trende

Almanya ağır Nakliye

22.03.2023
207
Almanya ağır Nakliye

Biçer Ağır Nakliyat   

7/24: 0532 400 16 90

7/24: 0546 446 37 57

Almanya Nakliye Hizmetleri
İçerik
Almanya Nakliye Hizmetleri
Almanya Türkiye Parsiyel Nakliye
Türkiye Almanya Parsiyel Nakliye
Almanya Denizyolu Taşımacılığı
Almanya Frigo Taşımacılığı
Almanya Ağır Yük Taşımacılığı
Almanya Proje Taşımacılığı
Almanya Nakliyesinde Varış Noktaları
Almanya Yol Güzergahı
Almanya İran Taşımacılığında Şah Lojistik
Almanya Irak Nakliye Hizmetlerimiz
Almanya Nakliye Fiyatları
Türkiye Almanya Arası Şehirler Ve Navlun Ücretleri
Almanya Türkiye Arası İthalat Nakliye Ücretleri
Yükün Tır İle Varış Süresi
Türkiye Almanya İlişkileri
Almanya Nüfusu Ve Dini
almanya nakliye
Almanya nakliye hizmetleri ile Şah Global Lojistik olarak 1996 yılından bu yana sektördeyiz. Avrupa’da en fazla Türk nüfusun yaşadığı ülke Almanya’dır ve aynı zamanda Almanya Avrupa’nın lider ülkelerinden birisidir. Özellikle sanayisi ile dünyanın sayılı ülkelerinden olup refah düzeyi, sosyal devlet anlayışı, sanayisi, ekonomisi, diplomasisi ve daha pek çok yönüyle öne çıkmaktadır.

Günümüzde Avrupa ülkeleri arasında ithalat ve ihracat gerçekleştirilen ülkelerden olan Almanya, Türkiye’nin en fazla ithalat ve ihracat gerçekleştirdiği ülkeler arasında yer alıyor. 2021 yılında en çok ithalat ve ihracat yapılan iki ülke arasında yer aldı. Türkiye, Almanya ile dış ticaret hacmini 50 milyar dolara çıkarmayı hedefliyor. Bu anlamda Şah Lojistik olarak firmamız hız kesmeden Almanya nakliye hizmetlerini sürdürüyor.

Almanya ile Türkiye arasında çok köklü bir ilişki vardır. Henüz Osmanlı Devletinden itibaren Almanya müttefik olarak öne çıkmış ve yıllardır da devam etmektedir. Bu yönüyle Türkiye’nin kuruluşundan bu yana en fazla ticari ilişkiler içinde olduğu, ithalat ve ihracatının en fazla olduğu Avrupa ülkesi Almanya’dır. Bütün bunlar olurken doğal olarak nakliye firmalarına ihtiyaç olmakta ve firmamız kaliteli hizmeti, güvenli çözümleri ile ilgi odağı olmaktadır.

Almanya özellikle yarım asırdan bu yana çok yoğun bir Türk nüfusa ev sahipliği yapmaktadır. Hala da göçler devam etmekte, bir Avrupa ülkesine gitmek ve yerleşmek isteyenlerin ilk aklına gelen Almanya olmaktadır. Gerek daha önceden Almanya’ya gidenler gerekse yeni gidecek olanlar da nakliye firmalarıyla eşyalarını taşıtmak isteyebilmekte, firmamız bütün bu talepleri de rahatlıkla karşılamaktadır.

Şah Global Lojistik olarak her zaman koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesiyle hareket ediyoruz. İlk günden bu yana ilkemizden taviz vermeyerek sizlerin daima daha iyiyi hak ettiğinizi düşünüyoruz. Çağdaş çözümler sunmak adına kendimizi sürekli geliştirerek çağın en son olanaklarını hizmetlerimize entegre ediyoruz. Firma olarak geniş araç filosuna sahibiz ve araçlarımızın her zaman bakımlı, genç ve en modern şekilde donatılmış olmalarını sağlıyoruz. Bu sayede yükünüzün özelliklerine ve ihtiyaçlarınıza göre araç seçimi yapabiliyor, güvenle kapıdan kapıya nakliye hizmeti sağlıyoruz.

İlk yola çıktığımız andan bu yana nakliye sektöründe çok büyük değişimler olmuştur. Özellikle teknolojide ortaya çıkan yenilikler nakliyede birçok alışkanlığın değişmesine neden olmuştur. Bizler bütün bu yenilikleri yakından takip etmekle kalmıyor, aynı zamanda ülkemizde öncülerinden birisi olmayı başarıyoruz. Böylece Almanya nakliye hizmetlerinde en çok tercih edilen ve en fazla tavsiye edilen lojistik firması olmayı başarıyoruz. İki ülke arasında yaptığımız gibi Orta Doğu ülkelerine veya Orta Doğu ülkelerinden Almanya’ya gidecek yüklerde de yardımcı oluyoruz.

Almanya Türkiye Parsiyel Nakliye
Almanya Türkiye parsiyel nakliye hizmetimiz ile uzun yıllardır Almanya’da Türkiye’ye taşımacılık yapıyoruz. Buradan Almanya’ya olduğu gibi Almanya’dan da buraya yüklerinizi taşıyoruz. Bunun için farklı nakliye türleriyle hizmet veriyor, her ihtiyacı en uygun biçimde karşılamaya odaklanıyoruz. Almanya Türkiye parsiyel nakliye hizmetimiz ilk günden itibaren yoğun ilgi görmektedir. Bunun en büyük nedenlerinden birisi parsiyel nakliyenin sağlamış olduğu avantajlardır. Parsiyel nakliye ile parça yüklerinizi taşıyoruz ve miktarı hiç fark etmiyor. Herhangi bir miktarda yükünüzün Almanya’dan Türkiye’ye taşınması gerektiği durumlarda tek yapmanız gereken çağrı merkezimizi arayıp bilgi almak ve randevu oluşturmaktır.

Çağrı merkezimize ulaşıp Türkiye’ye gitmesi gereken parça yükünüz olduğunu belirttiğiniz andan itibaren personellerimiz her detayı planlayacak, sürecin en zahmetsiz biçimde gerçekleşmesi adına harekete geçeceklerdir. Parsiyel yükleriniz adreslerinizden alınacak, depolarımızda depolanacak ve haftanın belirli günlerinde depodan gümrük işlemlerinin ardından Türkiye’ye doğru hareket edilecektir.

