Lüks evden eve nakliyat

Lüks evden eve nakliyat

Lüks evden eve nakliyat taşıma projesi

Günün her saati fiyat teklifi alabilirsiniz…

 0546 446 37 57 // 0532 400 16 90 

Lüks evden eve taşıma projesi adından da belli olacağı gibi lüks bir evin evden eve nakliyat  yapılacak demektir.

HİZMET VERDİĞİMİZ ALANLAR 

LÜKS VİLLA, LÜKS EŞYA, LÜKS OFİS, ANTİKA EŞYA, DEĞERLİ MALZEME

Lüks bir evden eve nakliyat yapılacaksa öncelikle bu taşıma da neden diğer taşımalar dan farkı bir projedir?

1. evden eve nakliyat yapılacak eşyanın değeri.

2. Eşyası taşınacak müşterinin istediği hizmet.

3. Her evden eve nakliyat isteyen müşteriye yapılacak hizmetten farklı olmalıdır.

Müşteri böyle bir hizmeti neden satın alsın?

Istanbul gibi metropol şehirlerde malum aileler son 10 yıldır konut kredisi kullanarak ev sahibi oluyor ve ya bütçesince evlerde ikamet ediyor. Bu bütçe meselesi toplum tarafından ‘zaman zaman farklı görülsede insanlar bütçe ve gelirine göre ev, semt tercih ederler.

Toplumumuz da evde her iki eşte çalışıyorsa bu çalışanlar yaptıkları işe ve çevreye göre ev de ikamet ederler günümüz de site giderleri ve aidatlar da ayrı bir bütçe olmaktadır ve bu giderler de bir günlük ihtiyaçtır işte bu ihtiyaçlar ortak noktada azamiye indiren ve kolayliklar sağlayanda ortak akıl sitede oturmayı öngörmek tedir. Sitede bir dairenin kirası günümüz de 2500 taban fiyattan başlamaktadır. Tavan fiyatın soni malesef yok. böylebir yerde ikamet edip ve en az eşya değeri 100.000 tl den başlayan evinizin eşyası ve gözünüzün nuru çeyiz, mobilya, yatak odası oturma odası mutfak beyaz eşya çocuk odası yemek masası ve özel eşyanızı sıradan bir firmaya yüklemek akıl karı olur.

Ev taşıma yapacak ekip öncelikle alanında uzman olacak. alanında uzman ne demek?  Alanında uzman demek evde sökme takma yapacak yani mobilyacı genelde evden eve nakliyede marangozlu denir ama  bu elemanlar genelde hepsi tarafından sökme takma kim nerede hangi köşede ise önündeki işi rastgele yapar ve toplama esnasında kırık yada çizik olması durumunda sorumluluk kimse almaz nakliyecinin mantığı hemen nakliye bedeli alıp çalışma alanını terk etmek. Bu terke etmek kaçma anlamında değildir bazı evler belkide 10 yılda ilk defa taşınıyor ve ev sahibi için hersi değerli ve yeni gözü ile görünmekte o eşyaların hepsinin bir anısı var ya evlenirken alınmıştır aileden hediyedir, çocuklar almıştır vesayre vesayredir. eşya taşıyan ekip bu tip eşyada mutlaka sökümde ve montajda aksilikle karşılaşmıştır bu aksilik ancak daha sonra ortaya çıkacaktır iş tam burada lüks Taşıma evden ve nin farkı ortaya çıkar biz evdeki eşyayı oşekilde degil olması gerektiği gibi yerleştiririz acelemiz yok gerekirse mobilyacımız 2 saat ten fazla çalışır ve olası aksilikleri bertaraf eder ve eşya ileri ki günlerde evde sorun çıkarmayacaktır.  

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir