Portekiz – Türkiye Arası Karşılıklı Parsiyel Nakliye

Portekiz – Türkiye Arası Karşılıklı Parsiyel Nakliye

Türkiye-Portekiz arası karşılıklı olarak periyodik ithalat ve ihracat karayolu komple ve parsiyel tır taşımacılığı ve gümrükleme hizmetleri düzenlemekteyiz. 

İspanya ile gerçekleştirdiğimiz güçlü işbirlikleri sayesinde yüklerinizi tam zamanında istediğiniz adrese teslim ederiz. Talepleriniz doğrultusun da  kapıdan kapıya taşımacılık da gerçekleştirebiliriz.

PORTEKİZ’E DÜZENLİ PARSİYEL NAKLİYAT

Türkiye – Portekiz arası karşılıklı olarak düzenli tekstil, beyaz eşya, kimyasal madde, medikal-ilaç, ağır sanayi, otomotiv, gıda ürünleri, yapı-inşaat ürünleri, mobilya, makina, demir-çelik ithalat – ihracat tır taşımaları gerçekleştirmekteyiz. Portekiz de gümrükleme, müşterilerden mal aldırma ve müşterilere gidecek malların kapı teslimi şekliyle taşımaları gerçekleştirmekteyiz.

PORTEKİZ LOJİSTİK HİZMETLERİ

Portekiz – Türkiye taşımacılık hizmeti yanında siz değerli müşterilerimizin isteği doğrultusunda antrepo-depolama hizmetleri, sigorta ve gümrükleme işlemleri, dağıtım ve toplama hizmetleri, ürün kalite kontrol hizmetleri ve aracılık hizmetleri sunmaktayız.

PORTEKİZ İLE DENİZYOLU / HAVA YOLU NAKLİYE

Portekiz – Türkiye arası karşılıklı olarak denizyolu konteyner ve genaral kargo yük taşımacılığı,  Portekiz ve Türkiye limanlarında antrepo, depolama, yükleme indirme gibi kapsamlı taşımacılık hizmetleri yanında talepler doğrultusunda Hava kargo taşıma hizmetleri de sunmaktayız.