Sancaktepe Nakliyeci

Firmamız Sancaktepe’de Nakliyat hizmeti sunmaktadır. Sancaktepe Nakliyat olarak siz Sancaktepe’li müşterilerimizin Sancaktepe’de evden eve nakliyat ihtiyacınızı karşılamaktayız.

Firmamızın kendi öz araçları ile siz değerli müşterilerimizin Sancaktepe’de tüm nakliye taleplerine ekonomik fiyatlar ile çözüm sunmakta.

İstanbul’da hızlı – ekonomik & müşteri merkezli tek nakliyat firması olan Biçer Nakliyat değerli müşterilerimizin tüm nakliyat hizmetlerini yerine getirmektedir.

Bizden Fiyat Almadan Karar VERMEYİN !

( 7/24 ) 0532 400 16 90 & 0546 446 37 57

Sancaktepe Nakliyat

blank

Yenidoğan’da kamyon, kamyonet ve tır ile siz müşterilerimizin ev eşyalarını, parça eşyalarını ve diğer illere gidecek tüm eşyalarını taşımaktayız.

Samandıra’da Nakliyeci arıyorsanız doğru adrestesiniz! 7/24 kesintisiz dilediğiniz saatte nakliye hizmeti için bize ulaşın!!!

Sarıgazi’de bulunan ofisimiz ile Sancaktepe Sarıgazi, Samandıra ve Yenidoğan’ın tüm mahallelerinden İstanbul ve Türkiye’nin her yerine nakliye hizmeti sunmaktayız.

Sancaktepe’nin  Kısaca Tarihi

Sancaktepe, İstanbul Anadolu Yakası’nda bir ilçedir. 2008 yılında ilçe statüsüne kavuşmuştur. Güneyinde Kartal, güneybatısında Maltepe, batısında Ataşehir ve Ümraniye, kuzeyinde Çekmeköy, doğusunda Pendik ve güneydoğusunda Sultanbeyli ilçelerine komşudur. İlçe 61,90 kilometrekaredir, nüfusu 241.000’dir ve sınırları dahilinde toplam 20 mahalle ve 1 köy vardır. Ümraniye’ye bağlı Sarıgazi, Yenidoğan ve Kartal’ın Samandıra beldelerinin birleşimiyle ortaya çıkmıştır. İlçe kaymakamlık ve yeni belediye binaları Sarıgazi merkezinde inşa edilmiştir.​