Fas – Türkiye Arası Karşılıklı Parsiyel Nakliye

Fas – Türkiye Arası Karşılıklı Parsiyel Nakliye

Türkiye-Fas arası karşılıklı olarak periyodik ithalat ve ihracat karayolu komple ve parsiyel tır taşımacılığı ve gümrükleme hizmetleri sunmaktayız. 

Fransa veya İspanya aktarmalı  ve direk olarak Fas’a kara yolu ile taşımacılık hizmetlerini en uygun şartlarda ve sürede gerçekleştirmekteyiz. Fas ta ki müşteri nerede olursa olsun, ister kapı teslimi ister Casablanca teslimi taşımalarınızı gerçekleştirebiliriz.

FAS’A DÜZENLİ PARSİYEL NAKLİYAT

Türkiye- Fas arası karşılıklı olarak düzenli tekstil, beyaz eşya, kimyasal madde, medikal-ilaç, ağır sanayi, otomotiv, gıda ürünleri, yapı-inşaat ürünleri, mobilya, makine, demir-çelik ithalat – ihracat tır taşımaları gerçekleştirmekteyiz.

FAS LOJİSTİK HİZMETLERİ

Türkiye den – Fas’a  taşımacılık hizmeti yanında siz değerli müşterilerimizin isteği doğrultusunda antrepo-depolama hizmetleri, sigorta ve gümrükleme işlemleri, dağıtım ve toplama hizmetleri, ürün kalite kontrol hizmetleri ve aracılık hizmetleri sunmaktayız.

FAS İLE DENİZYOLU / HAVA YOLU NAKLİYE

Türkiye – Fas arası karşılıklı olarak denizyolu konteyner ve genaral kargo yük taşımacılığı,  Fas ve Türkiye limanlarında antrepo, depolama, yükleme indirme gibi kapsamlı taşımacılık hizmetleri yanında talepler doğrultusunda Hava kargo taşıma hizmetleri de sunmaktayız.