şehirler arası taşımacılık yasakmı

şehirler arası taşımacılık yasakmı

Virüsle ilgili detaylı bilgileri www.hsgm.saglik.gov.tr/tr/covid19/ sayfasından alabilirsiniz. Virüsün yaşamımızda bir çok etkisi oluyor ,olacaktır da ancak şirketlerin bir şekilde bunun için önlem alması ve Sağlık bakanlığından gerekli uyarıları hassasiyet göstermesi gerekmektedir.

Virüs’ den sebep kobilerin işlerini devam ettirmesi ve daha fazla iş kaybı yaşamaması adına firmamız bu konuda inovatif çözümler sunmaktadır.

Bir çok şirket önlem alıyor, almaya devam ediyor, beyaz yakalı personellerin evde çalışma olanağı için şirket çalışanlarınızın işlerini evlerine taşıyabiliriz.

Başta İstanbul olmak üzere Biçer nakliyat firması olarak sizlere önlem ve destek adına şirket çalışanlarınızın işlerini evde yapabilmesi için şirketiniz içerisinde bulunan ofis araç ve gereçlerini Çalışanlarınızın evlerine taşımak isteyen kobilere yardımcı olmak isteriz.

İstanbul sınırları içerisinde çalışan personellerinize bilgisayar , ve çalışma dosyalarını bütün tedbirlerimizi ve önlemlerimizi almış olduğumuz özel kıyafetli personellerimiz ile risksiz bir şekilde, Sizin için taşımasını yapalım.

Şehirlerarası taşımacılık yasak mı?
Korono virüs tedbirleri kapsamında ev eşyalarını şehirler arasına taşıması yasak değil, COVİD-19 ile mücadele kapsamında İçişleri Bakanlığımız tarafından alınan tedbirler kapsamında “Şehirlerarası arası seyhat yasağı” kararının 3.e maddesinde belirtildiği gibi “Ürün ve/veya malzemelerin nakliyesinde ya da lojistiğinde (kargo dahil), yurt içi ve yurt dışı taşımacılık, depolama ve ilgili faaliyetler kapsamında görevli olanlar” istisna kapsamında olacaklardır.

Bu kapsamda Biçer Nakliyat olarak tüm yurt içi lojistik hizmetlerimizi kesintisiz olarak devam edeceğimizi duyurmak isteriz.

Sağlığınız bizim için önemli Sağlıklı günler dileriz .  BİÇER NAKLİYAT HER YERDE HER ZAMAN KOVİD BİRLİKTE YENELİM  

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirCall Now ButtonHemen Ara Fiyat Öğren!