Almanya nakliye hizmetimizde araçlarımıza aynı güzergâha gidecek yükler yüklenmektedir. Bu sayede yol boyunca başka ülkelere sapılmamakta, doğrudan Türkiye’ye harekete dilmektedir. Ayrıca ülkemiz içinde aynı illere veya bölgelere bir araçlık yük varsa birlikte yüklenmekte, Türkiye içinde de operasyonun en seri şekilde olması sağlamaktadır. Böylece Almanya Türkiye parsiyel nakliye sürelerimiz minimuma inmekte, çok kısa sürede yüklerinize kapıdan kapıya ulaştırılmaktadır.

Almanya Türkiye parsiyel nakliye hizmetimizle az miktardaki yükünüz için yüksek maliyetler ödemenize gerek yoktur. Araç kira bedelleri birden çok kişi arasında paylaştırılacağı için lojistik giderleriniz düşmekte, bütçe dostu fiyat avantajlarımızla birlikte parça yükleriniz en uygun fiyatlarla belirteceğiniz adresler arasında taşınmaktadır. Navlun hesaplaması yapılırken Metreküp hesaplama adet, en, boy, yükseklik üzerinden hesaplama yapılmakta, kaliteli hizmet uygun fiyatla birleştirilmektedir .Almanya Türkiye parsiyel nakliye operasyonlarımız için Almanya’nın bütün şehirlerinden yük alımı gerçekleştirilebilmektedir. Ülkemize giriş yapıldıktan sonra da Ankara, İstanbul, İzmir, Hatay, Mersin ,Adana, Gaziantep, Konya, Kayseri, Antalya, Denizli ve diğer bütün illerimize dağıtım yapılabilmektedir.

Türkiye Almanya Parsiyel Nakliye
Parsiyel nakliye hizmetlerimiz uzun yıllardır Almanya’ya gerçekleştirdiğimiz operasyonlarda en çok tercih edilen nakliye türlerinden birisidir. Parsiyel nakliye ile parça yüklerinizi Almanya’ya taşıyabiliyoruz. Bu sayede göndermek için yükünüzün illa ki bütün bir aracı dolduracak kadar olmasına gerek kalmıyor. Almanya ile Türkiye arasında ticari ilişkiler çok yönlüdür. Yüzlerce firma onlarca farklı sektörde ithalat, ihracat yapmakta, bu nedenle sık sık farklı miktarlarda yük göndermek gerekebilmektedir. Parsiyel nakliye uygulamalarımızda Türkiye’nin her neresinde yükünüz olursa olsun Almanya’ya taşıma yapılabilmektedir.

Almanya parsiyel nakliye operasyonlarımız için yükleriniz öncelikle depolarımızda toplanmakta, ardından haftanın belli günleri gümrükleme ve yükleme sonrasında araçlarımız Almanya’ya doğru yola çıkmaktadır .Parsiyel nakliye hizmetlerimiz pek çok avantajı bir arada sağlamaktadır. Öncelikle yükünüzün miktarı her ne olursa olsun Almanya’ya gönderme şansınız olmaktadır. Böylece ticari ilişkilerinizi çeşitlendirebilir, az miktardaki mallar için de iş ortaklığı yapabilirsiniz. Bizler de hızlı ve güvenli biçimde yüklerinizi kapınızdan alıp alıcının kapısına teslim edebiliriz.

Almanya Parsiyel nakliye uygulamalarımızın avantajlarından bir diğeri fiyatıdır. Az yükünüz için bütün bir araç kira bedelini ödemek zorunda kalmazsınız. Sadece yükünüzün hesaplanan navlun bedelini ödersiniz. Kira bedeli birden çok kişi tarafından paylaşıldığı için de lojistik giderlerinizi minimum seviyeye çekmiş olursunuz.

Almanya parsiyel nakliye hizmetlerimizin bir diğer avantajı zaman tasarrufudur. Bu uygulamamızda aynı güzergaha gidecek yükler aynı araçla taşınır. Böylece araçlarımız yüklerinizi depomuzdan aldıktan sonra başka ülkelere ve yerlere uğramazlar. Doğrudan teslimat noktalarına hareket ettikleri için son derece seri hareket edip teslimat sürelerini kısaltırlar. En kısa sürede alıcının mallara kavuşması sağlanır.

Avantajları bu kadar fazla olmakla birlikte parsiyel nakliye en fazla profesyonellik gerektiren nakliye türüdür. Çünkü yükler birkaç aşamadan geçmekte ve bunların her birinin planlamasının kusursuz olması gerekir. Şah Global Lojistik olarak alanında deneyim sahibi, eğitimli, donanımlı ve kendini sürekli geliştiren bir kadroya sahibiz. Uzman ekiplerimizle birlikte nakliye süreçlerinizi iletişime geçtiğiniz andan itibaren başarıyla yürütüyor, başlangıçtan sonuca kadar kusursuz bir hizmet almanız için çalışıyoruz. ISO 9001 belgesi, C2 yetki belgesi, IRU sistemi teminatı, global teminat gibi her türlü belgelerle ve CMR Sigortası güvencesiyle taşımacılık yapıyoruz.

Almanya Denizyolu Taşımacılığı
Almanya denizyolu taşımacılığı hizmeti uzun yıllardır tercih edilen uygulamalardan biridir. Denizyolu taşımacılığı nakliye sektörünün en köklü nakliye türlerinden birisi olup tek seferde daha fazla yük taşımaya imkân vermesi, güvenli olması, ekonomik olması gibi etkenlerden dolayı öne çıkmaktadır .Denizyolu ile taşımacılık yapabilmek için en temel gereksinim denizdir. Denizin olmadığı bölgelerde denizyolu taşımacılığını kullanabilmek mümkün değildir. Fakat hem Almanya’nın hem de Türkiye’nin limanlara sahip olması iki ülke arasında denizyolu taşımacılığının kullanılabilmesine olanak sağlamaktadır.

