İspanya – Türkiye Arası Karşılıklı Parsiyel Nakliye

İspanya – Türkiye Arası Karşılıklı Parsiyel Nakliye

Türkiye-İspanya arası karşılıklı olarak periyodik ithalat ve ihracat karayolu komple ve parsiyel tır taşımacılığı ve gümrükleme hizmetleri sunmaktayız. 

İspanya ile gerçekleştirdiğimiz güçlü işbirlikleri sayesinde yüklerinizi tam zamanında istediğiniz adrese teslim ediyoruz. Dilerseniz İstanbul’daki herhangi bir adresten kapıdan kapıya taşımacılık da gerçekleştirebiliriz.

İSPANYA’YA DÜZENLİ PARSİYEL NAKLİYAT

İspanya – Türkiye arası karşılıklı olarak düzenli tekstil, beyaz eşya, kimyasal madde, medikal-ilaç, ağır sanayi, otomotiv, gıda ürünleri, yapı-inşaat ürünleri, mobilya, makine, demir-çelik ithalat – ihracat tır taşımaları gerçekleştirmekteyiz. İspanyada gümrükleme, müşterilerden mal aldırma ve müşterilere gidecek malların kapı teslimi şekliyle taşımaları gerçekleştirmekteyiz.

İspanya – Türkiye taşımacılık hizmeti yanında siz değerli müşterilerimizin isteği doğrultusunda antrepo-depolama hizmetleri, sigorta ve gümrükleme işlemleri, dağıtım ve toplama hizmetleri, ürün kalite kontrol hizmetleri ve aracılık hizmetleri sunmaktayız.

İSPANYA İLE DENİZYOLU / HAVA YOLU NAKLİYE

İspanya – Türkiye arası karşılıklı olarak denizyolu konteyner ve genaral kargo yük taşımacılığı,  İspanya ve Türkiye limanlarında antrepo, depolama, yükleme indirme gibi kapsamlı taşımacılık hizmetleri yanında talepler doğrultusunda Hava kargo taşıma hizmetleri de sunmaktayız.