trende

Eskişehir Nakliye,Taşımacılık,Sanayi Sektörü Büyüyor mu?

Eskişehir Nakliye,Taşımacılık,Sanayi  Sektörü Büyüyor mu?

Eskişehir Nakliye,Taşımacılık,Sanayi  Sektörü Büyüyor mu?

Orta Anadolu’nun Ankara’dan sonra ikinci büyük şehri olan Eskişehir, aynı zamanda sanayi bakımından gelişmiş illerden biridir. Sanayi geliri tarım gelirinden fazladır. Îmalat ve inşaat sektöründe çalışan nüfusun yüzdesi 1970’te 11, 1975’te 9, 1980’de 13, 1985’te 15 civarındadır.

Şehirler arası Komplе  Taşımacılık,  yükün  belirli bölgeden alınarak  teslim adresinien kadar direk yapılan nakliye hizmetlerine diyoruz. Komle Yük taşımacılığı genellikle Şehirler arası olur, ancak şehir içi olduğu kadar, ilçeden ilçeye de çok miktarda komple yük taşımacılığı da yapıyoruz.

Kalite, Güven ve Saygının Adresi

(7/24): 0553 546 14 41
Çağrı hattı: 0850 304 17 57

Eskişehir Sanayi: Nüfus yoğunluğu, ulaşım imkanı, enerji kaynakları, maden ve tarım imkanlarının müsait oluşu, Eskişehir’de sanayinin gelişmesinde mühim rol oynamıştır. Eskişehir; sanayisi gelişmiş, ileri bir ilimizdir.Türkye’nin belli başlı sanayi merkezlerindendir. Başlıca sanayi tesisleri şunlardır: Un fabrikaları, tuğla ve kiremit fabrikaları, uçak-bakım tesisleri, uçak motor fabrikası, devlet demir yolu fabrikası, çimento fabrikası, basma fabrikası, buzdolabı ve kompresör fabrikası, jant fabrikası, pulverizatör ve su pompası üreten makina fabrikası, yapı malzemesi, makina ve tesis imalatı fabrikası, makina sanayii, cıvata fabrikası, beton sanayii, gıda, şekerleme, sunta, otomotiv, yem, giyim ve şeker fabrikaları. Eskiden bir tarım kasabası olan Eskişehir, gittikçe bir ticaret, sanayi, turizm ve sağlık merkezi haline gelmektedir.

Eskişehir Komple yük taşımacılığını Araç içindeki yük veya eşya sadece yükleyici firmaya ait olup, başka bir yükleyicinin emtiyası bu araca yüklenmez.Kısaca komple taşımacılık sadece bir müşteriye ait ürünlerin taşınması demektir

irtaşımacılık

Eskişehir laşım: Eskişehir kara, demiryolu ve hava ulaştırması bakımından büyük imkanlara sahiptir. Kara ve demiryollarının kavşak noktasıdır. İstanbul- Bilecik-Eskişehir-Ankara ve Ankara-Eskişehir-Bursa karayolu ile İstanbul’u İç Anadolu’ya, Ankara’yı Güney Marmara ve Batı Anadolu’ya bağlar. Köylerinin hepsinin yolları vardır. İlçeleri Eskişehir’e iyi vasıflı yollarla bağlıdır. Askeri maksatla kullanılan büyük bir hava alanı vardır. Haydarpaşa-Ankara demiryolu Eskişehir’den geçer, burada bir hat Ankara istikametine diğer hat ise, Kütahya-Afyonkarahisar istikametine gider. Böylece demiryolu ile Türkiye’nin her yerine bağlanmış olur. Trenlerin en çok uğradığı yerlerden biri de Eskişehir’dir. Karayolları bakımından İstanbul-Ankara-Bursa üçgeninin ortasında bulunur. Ankara ve Bursa’ya oldukça yakındır. Eskişehir- Bilecik-Adapazarı kavşağı ile İstanbul-Ankara karayoluna bağlanır.Erzurum Ekonomik Faaliyetler ve Taşımacılık Potansiyeli

Eskişehir Online Taşımacılık Lоjіstіk  ve komple  tаşımаcılık  hizmeti  bünyesinde  Türkiye  gеnеlindе  nakliye hizmeti sunmaktadır.

kalite güven mercedes

Eskişehir Online Taşıma nakliye hizmetinde kaliteli ve ekonomik biçimde hizmet verme amacını taşımaktır.