Denizyolu taşımacılığında iki farklı yöntem mevcuttur. Bunlardan birisi doğrudan sadece denizyoluyla yükleme ve teslimat adresi arasında taşımacılık yapmaktır. Bunun için yükün bulunduğu yer liman olmalı ve teslimat noktası da varış limanı olmaktadır. İkinci olarak denizyoluyla karayolunun entegre kullanılmasıdır. Bu yöntemde mesafeyi kısaltmak ve nakliye giderlerini azaltmak için zaman zaman denizyolu karayoluyla birlikte kullanılabilir.

İkinci seçenek taşımacılıkta çok daha fazla tercih edilmekte, böylece yolun bir kısmı denizden bir kısmı karadan gidilebildiği için yükleme ve teslimat noktalarının konumu fark etmeksizin taşımacılık yapılabilmektedir. Türkiye’den Almanya’ya doğrudan denizyoluyla ulaşmak mümkün olsa da çok uzun bir yol kat etmek gerekmektedir. Bu da hem nakliye giderlerini arttırmakta hem de süreci uzatmaktadır. Bu nedenle daha çok karayoluyla taşımacılık yapılsa da belli noktalarda denizyoluyla karayolu birlikte kullanılabilmektedir.

Almanya denizyolu taşımacılığı hizmeti kullanıldığı zaman daha çok İtalya güzergahı tercih edilmektedir. Ülkemizin üç tarafının denizlerle çevrili olması ve çok sayıda liman şehrimizin bulunması bu anlamda büyük bir avantaj sağlamaktadır. Türkiye limanlarından yük alan gemiler İtalya’ya ulaşmakta, buradan yeniden karayoluyla Almanya ilerine geçilebilmektedir.

Şah Global Lojistik olarak her zaman müşteri odaklı çalışmalar yürütüyoruz. Müşterilerimizin tercihleri ve ihtiyaçları doğrultusunda Almanya nakliye süreçlerini planlıyor, ayarlıyor ve uygulamaya geçiriyoruz. Yüklerinizin en hızlı ve en güvenli şekilde son teslimat noktasına ulaşmasını önceliyoruz .Talep halinde denizyolu taşımacılığını kullanabilmekle birlikte ağırlıklı olarak karayoluyla Almanya’ya yük taşımayı seçiyoruz.

Türkiye Almanya Nakliye Hizmetleri
Türkiye Almanya arasında nakliye hizmetleri veriyoruz.
Almanya Frigo Taşımacılığı
Frigo taşımacılığında Şah Lojistik avantajları da sizleri beliyor. Diğer nakliye modellerimizle birlikte frigo nakliyede de profesyonel çözümler üretiyoruz. Frigo nakliye aynı zamanda soğuk zincir taşıma, soğuk nakliye gibi isimlerle de adlandırılmaktadır ve yükleme noktasından son alıcıya kadar ürünler aynı sıcaklıkta taşınmaktadır. Almanya ile Türkiye arasında çok farklı sektörlerde ticari faaliyetler olduğu için ısıya duyarlı pek çok yük de olabilmektedir. Bunların raf ömrünün kısalmaması, genetik, kimyasal yapılarının bozulmaması için sabit ısıda taşınmaları gerekmektedir. Fakat bunu sağlamak için üst düzey donanım gerektiği için her firma frigo taşımacılık yapamamaktadır. Oysa Şah Global Lojistik olarak Almanya’ya ilk günden buyana soğuk zincir taşımacılığı da yapıyor, yüklerinizi hiçbir zarar görmeden son alıcılarına ulaştırıyoruz.

Türkiye’den Almanya’ya gönderilen ürünlerde en büyük pay gıda malzemelerinde olmaktadır. Gıda malzemelerinin de bozulmaması, tazeliklerini, lezzetlerini, görüntülerini kaybetmemeleri için sabit sıcaklıkta taşınmaları gerekmektedir. Benzer şekilde sağlık ürünlerinin, tıbbi malzemelerin de kimyasal yapılarının bozulmadan taşınması için belli ısılarda tutulmaları gerekmektedir. Firmamız frigo taşımacılıkla yaş sebze, meyve, dondurma et ve et ürünleri, süt ve süt ürünleri, içecekler, tatlılar, dondurulmuş gıdalar, süs bitkileri, kimyasal ürünler, tıbbi malzemeler, tıbbi ilaçlar ve daha fazlasını taşımaktadır.

Frigo nakliye uluslararası standartlara göre yapılmakta olup ürün cinsine göre ısı yarları 18 ila -26derece arasında ayarlanabilmektedir. Firma olarak en modern donanımlara sahip araçlarımızla yüklerinizi güvenle taşıyoruz. Henüz yükleme aşamasından önce dorselerimizi gereken ısıya ayarlıyoruz. Süreç baştan sonra alanında uzman şoförlerimizin kontrolünde olmaktadır. Yükler içeride hava sirkülasyonu olacak şekilde yüklenmekte, yol boyunca kontrol edilmekte ve son alıcıya kadar aynı standartlarda iletilmektedir.

Almanya frigo nakliye uygulamalarımızda yüksek modelli araçlarımız kullanılmaktadır. Araçlarımız en gelişmiş teknolojilere ve soğutma sistemlerine sahiptir. İçleri farklı ürünleri taşımaya uygun şekilde özel dizayn edilmiştir. Soğutma sistemlerimiz yol boyunca her noktanın aynı derecede tutulmasına elverişlidir. Bu sayede ürünlerinizde hiçbir hasar, bozulma, erime vs. söz konusu olmadan alıcılarına ulaştırılmakta, Türkiye’nin her neresinde olursanız olun yerinde yükleme yapılmaktadır.

Almanya Ağır Yük Taşımacılığı
Almanya ağır yük taşımacılığı iki ülke arasındaki ticaretin zenginliğinin bir sonucudur. Çok farklı sektörlerde ithalat, ihracat olduğu için zaman zaman standart dışı nakliye gereksinimi olabilmektedir ve bunlar ağır nakliye ile taşınmalıdır.

Ağır nakliye standart ölçülerin dışındaki yükleri kapsamaktadır ve bunlar için özel ekipmanların, özel araçların kullanılması gerekmektedir. Üstelik ağır nakliyede göre yapacak personellerin de klasik nakliyeden çok öte deneyimlerinin, tecrübelerinin, bilgi birikimlerinin olması gerekmektedir. Firma olarak çeyrek asra yakın süredir iki ülke arasında çok sayıda ağır nakliye operasyonuna imza attık. Bu kapsamdaki yüklerinizin en kısa sürede Almanya’ya ulaştırılması için bütün imkanlarımızı seferber ediyor, başarılı sonuçlara ulaşıyoruz.

