trende

AĞIR NAKLİYE DE İNDİRİMLİ TAŞIMA

29.08.2019
164

AĞIR NAKLİYE DE İNDİRİMLİ TAŞIMA DA YILSONUNA KADAR %10 A VARAN İNDİRİMLER..

Nakliye Yük Borsası olarak yurt genelinde ağır nakliye ve taşımacılıkta indirme gidiyoruz bizi arayan devamlı müşterilerimizde % 10 varan indirimler uygulanmaktadır..

Parça Yük Taşıma  Lojistik her sektördeki, her hacimdeki yük için mutlaka bir çözümü vardır. Bize danışmadan ağır yük taşıtmayınız.

YAT TAŞIMACILIĞI  Özel yat römorklarımızı kullanarak taşıma ve lashing hizmetini en üst ve kaliteli seviyede vermekteyiz. Hasar ve zararı önleme konusunda uzman ekibimiz ile yıllardır yat taşıma hizmetini istenilen talepler doğrultusunda gerçekleştirmekteyiz.

TANKER TAŞIMACILIĞI katı maddelerin güvenli ve dikkatli bir şekilde nakliyesinde olduğu gibi diğer bütün ağır nakliyat taşımacılığında da hizmet vermektedir. Denizden ve karadan müşterilerinin tankerlerini en uygun ve emniyetli şekilde taşıyarak firmalarımızın ihtiyaçlarını tam anlamıyla karşılamaktadır.

BUHAR KAZANI TAŞIMACILIĞI Lojistik Farklı boyutlarda bulunan buhar kazanlarını 7 / 24 TÜRKİYE nin Her Yerine taşımaktayız. TÜRKİYE de müşterilerimizin istediği tarihte ve istediği şehirlere en hızlı ve kaliteli bir şekilde nakliyat gerçekleştirmekteyiz. Buhar kazanı taşımada müşterilerimizin memnuniyetini ön planda tutarak sıfır hata stratejisi ile çalışmaktayız.

RAYLI SİSTEM TAŞIMACILIĞI  Tren ve Metro gibi raylı yolcu taşıyan malzemeler için güvenli ve dikkatli bir şekilde nakliye planı olması gerekir.Denizden ve karadan müşterilerinin metro ve trenlerini en uygun ve emniyetli şekilde taşıyarak firmalarımızın ihtiyaçlarını tam anlamıyla karşılamaktadır.

ENERJİ PROJELERİ TAŞIMACILIĞI  Enerji projeleri taşımacılığında türbin ve jeneratör gibi malzemelerin nakliyesini uzman ve güvenilir filomuzla gerçekleştirmekteyiz. Enerji projeleri taşımasında istenilen tarihte ve istenilen adrese en güvenli ve hızlı şekilde ulaştırmaktayız. Müşterilerimizin değerli tavsiyelerini de göz önüne alarak bu sektörde de her geçen gün daha da ileriye gitmekteyiz.

TEKNE TAŞIMACILIĞI  Yüksek seviyede ağırlık kaldıran vinçlerimiz, dayanıklı araçlarımız beraberinde deneyimli filomuzla tekne taşımacılığını başarıyla gerçekleştirmekteyiz. Her uzunluk ve ölçüdeki tekne büyüklüklerine uygun taşıma ekipman ve gereçleri ile ülkemizde ve yurt dışında tekne taşıma işlemi yapabilmekteyiz.

SANAYİ MAKİNESİ TAŞIMACILIĞI  Sanayi Makinesi Taşımacılığında kendi bünyemizde ki üstün donanımlarımızdan yardım alarak yurt içi taşımacılık gerçekleştirmekteyiz. İstediğiniz şehre belirttiğimiz zaman içerisinde sanayi makinesi nakliyesini gerçekleştirmekteyiz ve siz müşterilerimizin önerilerini göz önünde bulundurarak bu sektörde de kendimizi her geçen gün geliştirmeye çalışmaktayız.

TRAFO TAŞIMACILIĞI  Trafo taşımacılığını bünyemizde bulunan lowbed ve benzeri platformlardan yardım alınarak güvenli bir şekilde gerçekleştirmekteyiz. Trafo taşımacılığında en uygun ve kaliteli şekilde müşterilerimizin önerilerini dikkate alarak hareket etmekte ve onlar için en iyisini düşünmekteyiz. Trafo taşımada Se – Dem Trans Lojistik olarak her geçen gün hizmet kalitemizde artış göstermekteyiz.

İŞ MAKİNESİ TAŞIMACILIĞI İş Makinesi Taşımacılığını gerçekleştirerek yükleme kaldırma vb. gibi işlerini güvenilir ekibiyle en kısa sürede yerine getirmektedir. Tüm İnşaaat ve Altyapı şirketlere ve aklınıza gelebilecek gerekli bütün iş alanlarına iş makinesi taşımacılığı gerçekleştirmektedir.

LOWBED (AĞIR YÜK) NAKLİYESİ Uluslar arası standartlara uygun olmayan ölçü dışı yükler lowbed nakliyat araçlarımızla her çeşit yükseklik, genişlik, yük kapasitesi ve manevra özellikleriyle taşınabilmektedir. Online lowbed taşıma hizmeti yurt içi ve yurt dışı tüm adreslere yapılabilmektedir.

Teklif Formu

  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  Whatsapp
  Biçer Nakliyat
  Biçer Nakliyat
  Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?
  Hemen Ara!