trende

Aksaray Evden Eve Nakliyat

30.10.2016
162

Aksaray Evden Eve Nakliyat

Aksaray Nakliyat 0553 546 14 41

Şirketimiz 2000’li yılların başından beri Aksaray Nakliyat  olarak siz değerli müşterilerinin her türlü nakliyat ve ambar ihtiyaçlarına en kaliteli, güvenilir ve profesyonel hizmetleri sunmaktadır.

Durağan Ambarı kurulduğu günden bu yana müşteri memnuniyetini her daim ilk planda tutmuş olup bu düşüncesini geçen yıllar içerisinde ilke haline getirmiştir.

Sizde bizi tercih edin taşımacılığın aslında düşündüğünüz kadar zor olmadığını anlayın;
Hemen Arayın: 7/24: 0553 546 14 41

Bir adresten diğer bir adrese taşınmak için eşyaları toparlamak dışında güvenilir bir firmadan nakliye hizmeti almakta oldukça önemli. Hele ki şehirler arası bir hizmet aranıyor ise, eşyaları tamamen güven çerçevesinde teslim edecek olmak oldukça düşündürücü oluyor.

Aksaray da neredeyse tüm ilçelerde dahil olmak üzere hizmet veren Kurumsal nakliyat firmaları bu konuda tam güvence ve aynı zamanda sigortalı taşımacılık sunuyor. Bünyemizde yer alan tüm firmalar öncelikli olarak müşteri güveni ve eşya güvencesi sağlayarak nakliye hizmeti sağlıyor. Şehir içi veya şehirler arası tüm taşımacılık işlemlerinde isterseniz asansörlü, dilerseniz ambalajlama dahil olarak hizmet sunuluyor.

 

 

Hizmetlerimiz

 • ŞEHİR İÇİ ŞEHİRLER ARASI
 • KAMYONET KAMYON TIR
 • VİNÇ HİZMETLERİ
 • AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI
 • PARSİYEL TAŞIMACILIK
 • KOMPLE YÜK veya EŞYA TAŞIMACILIĞI
 • FORKLİFT HİZMETLERİ
 • RAMPALI ARAÇ TEMİNİ
 • DEPOLAMA ve DAĞITIM

 

Taahhüt işleri olarak gruplara ayırabileceğimiz bu hizmet türünde firmamız, sizden gelen taşıma talebini sizin için uygun olan bir günde, taşınacak olan ürününüzün miktarını, gerekli olan ambalaj türünü ve ihtiyaç olan araç sayısının belirlenmesi işlemi yapılır. Karara varılan hizmet türü sizin talepleriniz ile detaylarını incelediğimiz ürünün fiyatlandırması bu rapordan sonra yapılır. Sizin belirleyeceğiniz tarih ve saatte ekibimiz hizmetinize girmiştir.

KOMPLE TAŞIMACILIK

BİÇER Nakliyat, müşterisine istenilen noktaya tam zamanında ve en uygun taşıma şeçeneğiyle kombine taşımacılık hizmeti sunmaktadır.BİÇER  , hizmet sunduğu firmalara ekonomik çözümler sunarak müşteri memnuniyeti ile geliştirilmiş ilişkilerin devamlılığını ilke edinmiştir.BİÇER  , ‘’ hizmette zaman değerlidir ‘’ ilkesi ile size hizmette zaman kazandırır.BİÇER   Türkiye Karayolu Taşıma Yöneltmeliğine uygun gerekli alt yapı çalışmalarını tamamlamış deneyimli ve eğitimli personelleriyleTürkiye geneli seçkin partnerlerin işbirliği ile başarılı teslimatlar gerçekleştirmektedir.Kombine değişik yüklerin taşınmasına imkan verebilen araç filosu ile Türkiye karayolu taşımacılığında siz müşterilerimizin yanındadır.
BİÇER  , dağıtım ağı, eğitimli personeli ve modern filosuyla ürünlerinizin sevkiyatını planlar,uygun araçlar ve koşullarda müşterilerinize ulaştırılmasını sağlar.

BİÇER  ,ürünlerinizin üretimden alıcıya ulaşıncaya kadar geçen zamanda doğru rotalarla çoklu dağıtım  plan ve
takibini  yapabilecek alt yapıya sahiptir.
PARSİYEL  TAŞIMACILIK
BİÇER , parsiyel taşımacılık olarak miktar gözetmeksizin her türlü ürünlerinizin tüm Türkiye genelindeki seçkin partnerlerle depolama, dağıtım ve güvenilir teslimatlarla taşıma ihtiyacınızı karşılayabilmektedir.Zincir market teslimatlarınızda aynı hizmet çerçevesinde güçlü diyaloglarla size hizmet vermektedir.

 

DEPOLAMA HİZMETİ

Evinizi nakledeceğiniz şehirde, yeni adresiniz belli olmadan yola çıkmanız ya da oturduğunuz evi yola çıkmadan bir süre önce boşaltmanız gerektiğinde, ya da belirli süreli görevler için başka bir şehire veya ülkeye giderken bazı eşyalarınızı dönüşünüze kadar bir yerde korumak istediğinizde, BİÇER Nakliyat’ı güvenle seçebilirsiniz.

Depolama işlemi sürecinde, eşyalarınız, köpük, ip, karton koli ve karton silindirik fıçılar kullanılarak paketlenir ve liste halinde teslim alınır. Daha sonra, bir hafta öncesinden bildirmeniz halinde, liste halinde teslim edilir. Biz de kaldığı her ay için sizden kira talep edilir.