Almanya nakliye ağır yük modelinin uygulama detayları diğer nakliye türlerine kıyasla oldukça farklıdır. Hizmet kapsamı sadece yükün bir noktadan diğerine taşınmasıyla sınırlı değildir. Müşterilerimizin talepleri doğrultusunda depolama, montajlama, sigorta ve daha birçok desteği sağlayabiliyoruz.

Almanya ağır nakliye uygulamalarımızda detaylar tamamen müşterilerimizin ihtiyaçları ve talepleri doğrultusunda belirlenmektedir. Her zaman en iyi hizmeti ve en yüksek müşteri memnuniyetini hedefleyen firmamız sahip olduğu ekipman, makine, donanım ve personelle ağır nakliye işlerinizin üstesinden rahatlıkla gelmektedir.

Almanya ağır yük taşımacılığı kapsamında taşıdığımız yüklerin sınırları son derece geniştir. Türbin, yat, tekne, konteyner şantiye, silolar, santraller, tır, ağır araçlar, fuar stantları, vinç malzemeleri, iş makinaları, inşaat makinaları, ağır tük taşımacılığıyla taşınmaktadır. Tekerlekli vinçler, boru hatları ,köprü kirişleri, çelik kafes konstrüksiyonlar, trafolar, jeneratörler ve daha pek çok standart dışı ağır yükün taşınması bu kapsamdadır. Bu tür büyük ölçekli ve ağır yüklerin taşınması son derece zordur.

Ağır yüklerin yerinden demontajı, yüklemesi, taşınması, montajı gibi her aşamada mühendislik hesaplamaları gerekir. Bu nedenle Almanya nakliye ağır yük taşımacılığında çalışmaları yürüten firmanın ve personellerinin hem bilgili hem de deneyimli olması gerekmektedir .Almanya Ağır nakliyat lowbed araçlarla yapılmaktadır ve bu araçlar yükseklik sınırı, yükleme, boşaltma, yük kapasitesi, manevra gibi sorunlarda büyük kolaylık sağlamaktadır. Römorkların ayarları taşınacak yükün boyutuna ve ağırlığına göre ayarlanabilmekte, hidrolik kayar rampa gibi özellikler manevra kabiliyetini maksimum seviyeye çıkarmaktadır. Bu sayede yükler hızlı ve hasarsız biçimde taşınabilmektedir.

Almanya Proje Taşımacılığı
Almanya proje taşımacılığı hizmetimiz en zorlu projeleriniz için çözüm olmaktadır. Proje taşımacılığında standart dışı yükler taşınmakta, adından da anlaşıldığı gibi büyük projelerin bir yerden bir yere nakliye edilmesini kapsamaktadır.

Her kademesinde ayrı bir hassasiyet gereken proje taşımacılığında en önemli konulardan birisi zamandır. Standart dışı yüklerin hiçbir hasar almadan belirlenen sürede varması istenen yere varması gerekir. Eğer yük belirlenen zamanda yerine varmazsa büyük kayıplar ortaya çıkabilir. Dolayısıyla proje taşımacılığı yapılırken bütün belgeler tam olmalı, profesyonel bir ekiple birlikte proje yola çıkmalıdır.

Firma olarak Almanya nakliye proje taşımacılığında fark yaratan çözümlere imza atıyoruz. Buhar ve gaz türbinleri, fabrika, boru hatları, enerji santralleri, kondansatör, ısı kazanları, transformatör, basınç araçları, tanklar, kurutucu ve baca fırınları, raylı sistem projeleri gibi alanlarda hizmet veriyoruz.

Proje taşımacılığında geçilecek ülkelerin ve bölgelerin prosedürlerine uymak gerekmektedir ve bunlar birbirlerinden farklı olabilmektedir. Almanya’ya ulaşıncaya kadar birden çok ülke geçileceği için de her noktada prosedürler değişebilmektedir. Bu nedenle yük kesinlikle uzman ve deneyimli bir kadroyla yola çıkmalıdır. Görev alacak kadronun sevkiyat prosedürleri hakkında bilgi sahibi olması, yol analizlerini yapması, mühendislik bilgilerinin yeterli olması ve zaman yönetiminde başarılı olması gerekir.

Şah Lojistik olarak bütün bu gerekleri bünyemizde barındırıyoruz. Müşterilerimize istedikleri yükün taşınması hakkında gerekli bilgileri veriyor, sevkiyatın artılarını, eksilerini ve diğer bütün detaylarını eksiksizce paylaşıyoruz.

Almanya nakliye proje taşımacılığı hizmetimizi belli bir prosedür dahilinde gerçekleştiriyoruz. Öncelikle planlama çalışmalarımızı detaylıca yapıyor, maiyet araştırmasını, analizleri detaylıca yapıyoruz. Hata yapmamak adına güzergâh konusunda azami dikkatli oluyor, hangi taşımacılık yöntemini kullanacağımızla birlikte güzergahı belirliyoruz. Sorunsuz bir sevkiyat adına operasyon uygunluğunu gözetiyor, yasal uygunluğa dikkat ediyoruz.

Operasyon safhasında sonra denetim ve bilgilendirme ile birlikte sonuca ulaşıyoruz. En güvenilir rotayı seçiyor, gerekli her türlü izni önceden alarak operasyonun aksamasına fırsat vermiyoruz. Yolculuk boyunca insan ve çevre sağlığına uygun şekilde süreci devam ettiriyoruz. Almanya’daki son teslimat noktasına kadar projelerinizi ulaştırıyoruz.

Almanya Nakliyesinde Varış Noktaları
Almanya nakliyesinde varış noktaları Türkiye’den götürülen yüklerin son alıcılarının bulundukları adreslerdir. Almanya 360 bin kilometre kare yüz ölçümüne sahip bir ülkedir ve 84 milyona yakın nüfusa ev sahipliği yapmaktadır. On altı farklı eyaletten oluşan ülkede 79 şehir vardır. Fakat ülkede ilçeler de şehir sayıldığı için toplam şehir sayısı 2060’a çıkmaktadır. Dolayısıyla Almanya nakliyesinde varış noktalarımız son derece geniştir.

