trende

Giresun  Sanayi  Sektöründe Nakliye ve Taşımacılk etkisi

Giresun Ekonomik Faaliyetler

Giresun ilinin ekonomisi tarıma (fındığa), balıkçılık ve tarıma dayalı sanâyiye dayanır. Faal nüfûsun yüzde 80’i tarımla uğraşır.
Tarım: Giresun’da ekim yapılan alanların yarısı fındık bahçeleri ile kaplıdır. Giresun fındığı dünyânın en kaliteli fındığıdır. Dünyâda fındık ihrâcâtında Türkiye ilk sırada olup, Türkiye’de yetişen fındığın da yüzde 25’ine yakınını Giresun temin eder. Fındık, Giresun tarımının bel kemiğidir. 90 milyona yakın fındık ağacından, 70.000 ton civârında fındık istihsal edilir. Giresun’da fındıktan sonra en çok mısır, buğday, arpa, fiğ, patates ve baklagiller yetişir. Sebzecilik gelişmiştir. Karalahana, domates ve fasülye yetiştirilir. Meyve olarak elma, armut ve kiraz yetişir.

Şehirler arası Komplе  Taşımacılık,  yükün  belirli bölgeden alınarak  teslim adresinien kadar direk yapılan nakliye hizmetlerine diyoruz. Komle Yük taşımacılığı genellikle Şehirler arası olur, ancak şehir içi olduğu kadar, ilçeden ilçeye de çok miktarda komple yük taşımacılığı da yapıyoruz.

Online Taşımam, Kalite, Güven ve Saygının Adresi

(7/24): 0553 546 14 41
Çağrı hattı: 0850 304 17 57

Giresun Komple yük taşımacılığını Araç içindeki yük veya eşya sadece yükleyici firmaya ait olup, başka bir yükleyicinin emtiyası bu araca yüklenmez.Kısaca komple taşımacılık sadece bir müşteriye ait ürünlerin taşınması demektir

irtaşımacılık

Giresun Ormancılık: Karadeniz kıyılarındaki diğer iller gibi Giresun da orman varlığı bakımından zengindir. Giresun Dağlarının Karadeniz’e bakan yamaçları tamâmen ormanlarla kaplıdır. İlin yüzde 38’i ormanlıktır. Orman sâhası 250.000 hektara yakındır. Ayrıca 20.000 hektara yakın fundalık sâha vardır. Ormanların yarısı normal koruluktur. Geri kalanı bozuk korular ve baltalıktır. Senede 200.000 m3e yakın sanâyi odunu, 300 bin ster’e yakın yakacak odun elde edilir. Bu oldukça önemli bir orman ürünüdür.

Giresun Online Taşıma nakliye hizmetinde kaliteli ve ekonomik biçimde hizmet verme amacını taşımaktır.volvo6

Giresun Sanâyi: Giresun, son 15 sene içinde hızlı bir sanâyileşme içine girmiştir. Aksu’da SEKA Kâğıt Fabrikası, Fiskobirlik Entegre Fındık İşleme Tesisleri ve Yonga Levha Fabrikası büyük sanâyi kuruluşlarıdır. Ayrıca Tirebolu Çay Fabrikası, fındık kırma atölyeleri, metal eşyâ, kolonya, dokuma tezgâları, doğrama bıçkı ve kereste fırınlama atölyeleri, Giresun peynir ve tereyağ fabrikası, üç un fabrikası, Bulancak Balık Unu ve Yağı Fabrikası ve bini aşan küçük işletme bulunmaktadır..
Giresun   Online Taşımacılık İle Komple  Yük Taşımacılığı  Türkiye’nin  her  noktaѕına    kаmyon, kırkayak, TIR,  vs  komрlе  araç  ihtiyaçlarınızı  seri bir şekilde cevap vermektedir
11 Güvenli ekonomik

Online Taşıma Türkiye’de nakliye sektörüne yeni bir vizyon getirmek amacıyla şirketimiz 1992 yılında İstanbul merkezli Giresun Şubesiyle sektöründe lider bir firma haline gelmiştir.

İstanbul Nakliyat

Online Taşıma’ temel prensip olarak zamanlama ve ürünlerimizin güvenliği çok önemlidir. Ürünlerimizin sigortalı şekilde teslim alınmasından, sorunsuz olarak varış noktasındaki müşterinize zamanında teslim edilmesi en çok üstünde durduğumuz konudur.

Bizden fiyat almadan nakliyenize karar vermeyin!!

Kalite, Güven ve Saygının Adresi
(7/24): 0553 546 14 41
Çağrı hattı: 0850 304 17 57

Giresun Nakliye Garajı,

Giresun Parça Yük Taşıma,

Giresun Nakliyeciler Kooperatifi,

Giresun Evden Eve Nakliyat,
Giresun Ofisten Ofise ,
Giresun Şehir İçi Nakliyat,
Giresun Yurt İçi Nakliyat ,
Giresun Yurt  Dışı Nakliyat,
Giresun Lojistik Firmaları,

Giresun Nakliye Garajı,

Giresun Nakliyeciler Sitesi,

Giresun  Parsiyal Taşıma Firmaları ,
Giresun Fuar taşımacılığı,
Giresun Komple Yük Taşımacılığı,

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Biçer Nakliyat
Biçer Nakliyat
Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Hemen Ara!