Sönmez Boya

Sönmez Boya

Şirketimiz 1986 yılında  Sönmez Boya ve Pazarlama olarak kurulmuş olup bu günlere büyüyerek gelmiştir. Siz müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek için 2001 yılında, Sönmez Boya ve Yapı Malzemeleri San. ve Tic. Ltd. Şti’ ni kurmuş olup faaliyetimizi sürdürmekteyiz.
Sönmez Boya ve Yapı Malzemeleri San. ve Tic. Ltd. Şti., geniş ürün yelpazesi ve çeşitli marka alternatifleriyle sizden gelen talebi en iyi şekilde karşılamayı kendisine ilke edinmiştir.
Sahip olduğumuz bilgisayar destekli makineler ve yılların  vermiş olduğu tecrübe ile her türde ve variyantta selülozik, sentetik, akrilik, endüstriyel, poliüretan, epoksi ve plastik boyaların renk  karışımlarını  isteğiniz ölçüsünde itinayla yapmaktayız.

İLKELERİMİZ

Şirketimizin ana ilkesi, müşterilerimizin talep ve beklentilerini hızlı ve duyarlı bir şekilde değerlendirip, hizmet politikamızdan ödün vermeden en iyiyi en hızlı ve en ekonomik şekilde müşterilerimizin beğenisine sunmak ve konumuzla ilgili yenilikleri sürekli takip edip bunları sizlerle paylaşmaktır.

KALİTE ANLAYIŞIMIZ

Sönmez Boya ve Yapı Malzemeleri San. ve Tic. Ltd. Şti. ‘ nin kalite anlayışı doğrultusunda hassasiyetle üzerinde durduğu ve bununla ilgili tamamen müşteri memnuniyetini esas alan çalışmaları, müşterilerimizin beklenti ve ihtiyaçlarını gerçekçi şekilde saptamasına imkan vermektedir.

VİZYONUMUZ

Firmamız başta boya olmak üzere faaliyette bulunduğu tüm sektörlerde artan iş potansiyeline paralel olarak büyüyen ve hızla ilerleyen üretim teknolojilerine ulaşmayı hedef edinen bir kuruluştur. Vizyonumuzla ilgili temel prensiplerimiz ;

  • Müşteri odaklı hizmet anlayışı ile müşterilerin talepleri doğrultusunda yeni ürünler geliştirmek,
  • Müşterilerimizin ihtiyaç duyduğu bilgi ve ürünleri en doğru ve en hızlı biçimde sunmak,
  • Teknolojik gelişmeleri izlemek ve üretimimizde kullanmak,
  • Sattığımız ürünlerde kalite ve standardizasyonu sağlamak,
  • Temin ettiğimiz ürünlerin kalitesinde devamlılığı sağlamak,
  • Yönetimde profesyonelleşmeye giderek kurumsallaşmayı sağlamak.

Merkez :

Esentepe İnönü Cad. No. 166/1

Kartal – İSTANBUL


Tel: 0 (216) 306 70 65

Fax: 0 (216) 306 94 96

GSM: 0532 305 00 71

E-Mail : sonmezboya@hotmail.com

E-Mail :  info@sonmezboya.com

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.Hemen Ara Fiyat Öğren!
WhatsApp Fiyat Sor!