Şah Lojistik olarak Almanya’daki güçlü iş ortaklarımız sayesinde ülkenin her yerine ulaşabiliyoruz. Bu açıdan varış noktası olarak alıcının nerde olduğu önemlidir. Bizler istediğiniz adrese Türkiye’den götürdüğümüz yükleri teslim edebiliriz .Müşterilerimizin talebi hangi yönde ve nereye ise oraya teslimat yapabiliyoruz.

Uzun yıllardır bazı şehirler diğerlerine nazaran daha fazla talep görmektedir.

Bu açıdan Almanya nakliyesinde en fazla yük taşıdığımız varış noktalarımız;

Bölge 1

Baden Württemberg Hamburg Rheinland Pfalz
Bayern Hessen
Bölge 2

Saarland Berlin Mecklenburg Vorpommern
Sachsen Brandenburg Niedersachsen
Almanya Yol Güzergahı
Türkiye Almanya tır güzergahı iki ülke arasında gerçekleştirilecek operasyonlarda en önemli meselelerden biridir. Çünkü yol güzergahı pek çok detayı etkileyebilmekte, bu nedenle seçimi hassasiyetle yapılmalıdır .Almanya bir Avrupa ülkesi olduğu için yol güzergahında güvenlik riski çok yoktur. Fakat son dönemlerde salgınla birlikte her alanda olduğu gibi taşımacılıkta da değişimler olmuş, ülkeler sınırlarını açma ya da kapamada değişikliklere gidebilmiştir. Bu nedenle pek çok alanda yol güzergahları yeniden gözden geçirilmektedir.

Almanya yol güzergahı yük teslimat süresini etkileyebilmektedir. Buna bağlı olarak da nakliye fiyatını da değiştirebilmektedir. Firmamız her zaman kusursuz hizmet adına yol güzergahı seçimlerini en iyi şekilde yapmaya çalışmakta, iki ülke arasında en hızlı ve en kolay geçilebilecek güzergahlar tercih edilmektedir .Sadece hıza odaklanılmamakta, aynı zamanda yılın her döneminde aktif kullanılabilecek yolların bulunduğu güzergahlarda taşımacılık yapılmaya çalışılmaktadır. Bu nedenle iki ülke arasında eğer karayoluyla gidilecekse iki farklı güzergâh tercih ediyoruz.

İlk yol güzergahımızın başlangıç noktasını Bulgaristan oluşturuyor ve sınırdan araçlarımız Bulgaristan’a geçiyor. Oradan Sırbistan’a ulaşan araçlarımız ardından Hırvatistan sınırlarına giriyorlar. Buradan Slovenya ve Avusturya ülkelerinden geçiyorlar. Avusturya’dan da Almanya’ya giriş yapıyorlar .
İkinci yol güzergahımızın çıkış noktası da Bulgaristan’dır. Bulgaristan’da yol alan araçlarımız oradan Romanya sınırlarına geçiyor, ardından Macaristan’a ulaşıyorlar. Sonra Avusturya’ya ve Avusturya’dan Almanya’ya geçiş yapıyorlar.
Eğer Almanya’ya gidecek yükleriniz için denizyolu kullanılacaksa bu durumda İstanbul, Mersin gibi limanlarımızdan kalkan gemilerle İtalya limanlarına ulaşılıyor. Buradan karayoluyla Almanya’ya geçiliyor.

Her ne kadar Almanya’ya gerçekleştirdiğimiz taşımacılıklarda belirttiğimiz güzergahları fazlaca tercih etsek de müşterilerimizin isteklerini göz önünde bulundurmaktan kaçınmıyoruz. Bu nedenle özel bir güzergâh seçiminiz varsa değerlendirerek kullanabiliyoruz. Her zaman Almanya’ya en rahat ve kısa sürede ulaşabilme adına çözümler geliştiriyoruz. Arıca ülke içindeki güzergahlarımızı da hassasiyetle seçiyoruz.

Türkiye’den çıkış ve Almanya’ya giriş belli noktalardan olsa da gümrüklere gelinceye kadar yükleme noktalarından da güzergâh belirlemek gerekmektedir. Firma olarak Türkiye sınırları içinde de yükleme noktamızdan itibaren son alıcının adresine kadar her kademeyi hassasiyetle ayarlıyor, en seri biçimde hedefe odaklanıyoruz.

Firma olarak tamamen müşteri memnuniyeti ve müşteri ihtiyaçlarının çözümü odaklı çalışıyoruz. Bu nedenle Almanya nakliye hizmetlerimizle her bölgeye teslimat yapabiliyoruz. Bu sayede Almanya’daki iş ortaklarınızla iş yapmanız için hiçbir sınır bulunmuyor. Dilediğiniz yerden sipariş kabul edebiliyorsunuz. Güçlü ağımızla yüklerinizi son alıcı her neredeyse oraya ulaştırmayı başarıyoruz.

Benzer şekilde Almanya nakliye ihtiyaçlarınız için Türkiye’nin her yerinden yük kabulü yapabiliyoruz .Parsiyel nakliyede yüklerinizi önce depolarımıza topluyor, buradan haftanın belli günlerinden Almanya’ya doğru hareket ediyoruz. Diğer nakliye modellerinde ise yükünüzü yerinden alıp gümrük işlemlerinin ardından Almanya’daki teslimat noktalarımıza doğru harekete geçiyoruz. İsterseniz belirlediğiniz gümrük noktalarına isterseniz alıcının adresine teslimat yapıyoruz.

Profesyonel nakliye hizmeti üzerine kurulu sistemimiz sayesinde bütün süreci takip edebilmenize olanak sağlıyoruz. Böylece yükünüzü taşıyan aracın nerede olduğunu takip edebiliyor, son alıcıya kadar yüklerinizi gözlemleyebiliyorsunuz. Teknolojinin olanaklarından sonuna kadar yararlanmanıza yardımcı oluyoruz.

