAYIRI AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

DOĞANCILI AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

ERENLER AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

ESENCELİ AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

GEREDELİ AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

GÖÇE AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

GÖKMAŞLI AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

GÖKSU AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

HACI KASIM AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

HACILLI AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

HASANLI AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

İMRENDERE AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

İMRENLİ AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

İSAKÖY AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

KABAKOZ AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

KADIKÖY AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

KALEM AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

KARABEYLİ AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

KARACAKÖY AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

KARAKİRAZ AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

KARAMANDERE AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

KERVANSARAY AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

KIZILCA AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

KORUCU AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

KÖMÜRLÜK AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

KUMBABA AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

KURFALLI AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

KURNA AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

MEŞRUTİYET AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

ORUÇOĞLU AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

OSMANKÖY AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

OVACIK AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

SAHİLKÖY AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

SATMAZLI AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

SOFULAR AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

SOĞULLU AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

SORTULLU AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

ŞUAYİPLİ AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

TEKE AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

ULUPELİT AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

ÜVEZLİ AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

YAKA AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

YAYLALI AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

YAZIMANAYIR AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

YENİKÖY AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

YEŞİLVADİ AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

19 MAYIS AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

BOZKURT AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

CUMHURİYET AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

DUATEPE AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

ERGENEKON AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

ESENTEPE AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

ESKİŞEHİR AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

FERİKÖY AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

FULYA AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

GÜLBAHAR AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

HALASKARGAZİ AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

HALİDE EDİP ADIVAR AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

HALİL RIFAT PAŞA AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

HARBİYE AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

İNÖNÜ AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

İZZET PAŞA AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

KAPTANPAŞA AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

KUŞTEPE AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

MAHMUT ŞEVKET PAŞA AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

MECİDİYEKÖY AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

MERKEZ AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

MEŞRUTİYET AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

PAŞA AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

TEŞVİKİYE AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

YAYLA AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

AKFIRAT AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

ANADOLU AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

AYDINLI AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

AYDINTEPE AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

CAMİ AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

EVLİYA ÇELEBİ AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

FATİH AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

İÇMELER AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

İSTASYON AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

MESCİT AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

MİMAR SİNAN AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

ORHANLI AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

ORTA AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

POSTANE AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

ŞİFA AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

TEPEÖREN AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

YAYLA AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

ADEM YAVUZ AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

ALTINŞEHİR AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

ARMAĞANEVLER AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

AŞAĞI DUDULLU AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

ATAKENT AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

ATATÜRK AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

CEMİL MERİÇ AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

ÇAKMAK AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

ÇAMLIK AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

DUMLUPINAR AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

ELMALIKENT AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

ESENEVLER AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

ESENKENT AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

ESENŞEHİR AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

FATİH SULTAN MEHMET AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

HEKİMBAŞI AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

HUZUR AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

IHLAMURKUYU AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

İNKILAP AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

İSTİKLAL AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

KAZIM KARABEKİR AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

MADENLER AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

MEHMET AKİF AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

NAMIK KEMAL AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

NECİP FAZIL AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

PARSELLER AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

SARAY AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

SİTE AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

ŞERİFALİ AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

TANTAVİ AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

TATLISU AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

TEPEÜSTÜ AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

TOPAĞACI AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

YAMANEVLER AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

YUKARI DUDULLU AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

ACIBADEM AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

AHMEDİYE AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

ALTUNİZADE AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

AZİZ MAHMUT HÜDAYİ AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

BAHÇELİEVLER AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

BARBAROS AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

BEYLERBEYİ AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

BULGURLU AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

BURHANİYE AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

CUMHURİYET AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

ÇENGELKÖY AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

FERAH AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

GÜZELTEPE AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

İCADİYE AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

KANDİLLİ AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

KISIKLI AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

KİRAZLITEPE AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

KULELİ AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

KUZGUNCUK AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

KÜÇÜK ÇAMLICA AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

KÜÇÜKSU AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

KÜPLÜCE AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

MEHMET AKİF ERSOY AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

MİMAR SİNAN AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

MURATREİS AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

SALACAK AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

SELAMİ ALİ AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

SELİMİYE AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

SULTANTEPE AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

ÜNALAN AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

VALİDE-İ ATİK AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

YAVUZTÜRK AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

ZEYNEP KAMİL AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

BEŞTELSİZ AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

ÇIRPICI AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

GÖKALP AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

KAZLIÇEŞME AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

MALTEPE AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

MERKEZEFENDİ AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

NURİPAŞA AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

SEYİTNİZAM AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

SÜMER AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

TELSİZ AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

VELİEFENDİ AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

YENİDOĞAN AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

YEŞİLTEPE AVCILAR  PROJE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.Hemen Ara Fiyat Öğren!
WhatsApp Fiyat Sor!