Belçika – Türkiye Arası Karşılıklı Parsiyel Nakliye

Belçika – Türkiye Arası Karşılıklı Parsiyel Nakliye

Türkiye-Belçika arası karşılıklı olarak periyodik ithalat ve ihracat karayolu komple ve parsiyel tır taşımacılığı ve gümrükleme hizmetleri sunmaktayız. 

Belçika ile gerçekleştirdiğimiz güçlü işbirlikleri sayesinde yüklerinizi tam zamanında istediğiniz adrese teslim ederiz. Dilerseniz kapınızdan mal alıp alıcı kapısına teslim şekliyle taşımacılık da gerçekleştirmekteyiz.

BELÇİKA’YA DÜZENLİ PARSİYEL NAKLİYAT

Türkiye – Belçika arası karşılıklı olarak düzenli tekstil, beyaz eşya, kimyasal madde, medikal-ilaç, ağır sanayi, otomotiv, gıda ürünleri, yapı-inşaat ürünleri, mobilya, makina, demir-çelik ithalat – ihracat tır taşımaları gerçekleştirmekteyiz.

BELÇİKA LOJİSTİK HİZMETLERİ

Türkiye – Belçika taşımacılık hizmeti yanında siz değerli müşterilerimizin isteği doğrultusunda antrepo-depolama hizmetleri, sigorta ve gümrükleme işlemleri, dağıtım ve toplama hizmetleri, ürün kalite kontrol hizmetleri ve aracılık hizmetleri sunmaktayız.

BELÇİKA İLE DENİZYOLU / HAVA YOLU NAKLİYE

Belçika – Türkiye arası karşılıklı olarak denizyolu konteyner taşımacılığı, ile birlikte Belçika ve Türkiye limanlarında antrepo, depolama, taşıma, yükleme gibi kapsamlı taşımacılık hizmetleri verilmektedir.