Almanya İran Taşımacılığında Şah Lojistik
Almanya İran nakliye hizmetlerinde Şah Lojistik olarak yüksek standartlarda çözümler üretiyoruz. Ülkemizin bulunduğu konumdan yararlanarak iki ülke arasında köprü vazifesi üstleniyoruz. Bir taraftan Almanya’ya çok sık yük taşımamız ve oradaki güçlü acente ağımızın, diğer taraftan İran ile sınır komşusu olmamızdan istifade ediyoruz. Türkiye ile Almanya arasındaki ticari faaliyetlerin zenginliği ile birlikte çok uzun yıllardır parsiyel, frigo, ağır nakliye, proje nakliye gibi modellerle yollardayız. Aynı şekilde Almanya’dan başta Ortadoğu ülkeleri olmak üzere Asya’daki çeşitli ülkelere gelecek yükler için de transit taşıma hizmeti veriyoruz. Almanya’dan yüklediğimiz yükleri İran’da istediğiniz noktalara teslim ediyoruz.

Almanya İran taşımacılık hizmetlerimize düzenli olarak üçüncü ülke taşımaları yapıyoruz. Direkt ya da aktaralı olarak hizmet sunduğumuz alanda tamamen müşterilerimizin ihtiyaçları ve istekleri doğrultusunda hareket ediyoruz.

İran’a gidecek yükleri isterseniz önce Türkiye’ye ardından İran’a götürebiliyor, isterseniz de Türkiye üzerinden doğrudan İran’a taşıyabiliyoruz. İran Türkiye’nin doğu sınır komşusudur ve gerek Ortadoğu gerekse İslam ülkeleri arasında önemli bir yere sahiptir. Zaman zaman ambargolar uygulanan ülkenin dış dünya ile ticari ilişkiler beklenen düzeyde değildir. Bunun için İran’a taşınacak mallar çoğu zaman transit taşıma yöntemiyle ulaştırılmakta, firmamız da uzun yıllardır iki ülke arasında çalışmalar gerçekleştirmektedir.

Almanya İran taşımacılığında farklı nakliye türleri kullanabiliyoruz. En ideal güzergahları tercih ettiğimiz alanda karayoluyla daha çok iki güzergahtan geliş yapıyoruz. İlkinde Almanya’dan çıkan araçlarımız Avusturya, Slovenya, Hırvatistan, Sırbistan, Bulgaristan, Türkiye güzergahını takip etmekte, Türkiye’den de İran’a geçmektedir. İkinci olaraksa Almanya’dan yola çıkan araçlarımız Avusturya, Macaristan, Romanya, Bulgaristan, Türkiye güzergahını izlemekte, Türkiye’den İran’a geçiş yapmaktadırlar.

Firmamızın sahip olduğu geniş araç filosu, eğitimli ve deneyimli kadro, yılların tecrübesi, en modern donanımlar sektörde iş ortaklarımıza ayrıcalık kazandırmaktadır. Ayrıca 7 gün, 24 saat müşteri hizmetleri destek hattımızın aktif olması, kaliteli hizmet, uygun fiyat politikası gibi avantajlar firmamız bünyesinde sizleri beklemektedir. İran’a Almanya’dan gelecek yükleriniz için de en doğru adres olarak Şah Global Lojistik öne çıkmaktadır.

Almanya Irak Nakliye Hizmetlerimiz
Almanya Irak nakliye hizmetimiz ile transit taşıma hizmeti veriyoruz. Bizi bu alanda ayrıcalıklı kılan pek çok etmen vardır. Bunların başında Almanya’ya çok sık sefer düzenlememiz ve yük taşımamız gelmektedir. İkinci olarak ise ülkemizin bulunduğu lokasyon avantajıdır. Türkiye Asya ile Avrupa’nın kesişim noktasında olup jeopolitik olarak muazzam bir yerdedir. Bu yönüyle de başta Ortadoğu ülkeleri olmak üzere dünyanın pek çok noktası arasında köprü vazifesi görmektedir. Irak Ortadoğu ve İslam coğrafyasının önemli ülkelerinden birisi olmakla birlikte uzun yıllardır siyası karışıklıklara sahne olmaktadır. Bölgede zaman zaman savaşlar olmakta, bu da dış dünyayla iletişimini sağlamak için farklı alternatiflere ihtiyaç duyulmasını sağlamaktadır.

Son yıllarda Irak’ın dünyaya açılması adına önemli adımlar atılmakta, özellikle Avrupa ülkeleriyle ticari faaliyetler arttırılmaktadır. Irak ile Almanya arasındaki ticari faaliyetler devam ederken ülkemiz kazanımları ve konumu itibariyle önemli görevler üstlenmektedir. Firmamız da Almanya Irak nakliye uygulamalarındaki yılların deneyimi, tecrübesi ve uzmanlığıyla transit taşımalar gerçekleştirmektedir.

Almanya Irak arasında düzenli olarak transit üçüncü ülke taşımaları yapabiliyoruz. Direkt ya da aktarmalı servis hizmeti verebiliyoruz. Almanya’nın her noktasından aldığımız yükleri ya önce Türkiye’ye ya da Türkiye üzerinden doğrudan Irak’a ulaştırabiliyoruz. Almanya ile Türkiye sınır komşusu olmadığı için Almanya – Irak nakliye süreçlerinde oldukça uzun bir mesafenin kat edilmesi gerekmektedir. Pek çok ülkeden geçiş yapılması icap ettiği için nakliye süreleri uzayabilmektedir. Fakat Türkiye ile Irak’ın sınır komşusu olması nedeniyle Türkiye’den Irak’a geçişler çok hızlı yapılabilmekte, seri hareket edilerek nakliye süre.ci en kısa sürede tamamlanabilmektedir.

Şah Lojistik olarak Irak Almanya nakliye uygulamalarında geniş araç filomuzla hizmet veriyor, her türden ve miktarda yükü istenen adresler arasında taşıyabiliyoruz. Deneyimli ve eğitimli uzman kadromuzla bütün süreç hassasiyetle planlıyor, uyguluyor ve neticeye ulaşmayı başarıyoruz. Çeyrek asırlık tecrübemizle ve en modern donanımlarımızla öne çıkıyoruz. 7/24 müşteri hizmetleri destek hattımızla ulaşılabilir oluyor, kaliteli hizmeti uygun fiyatla birleştiriyoruz.

