İstanbul Ağır Nakliyat Fiyatları

İstanbul Ağır Nakliyat Fiyatları

Eşsiz ekipman filosuyla Biçer Nakliyat, büyük ve ağır cisimleri taşımak için güvenli ve uygun maliyetli yollar sunar.

7/24 : 0532 400 16 90

Ağır nakliyede profesyonel hizmet arıyorsanız, size ulaşacağımızdan eminiz.

1- Hızlı Taşımacılık

Her ebat ve ağırlığı taşıyabilecek ölçülerdeki araçlarımız yüksek kapasiteleri sayesinde son derece güvenli taşıma ile sizlere hızlı hizmet sunmaktadır

2- Güvenli Taşımacılık

Ağır nakliyat taşımacılığında malların hızlı ve güvenli bir şekilde sevkinin yapılmasında, gün geçtikçe gelişmeye devam ederken bu perspektiften değerlendirdiğimizde kullanılan taşıma moduyla birlikte taşıma işleminde kullanılan araç ve ekipmanlar da daha önemli hale gelmeye başlamıştır. Bir operasyona başlamadan önce yükün niteliği, teslim yeri gibi bazı faktörleri göz önünde bulundurup yaptığımız planlamayla beraber operasyon içerisinde malın taşınacağı araç ve ekipmanın seçimi de oldukça önemlidir.

3- Doğru Taşımacılık

Taşınan ürünlerin çıkış noktasından varış noktasına kadar tek bir araçla taşınması sadece karayolunda mümkün olabiliyor. Bu nokta da zamandan ve nakitten tasarruf edebilmek adına fazla vakit kaybetmemek ve dolayısıyla da maliyetleri minimum tutmak gerekli. İşte Ağır Nakliyat taşımacılığı tam da bu nokta da bize fayda sağlayan bir taşıma şekli olarak karşımıza çıkıyor.
Taşımacılık sektöründeki kapsamlı tecrübemiz ve kaliteli hizmet anlayışımız ile müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentileri doğrultusunda yurtiçi iş makinası, geniş-yüksek ve uzun yüklerin taşımacılığı hizmeti vermekteyiz.

4- Ekonomik Taşımacılık

Biçer Ağır Taşımacılık, başarılı çalışmalarıyla hedef büyüterek gelecekte Türkiye ekonomisinin lokomotifi  olarak öngörülen lojistik sektöründe pazar payını genişletmek ve yeni atılımlara imza atmak amacındadır. Firmamız yurtiçi kara taşımacılığında yüklerinizi ekonomik fiyatlar çerçevesinde, hedeflenen zamanda yerine ulaştırmak amacıyla kurulmuştur. Temel işlevimiz Lowbed Nakliyat, Proje Lojistik, Ağır Nakliyat, Trafo Taşımaları, İş makinası Taşımaları, Ekskavatör Taşımaları, Dozer Taşımaları, Yükleyici Taşımacılığı, Gabari Yük Taşımaları, Enerji Santrali Taşımaları, Beton Santrali Taşımaları, Taş-Kırma Eleme Tesisi Taşımaları, Döküm üniteleri Taşımaları, Gemi Motoru Taşımaları, Tekne Ve Yat Taşımaları, proje taşımalarında güvenilir ve iyi hizmeti adına yaraşır biçimde yerine getirerek bir takım işi sergilemektir.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir