Beton Köşk Taşımacılığı

Beton Köşk Taşımacılığı

Biçer Nakliyat Size Bir Telefon Kadar YAKINIZ ! 

Sayın Firma Yetkilisi, Türkiye’nin tercih edilen markası olarak, Nakliye işlerinize Ekonomik fiyatlar sunuyoruz. Türkiye’nin her noktasında şubelerimiz bulunmaktadır. Parça Yük ve Komple Nakliyelerinizde  çözüm ortağınız olmak için,  Size bir telefon kadar yakınız!

Beton Köşk Taşımacılığı Bizim İşimiz !

Şirketimiz 2008 yılından itibaren gelişen nakliyat sektöründe birçok alanda uzmanlaşmıştır . Ülkemiz ve gelişen nakliyat sektörünün en önemli yük dalı olan Beton Köşk Taşımacılığı dalında oldukça başarılı işlere imza atmıştır . Biçer Ağır Nakliyat olarak verdiğimiz hizmetlere sadece bulunduğunuz illerde değil tüm TÜRKİYE’de ulaşabilirsiniz . Taşıdığımız yükleri ve araçlarmıza gelebilecek muhtemel hasarlara karşı taşımalarımız sigorta güvencesi altında yapılmaktadır .  

Çözüm ortağınız olmak istiyoruz !

İnsan gücünün gelişen tesisat ve teknoloji ile destekleyerek hizmet seviyesini en üst seviyeye çıkartarak sektöründe lider bir rol oynamak Sancak Ağır Nakliyat için amaç olmuştur .

Biçer Nakliyat GÜVEN ve ÖNEM taşır !

Tüm araçlarımızda bulunan araç takip sistemi ile müşterilerimizin taşımasını gerçekleştirmekte olan araç yada araçların durum yada konumları ile ilgili doğru ve eş zamanlı bilgi verebilmekteyiz . Taşıdığımız yükleri  muhtemel hasarlara karşı taşımalarımız sigorta güvencesi altında yapılmaktadır . Biçer Ağır Nakliyat başarının temelinin insan faktöründe yattığının bilincindedir . 7/24 saat kesintisiz ve aralıksız hizmetinizde olmaktan mutluluk duyuyoruz !

Saygılarımızla  Biçer Nakliyat.. 

7/24:  📞  0532 400 16 90        

7/24:  📞  0546 446 37 57

WhatsAPP: 0532 400 16 90

www.bicernakliyat.com

info@bicernakliyat.com

Nakliyeciler Derneği kurucu üyesi

Ağır Taşıyıcılar Derneği kurucu üyesi

DİKKAT! KORSAN NAKLİYECİLER DEN HİZMET ALMAYINIZ.

Bizden fiyat almadan nakliye yaptırmayın!!

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.