Tunus – Türkiye Arası Karşılıklı Parsiyel Nakliye

Tunus – Türkiye Arası Karşılıklı Parsiyel Nakliye

Türkiye – Tunus arası karşılıklı olarak periyodik ithalat ve ihracat karayolu komple ve parsiyel tır taşımacılığı ve gümrükleme hizmetleri düzenlemekteyiz. 

Fransa  veya ispanya aktarmalı olarak Tunus’a kara yolu ile taşımacılık hizmetlerini en uygun şartlarda ve sürede gerçekleştirmekteyiz. Tunus’taki müşterimiz nerede olursa olsun, ister kapı teslimi ister liman teslimi taşımalarınızı gerçekleştirebiliriz.

TUNUS’A DÜZENLİ PARSİYEL NAKLİYAT

Türkiye – Tunus arası karşılıklı olarak düzenli tekstil, beyaz eşya, kimyasal madde, medikal-ilaç, ağır sanayi, otomotiv, gıda ürünleri, yapı-inşaat ürünleri, mobilya, makina, demir-çelik ithalat – ihracat tır taşımaları gerçekleştirmekteyiz.

TUNUS LOJİSTİK HİZMETLERİ

Türkiye – Tunus arası taşımacılık hizmeti yanında müşterilerimizin isteği doğrultusunda antrepo-depolama hizmetleri, sigorta ve gümrükleme işlemleri, dağıtım ve toplama hizmetleri, ürün kalite kontrol hizmetleri ve aracılık hizmetleri sunmaktayız.

TUNUS İLE DENİZYOLU / HAVA YOLU NAKLİYE

Türkiye – Tunus arası karşılıklı olarak denizyolu konteyner taşımacılığı, ile birlikte Tunus ve Türkiye limanlarında antrepo, depolama, taşıma, yükleme gibi kapsamlı taşımacılık hizmetleri verilmektedir.
Müşterilerimizin Hava Yolu ile taşıma gereksinimlerini de talepleri doğrultusunda karşılıyoruz.