Biçer Ağır Nakliyat

Biçer Ağır Nakliyat

1970 yılında Biçer Ağır Nakliyat adı ile kurulan firmamız ağır taşıma ve proje taşımacılığı alanında faaliyet göstermektedir.

Operasyonlarımız tecrübeli ve konusunda uzman bir ekip tarafından planlanmaktadır ve eğitimli sürücülerimiz tarafından yürütülmektedir. Her biri konusunda uzman ekibimiz ile zamana ve gelişen teknolojiye uygun çözümler sunarak müşterilerimize kaliteli, sorunsuz, zamanında ve güvenli bir taşıma hizmeti vermekteyiz.

Taşıdığımız yüklere ve araçlarımıza gelebilecek muhtemel hasarlara karşı taşımalarımız sigorta güvencesi altında yapılmaktadır.

Yükler, nakliyecinin sorumlulukları ile ilgili en kapsamlı şekilde sigortalanmaktadır. Yurtiçi taşımaları için yaptırdığımız özel “Kamyon Klozu “ sigortalı emtiayı taşıyan nakil vasıtasının yanması, devrilmesi, çarpışması rizikoları ile; derelerin taşması, yolların çökmesi, köprülerin yıkılması, sel, çığ, toprak ve dağ heyelanı, yıldırım ve infilak neticesinde meydana gelen ziyan, hasar ve masrafları karşılar. Yurtdışı taşımalarımız ise CMR sigortası güvencesi altında yapılmaktadır. CMR sigortası, uluslar arası karayolu taşımacılığı yapan nakliyat firmalarının, yaptıkları taşımalar ile ilgili olarak CMR sözleşmesinden kaynaklanan hukuki sorumluluklarını, poliçede belirtilen şart ve limitler ile teminat altına alır.

Taahhüdümüz altındaki tüm işler uzun yılların birikimi ve güvencesi altındadır. Taşımanızı gerçekleştirirken karayolları özel izin belgesi temini, sabitleme noktası seçimi ve sabitleme, sigorta ve eskort temini tarafımızca yapılmaktadır.
Tüm araçlarımızda bulunan araç takip sistemi ile müşterilerimizin taşımasını gerçekleştirmekte olan araç ya da araçların durum ve konumları ile ilgili doğru ve eş zamanlı bilgi verebilmekteyiz. Bu sistem sayesinde müşterilerimize aracın konumu, durumu, gidiş hızı gibi bilgileri doğru şeklide iletebilmekteyiz. Biçer Ağır Nakliyat

VİZYONUMUZ Biçer Ağır Nakliyat

Güveninizi kazanarak, ortağınız gibi işi benimseyerek, kusursuz kalite ve hizmet anlayışıyla, istikrarlı ve prensipli çalışma sistemiyle, ilişkilerimizi işin süresiyle kısaltmayarak, sırrınızı sırrımız kabul ederek, memnun müşteri portföyünü esas alarak, konularında uzman personelimiz ve göz ardı edilemeyecek fiyatlarımız ile çalışmalarımızı titizlikle sürdürerek bu alanda hizmet veren meslektaşlarımızca da örnek kabul edilen bir kurum olmaktır.

Modern çalışma alanları ile verimli ve dinamik personel

Uluslararası kalite standartlarından taviz vermeyen,yönetim ve hizmet anlayışı

MİSYONUMUZ Biçer Ağır Nakliyat

    Kaliteli hizmetin ancak sorumluluk temellerine oturtulmuş ilkeler ile sağlanacağı inancıyla, yapılanma sürecini başlatmıştır. Bu süreç içerisinde Oğuzhan Ağır Nakliyat yönünü çizen ilkeler;

  • Tam zamanında ve güvenilir hizmet Biçer Ağır Nakliyat
  • Müşteri ve personel odaklı çalışma Biçer Ağır Nakliyat
  • Sürekli yenilenen teknolojik yatırımlar Biçer Ağır Nakliyat
  • İlerici vizyon  Biçer Ağır Nakliyat