Almanya Nakliye Fiyatları
Berlin – İstanbul 00 3.0 EUR0
Berlin – Ankara 00 3.2 EURO
Bremen – Mersin 00 3.4 EURO
Konya – Frankfurt 00 5.3 EURO
Almanya nakliye fiyatları Almanya’ya yük göndermek isteyenlerin cevabını en fazla merak ettikleri birdiğer sorudur. Gerek firmamızda gerekse diğer nakliye firmalarında Almanya’ya göndereceğiniz yükleriniz için standart bir fiyat tarifesi bulamazsınız. Bunun nedeni nakliye sektöründe her operasyonun detaylarının farklı olması ve operasyon detaylarına göre fiyat farkı olmasıdır.

Almanya nakliye fiyatları çeşitli unsurlara göre değişir. Söz konusu unsurlar göz önünde bulundurularak fiyat teklifi hazırlanır ve Almanya’ya yük göndermek isteyenlere sunulur. Firmamız bu alanda her zaman en kaliteli ve en güvenli hizmeti en uygun fiyatlarla buluşturmaya çalışmaktadır. Bu nedenle net fiyat almak için 7 gün, 24 saat boyunca çağrı merkezimizi arayabilirsiniz. İlgili departmanımız sizde çeşitli bilgiler isteyecek ve ona göre Almanya nakliye fiyatı hazırlanacaktır.

Fiyatlandırma yapılırken başlıca göz önünde bulundurulan etmenler şunlardır:

Mesafe: Nakliye operasyonlarının tamamında fiyatı etkileyen en temel unsur mesafedir. Mesafe hesaplaması ülke bazlı değil, yükleme ve boşaltma noktalarına göre yapılır. Departmanımız yükünüzün hangi adresten teslim alınacağını ve hangi adrese teslim edileceğini talep eder. Net mesafeye göre de fiyatlandırma yapar.

Nakliye Modeli: Her nakliye modelinin detayları farklıdır. Bu nedenle yüklerin özelliklerine, mal cinsine göre nakliye modeli seçilir. Kullanılacak nakliye modeline göre de fiyatlar değişir. Mesela Almanya frigo nakliyede yüklerin yükleme noktasından son alıcıya kadar sabit ısıda taşınması gerekir ve bunun için soğutmalı dorseler kullanılmalıdır. Benzer şekilde ağır nakliye için standart dışı ekipman ve araçlara ihtiyaç vardır. Dolayısıyla yükünüzün türüne göre nakliye çeşidi belirlenir ve fiyatlandırma yapılırken dikkate alınır.

Yükün Ağırlığı ve Hacmi: Almanya’ya göndereceğiniz yüklerinizin ağırlığı ve hacmi nakliye fiyatlarını etkileyen bir diğer unsurdur. Yüklerinizin ağırlığı tonaj olarak hesaplanır ve adet, en, boy, yükseklik üzerinden hacmi hesaplanarak fiyatlandırma yapılır.

Firma olarak yukardaki detayları ve sabit ücretleri de dikkate alarak fiyat teklifi hazırlıyoruz. Her zaman müşterilerimizin lojistik giderlerini minimum seviyede tutmaya gayret gösteriyoruz. Bu nedenle Almanya’ya gidecek yükleriniz için tarafımızdan teklif almadan nakliye firması seçmemenizi öneriyoruz. Ayrıca nakliye firması seçerken tek kriterin ucuz fiyat olması doğru değildir. Daha önemlisi yüklerinizin hasar görmeden, hızlı ve güvenli şekilde son alıcıya ulaşmasıdır. Bizler bunu başarıyla sağlıyoruz.

Türkiye Almanya Arası Şehirler Ve Navlun Ücretleri
TÜRKİYE ALMANYA FİYAT
Mersin Berlin 5.800 €
İzmir Berlin 5.200 €
Ankara Berlin 5.300 €
Adana Münich 5.500 €
Konya Frankfurt 5.300 €
Ankara Dortmund
Şanlıurfa Heinsberg 5.800 €
Bursa Hamburg 5.300 €
Aydın Freiburg 5.500 €
Düzce Stutgart 5.200 €
İstanbul Anadolu Essen 4.600 €
İstanbul Avrupa Essen 4.500 €
Çorlu/Silivri Düsseldorf 4.700 €
Kütahya Bremen 5.250 €
Edirne Nürnberg 4.400 €
Samsun Mainz 4.900 €
Afyon Wiesbaden 5.350 €
Eskişehir Dortmund 4.800 €
Denizli Hannower 5.300 €
Osmaniye Leipzig 5.800 €
Türkiye Almanya Nakliye Fiyatları
Almanya Türkiye Arası İthalat Nakliye Ücretleri

ALMANYA TÜRKİYE FİYAT
Berlin İstanbul 3.000 €
Berlin Ankara 3.200 €
Bremen Mersin 3.400 €
Frankfurt Mersin 3.300 €
Leverkusen Konya
Solingen vd. Niğde Sorunuz
Herne Isparta Sorunuz
Almanya Türkiye Nakliye Fiyatları
Yükün Tır İle Varış Süresi
Almanya’ya yük göndermek isteyenler tarafından merak edilen konulardan birisi de yükün ne kadar sürede yerine varacağıdır.. Öncelikle Almanya ile Türkiye’nin sınır komşusu olmadığını hatırlatmakta fayda var. Bu nedenle birden çok ülke geçilecek ve çok sayıda gümrükten sonra bir TIR Almanya’ya ulaşacaktır. Bir TIR’ın Türkiye’den Almanya’ya gidiş süresini etkileyen pek çok detay vardır.

Bunları başlıca şöyle sıralayabiliriz;

Mesafe: Mesafe tırın varış süresini en çok etkileyen unsurlardan birisidir. Bugün Türkiye’nin her ilinin dahi çıkış yaptığımız sınır kapısına uzaklığı aynı değildir. İstanbul’dan hareket edecek olan TIR ile Erzurum’dan hareket edecek TIR’ın aynı teslimat noktasına dahi kat edecekleri mesafe oldukça farklıdır. Aynı şekilde Almanya’nın her noktasının Türkiye’ye uzaklığı da aynı değildir.

Sadece İstanbul’dan olan mesafeyi dahi göz önünde bulundurduğumuzda Köln 2500 Km, Hamburg 3000 Km, Frankfurt 2300 Km, Berlin 2800 Km, Hannover 2850 Km uzaklıktadır. Diğer şehirler için de aynı durum geçerlidir. Dolayısıyla TIR’ın çıkış noktası ile varış noktası arasındaki mesafe hesaplanarak varış süresi vaat edilmektedir.