TIR  kelimesi  Fransızсada  “Uluslаrаrаsı  Karaуolu  Taşımacılığı”  аnlаmınа  gelen    “Trаnsports  Intеrnatіonaux  Routierѕ”  kelimelerinin  bаş  hаrflerіnden  oluşmuş  eş  kısaltmadır.   Lojistik  komрle  taşımaсılık  hizmeti  çerçevesіnde      vilayetlere    ilçеlеrinе  kоmple  TIR  nakliуat  hizmеti  dе  sunmaktadır.  Buna  göre iytiyaçlarınız doğrultusunda   açık yada kapalı nakliye araçları önerilir.

Eskişehir’in çevre iller ile birlikte özellikle İstanbul başta olmak üzere Ankara, İzmir gibi büyük kentlerle yoğun ticari ilişkisi bulunmaktadır. İl genelinde ticaret, kent merkezinde yoğunlaşmıştır. Eskişehir genelinde Esnaf ve Sanatkarlar Odasına bağlı olarak faaliyet gösteren 50 adet Meslek Odası mevcuttur. Bunlardan 31 adedi merkezde, 19 adedi de ilçelerde faaliyet göstermektedir. Merkez ve ilçelerde bulunan Odalarda, Esnaf ve Sanatkarlar Odası siciline 53.025 üye kayıtlı bulunmaktadır.

 

volvo6
Eskişehir  Online Taşımacılık İle Komple  Yük Taşımacılığı  

Online Taşımacılık  Türkiye’nin  her  noktaѕına    kаmyon, kırkayak, TIR,  vs  komрlе  araç  ihtiyaçlarınızı  seri bir şekilde cevap vermektedir

Yükleme bilgileriniz bize ulaştığında ihtiyaç duyulan araç tipi belirlenir .Araçlarımız yükleme yapılacak adresinize anlaşılan zaman içinde ulaştırılır,.
11 Güvenli ekonomik
Eskişehir’in önemli karayolu ve demiryolu güzergahlarının kesişme noktasında olması, aynı zamanda Gemlik ve İstanbul Limanlarına yakınlığı EOSB’ye de yeni yatırımlar anlamında avantaj sağlamaktadır. Organize Sanayi Bölgesinde altyapı yönünden bir sorun bulunmamakta, tüm yatırımcılara eşit şartlarda eksiksiz hizmet sağlanmaktadır. OSB’nin düz bir arazi üzerinde kurulması, bölge içinde her parsel sınırında su, elektrik, doğalgaz, buhar, pis su hattı ve telefon ile her türlü destek hizmetlerinin bulunması bölgeyi yeni yatırımlar açısından tercih edilir kılmaktadır.

tasima-online-tasimacilik-slider-1

 

Online Taşıma Türkiye’de nakliye sektörüne yeni bir vizyon getirmek amacıyla şirketimiz 1992 yılında İstanbul merkezli Eskişehir Şubesiyle sektöründe lider bir firma haline gelmiştir.

İstanbul Nakliyat

Online Taşıma’ temel prensip olarak zamanlama ve ürünlerimizin güvenliği çok önemlidir. Ürünlerimizin sigortalı şekilde teslim alınmasından, sorunsuz olarak varış noktasındaki müşterinize zamanında teslim edilmesi en çok üstünde durduğumuz konudur.

Bizden fiyat almadan nakliyenize karar vermeyin!!

Kalite, Güven ve Saygının Adresi
(7/24): 0553 546 14 41
Çağrı hattı: 0850 304 17 57

Eskişehir Nakliye Garajı,

Eskişehir Parça Yük Taşıma,

Eskişehir Nakliyeciler Kooperatifi,

Eskişehir Evden Eve Nakliyat,
Eskişehir Ofisten Ofise ,
Eskişehir Şehir İçi Nakliyat,
Eskişehir Yurt İçi Nakliyat ,
Eskişehir Yurt  Dışı Nakliyat,
Eskişehir Lojistik Firmaları,

Eskişehir Nakliye Garajı,

Eskişehir Nakliyeciler Sitesi,

Eskişehir Parsiyal Taşıma Firmaları ,
Eskişehir Fuar taşımacılığı,
Eskişehir Komple Yük Taşımacılığı,

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Biçer Nakliyat
Biçer Nakliyat
Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Hemen Ara!