Fransa – Türkiye Arası Karşılıklı Parsiyel Nakliye

Fransa – Türkiye Arası Karşılıklı Parsiyel Nakliye

pictureTürkiye-Fransa arasında karşılıklı; komple ve parsiyel ithalat ve ihracat karayolu taşımacılığında sorunsuz hizmet sunulmaktadır. 

Fransa ile gerçekleştirdiğimiz güçlü işbirlikleri sayesinde yüklerinizi tam zamanında istediğiniz adrese teslim edilir. Dilerseniz Türkiye’deki herhangi bir adresten malzemeleriniz kapınızdan alıp Fransa da ki müşterinize kapı teslimi hizmetlerini en uygun ve seri bir şekilde gerçekleştirmekteyiz.

 

FRANSA’YA DÜZENLİ PARSİYEL NAKLİYAT

Türkiye – Fransa arası karşılıklı olarak düzenli tekstil, beyaz eşya, kimyasal madde, medikal malzeme, ağır sanayi, otomotiv, gıda ürünleri, yapı, inşaat ürünleri, mobilya, makine, demir-çelik ürünleri ihracat ve ithalat taşımalarını gerçekleştirmekteyiz. Haftanın 5 günü İstanbul, İzmir, Bursa, Denizli’den Fransa’ya, Fransa dan da aynı şekilde haftanın 5 günü Türkiye’ye parsiyel ve komple karayolu çıkışlarımız mevcuttur.

 

istanbul-evden-eve-nakliyat-firmalari-ve-nakliyat-firmalari

FRANSA LOJİSTİK HİZMETLERİ

Taşımacılık hizmetlerimiz  yanında müşterilerimizin isteği doğrultusunda antrepo-depolama hizmetleri, sigorta ve gümrükleme işlemleri, dağıtım ve toplama hizmetleri, ürün kalite kontrol hizmetleri ve aracılık hizmetleri sunmaktayız. İster Türkiye’de, İster Fransa’da malınızın stoklanması, paketlenmesi, istediğiniz tarihte müşterilere teslimi, müşteriye acil mal teslimatları için yurt dışında stoktaki mallarınızı partiler halinde satılması durumunda faturalama ve ithalat işlemlerini gerçekleştiriyoruz.

pictureFRANSA İLE DENİZYOLU / HAVA YOLU NAKLİYE

Fransa – Türkiye arası karşılıklı olarak denizyolu konteyner taşımacılığı, Fransa ve Türkiye limanlarında antrepo, depolama, taşıma, yükleme gibi kapsamlı taşımacılık hizmetleri verilmektedir. Müşterilerimizin talepleri doğrultusunda Türkiye – Fransa arası karşılıklı Hava yolu kargo taşıma hizmetleri sunulmaktadır.