Eşya ve mallarınızı BİÇER Nakliyat depolarında huzurla muhafaza edebilirsiniz. Eşyalarınız, depolamadan önce sel, çalınma, ve her türlü afet için sigortalanır ve bu şekilde depoda yerlerine alınırlar.

Depolama Hizmeti ve detayları hakkında lütfen bizimle temasa geçiniz…

 

EVDEN EVE NAKLİYAT

BİÇER Nakliyat olarak asıl amacımız müşteri memnuniyetini sağlamaktır.
Taşıması yapılacak eviniz, profosyonel personelimiz tarafından incelenir ve evinizde bulunan taşınacak tüm eşyalar belirlenir. Daha önce planlaması yapıldığı şekilde taşıma işlemi yapılacak eşyalar özen ve titizlikle paketlenir. Buna bağlı olarak evden eve taşımada kullanılacak araç büyüklüğüne, kadroya ve sigorta bedeline karar verilir. Taşınma işleminin gerçekleşeceği gün, ekip kararlaştırılan saatte adreste olur.

 

OFİS TAŞIMACILIĞI

Öncelikle ofis taşımacılığı için expert eleman gelerek ofisi inceler. İnceleme bittikten sonra etüt çalışması yapılır. Eğer anlaşılırsaBİÇER Nakliyat’ ın diğer bölümlerinde olduğu gibi taşıma olayı kağıt üzerine dökülerek karşılıklı sözleşme yapılır taşıma günü ofis görevlileri elemanlarla değil direkt olarak BİÇER Nakliyat’ ın formen’ i ile muhataptır. Taşıma günü taşımanın daha seri ve daha rahat olması için ofis oda oda taşınır. Arşiv dolapları ve masaların demontesi daha seri olması için şarjlı ekipmanlar kullanılmaktadır.

AĞIR TAŞIMACILIK

Ağır yük nakliyesinde firmamızın başlıca faaliyet alanları her türlü iş makinesi taşınması.

Uzun veya geniş her türlü çelik konstrüksiyon, beton direk, kiriş, konteynır taşınması.

Ağır yük taşımacılığı konusunda hizmet gösteren firmamız siz müşterilerine yalnız Tır sağlamamakta; malınızın yüklenmesinden teslimine kadar geçen sürede yer alan her türlü taşımacılık faaliyetinde hizmeti kalitesinden taviz vermeden bir bütün olarak sunmaktadır.

Firmamıza ait her türden çekici (TIR), dorse ve teçhizatımızla siz müşterilerimize en iyisini sunmak konusunda ısrarlıyız.

 

ŞEHİRLER ARASI TAŞIMACILIK

Şehirlerarası taşımacılık sektörünün öncü firmalarından olan şirketimiz uzun yıllardan bu yana üretim ve imalat sektöründe oldukça büyük faaliyetler göstermiştir.

Profesyonel müşteri anlayışı ve kaliteli hizmet ilkesi ile firmamız imalat üretim ve satışta da üstünlüğünü göstermektedir.

Şehirlerarası nakliye olarak gruplara ayırabileceğimiz bu hizmet türünde, firmamız, sizden gelen taşınma talebi sonrasında sizin için uygun olan bir gün karalaştırıp, taşınacak eşyalarınızın miktarı, taşınma için gerekli olan ambalaj türü, malzeme ihtiyacı ve gerekebilecek araç sayısının belirlenmesi işlemini yapılır. Kararlaştırdığımız hizmet türü ve sizin taleplerinizle detaylarını tetkik ettiğimiz taşınmanızın fiyatlandırması tüm bu belirlemelere göre yapılmaktadır. Bu ön görüşmenin sonunda taşımanızın gerçekleştirilmesini arzu ettiğiniz tarih belirlenir ve istediğiniz saatte ekibimiz hizmetinizdedir.

ÖDEMELERİNİZİ  SİZ YAPIN YADA   SİZİN YERİNİZE BİZ YAPALIM SİZE DAHA SONRA AYLIK VEYA HAFTALIK FATURALANDIRALIM.

ŞİRKETİMİZ  R 1 YETKİ BELGESİNE SAHİPTİR .ÜRÜNÜNÜZ  BİÇER   NAKLİYAT VE ANADOLU GLOBAL SİGORTA GÜVENCESİ  İLE  DAİMA EMİN ELLERDE.

ÜRÜNÜNÜZ TESLİM EDİLDİĞİ ANDA SİZE  SMS VEYA E-MAİL İLE BİLDİRİYORUZ.

 

MİSYONUMUZ
EKİP ÇALIŞMASININ, TEKNOLOJİNİN, DENEYİMİN, BİLGİNİN, BECERİNİN, DÜRÜSTLÜĞÜN,  DİSİPLİNİN, SİZ  DOSTLARIMIZIN  GÜCÜNE İNANIYORUZ, İNANDIKLARIMIZI HAYATA GECİRMEK, DEVAMLI KILMAK, MALİYETİ DÜŞÜRMEK,MAKSİMUM VE SÜREKLİ KALİTE  İLE HİZMET ETMEK MİSYONUMUZDUR.

 

 

Teklif Formu

  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  Whatsapp
  Biçer Nakliyat
  Biçer Nakliyat
  Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?
  Hemen Ara!