Hizmetlerimiz

Uygun fiyatlarla maksimum kalite ve performanslı taşımacılık

Ülkemizin hava alanı projeleri, deniz taşımacılığı alanında yapmış olduğu girişimler, gelecek yıllarda ihracatımızı önemli ölçüde arttıracağını hepimiz biliyoruz. Bu nedenle kara yolu taşımacılığında 1972 yılından beri taşımacılık faaliyetleri gerçekleştiren tecrübeli kadromuzla, projelerimize ait kurumsal altyapı ve yüksek teknoloji imkanlarını kullanarak en iyi ve kurumsal taşımacılık firmalarından olmanın gururunu paylaşıyoruz.

Müşteri anlamında olumlu dönüşler alan Biçer Nakliyat, taşımacılık üzerine yeni girişimlerle tek merkezden tüm araçlarının koordinasyonlarını, bölgesel temsilcilikleriyle tüm faaliyetlerini yönetebilme kabiliyetine sahiptir. Bizler ekonomi odaklı değil, memnuniyet ve başarı odaklı taşımacılık yapmayı amaçladık, aldığımız sonuçlar sayesinde ise doğru yolda olduğumuzun farkındayız.

Müşterilerin ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla, ev ve ofis eşyalarının bulunduğu yerden istenilen yeni adrese doğru zamanda taşınması için tüm kadromuzla evden eve nakliyat sürecini profesyonel olarak yönetiyoruz.

Parsiyel taşımacılık, aynı yönde devam eden araçların farklı müşterilere ait eşyaları yükleyerek varış noktasına ulaştırılmasını sağlayan hizmete denilmektedir.
Gerek ekonomik açıdan gerekse bekleme yapılmadan daha hızlı ulaştırılmasından dolayı müşteri açısından avantaj sağlamakla birlikte işimizi en iyi şekilde yapıyoruz.

Biçer Nakliyat olarak yeterli sayıda araç filosu ve deneyimli personel kadrosu ile size en iyi, güvenilir, hızlı şehirler arası nakliyat hizmetini sunmaktadır.

Fabrika taşımacılığı, nakliye firmamız tarafından uzman ekip eşliğinde eşyalarınız paketlenerek kırılması muhtemel eşyalarınız korumaya alınır. Sonrasında fabrikanızın ofis bölümü öncelikli olarak taşınır daha sonra üretim, imalat alanları taşınma sırasına alınır.
Profesyonel olarak yıllardır fabrika taşımacılığı yapan firmamız tarafınıza nakliye öncesi ve sonrasında detaylı rapor sunmaktadır.

Bizimle devamlı çalışarak % 15 e varan indirimlerden faydalanmak ister misiniz ?

Etkili Çözümler

Türkiye’nin her yerinde bulunan temsilci ve şubelerimizle birlikte anında araçlarınıza nakliye çözümleri sağlıyor. Eşyalarınızın 7/24 güvenli, hızlı ve uygun fiyatlarla ulaştırılmasını sağlıyoruz.

hizmetlerimiz
Güvenilir Taşımacılık

Eşyalarınızın zarar görmemesine büyük önem veriyor bu doğrultuda çalışmalarımızı titizlikle kontrol ediyoruz.

Hızlı Taşımacılık

Araçlarımızı çıkış noktasından varış noktasına kadar merkezimizden anlık durum takibi yapıyor, eşyalarınızı hızlıca varış noktasına güvenli olarak gönderilmesini sağlıyoruz.

7/24 Müşteri Hizmetleri

Eşyalarınızın durumu hakkında müşteri hizmetlerimizden anlık görüşme sağlayabilir, kurumsal hizmetlerimizden istediğiniz zaman faydalanabilirsiniz.