Yol Durumu: Türkiye ile Almanya arasındaki mesafelerde çok uzun bir yol kat edilmektedir. Türkiye den Almanya’ya giderken hangi devletlerden geçilir Bu gidilen güzergah ise şu şekildedir diyebiliriz;

Almanya
Avusturya
Macaristan
Sırbistan
Bulgaristan
üzerinden Türkiye’ye giriş yapabiliriz. Böylelikle bir çok Avrupa Birliği ülkesi üzerinden Türkiye’ye geçiş yapabilmekteyiz

Yollar her zaman aynı sakinlikte olmamakta, zaman zaman yoğunluklar olabilmektedir. Bu nedenle yolların durumu tırın Almanya’ya varış süresini etkilemektedir. Netice itibari ile İstanbul Almanya varış süresi 5-6 gün olarak düşünebiliriz.

Hava Şartları: Türkiye ile Almanya iklimi aynı olmadığı gibi arada geçilecek coğrafyaların şartları da farklıdır. Bu nedenle Türkiye’de güneşli bir havada yola çıkan araç Avrupa ortalarında karlı yollarla karılaşabilir. Tek sefer boyunca şoförlerimiz sıcak, yağmur, kar, rüzgâr gibi doğa şartlarının hepsine maruz kalabilir. Bütün bunlar zaman zaman yolların yıkanmasına, hızın düşmesine ,beklemelere neden olabilir ve tırın varış süresini değiştirir.

Gümrüklerdeki Yoğunluk: Uluslararası nakliyede gümrükler en önemli detaylardan birisidir ve gerek Almanya’da gerekse Türkiye’de gümrükler zaman zaman yoğun olabilmekte, bekleme süreleri değişebilmektedir. Buralardaki yoğunluk ve bekleme süreleri de tırın Almanya’ya varış süresinde değişikliğe neden olabilmektedir.

Firma olarak her zaman müşterilerimize en hızlı hizmeti vermeye çabalıyoruz. Bunun için nakliye süreçlerini en detaylı şekilde planlıyor, bütün önlemlerimizi alıyor ve operasyonun detaylarına göre teslimat süresi vaadinde bulunuyoruz. Maksimum seviyede de söz verdiğimiz sürede teslimat yapabiliyoruz. Uzman kadromuzla birlikte en fazla 6 gün içinde Almanya’ya teslimat gerçekleştiriyoruz.

Türkiye Almanya İlişkileri
Almanya, Türkiye’nin en çok ihracat gerçekleştirdiği ülkelerden biridir. Yılda ortalama 15 milyon dolarlık ihracat hacmi gerçekleşmektedir. Türkiye’nin yaklaşık olarak ihracatının %1.5’ini Almanya’ya gerçekleştiriyor. Almanya’nın Türkiye ihracatındaki payı ise %10’dur. Türkiye, Almanya’nın ithal ürün ve hizmetlerinde 16 Sırada yer alıyor. Daha çok araç, araç yedek parçaları, elektronik ürünler ithal ediliyor. Almanya’ya ise makine, tekstil ihraç ediliyor. Bu rakamlar ile Almanya –Türkiye arasında dış ticaret ilişkilerinin iyi olduğu söylenebilir. Almanya ihracat konusunda Türkiye’ye hakim. Ortalama olarak 10 yılda 150 milyar dolar ihracat gerçekleşirken, 222 milyar dolar da ithalat gerçekleşmiştir.

BLTY8108 1
Almanya Nüfusu Ve Dini
Almanya nüfusu ve dini açısından dikkat çeken ülkelerden birisidir. Almanya nüfusu 2020 yılı verilerine göre 83.694.929’dur. Bir önceki yıla göre 1.3 milyon kişi artmıştır. Artışın en büyük nedeni ülkenin çok fazla göç almasıdır. Bugün gerek Türkiye’den gerekse Ortadoğu ve Orta Asya’dan Avrupa’ya geçmek isteyenlerin ilk düşündükleri ülkelerin başında Almanya gelmektedir. Dünyanın her yerinden geç alan Almanya’nın nüfusu düzenli olarak artmakta ve göçmen nüfusun sayısı fazlalaşmaktadır. Fakat ülke düzensiz bir göçmen politikası takip etmemekte, aksine kalifiye elemanları seçerek ülkesine gelmeye teşvik etmektedir.

İnsan kaynağının en büyük zenginliklerden birisi olduğunu düşünen ülke, sosyal devlet olgusunu en iyi şekilde işletmekte, ülkesine gelenlerin üç yıl boyunca bütün giderlerini karşılayarak topluma entegre olmasını sağlamaktadır. Bu nedenle de refah düzeyi son derece yüksektir.

Almanya’da Türk nüfus son derece yüksektir. 2020 verilerine göre Almanya’da 3.600.000’e yakın Türk nüfusu vardır. Ülke nüfusunun büyük bir kısmı şehirlerde yaşamakta ve en kalabalık şehirleri Berlin ,Hamburg, Münih, Köln, Frankfurt olarak öne çıkmaktadır. Almanya nüfusunun yaş ortalaması45.9’dur. 18.2 milyon kişi 65 yaş ve üzerindedir. Sağlık ve yaşam standartlarının yüksek olması yaş ortalamasının yüksek olmasında çok önemli bir etkendir

Almanya dini yapısı itibariyle son derece renkli bir yapıya sahip… Nüfusun yaklaşık yüzde 60’ı tanrıya inanmaktadır. Hristiyanlığın iki büyük mezhebine inananların sayısı son yıllarda azalmaktadır. Yaklaşık30 milyon kişi herhangi bir dine ya da mezhebe inanmamakta, bu da nüfusun yüzde 37’sine tekabül etmektedir. Almanya’daki din dağılımına baktığımızda 23,76 milyonun Katolik, 22,27 milyonun Protestan, 4,4milyonun Müslüman olduğu görülmektedir. 100 Yahudi, 100 de Budist yer almaktadır. Din özgürlüğü ülkede anayasa tarafından garanti altına alınmaktadır.

Almanya nakliye haricinde Alman kültürüyle ilgili detay bilgi için >>

Sık Sorulan Sorular

Almanya’ya TIR kaç günde gider?
Karayolu taşımalarında yoğunluğa ve seçilen güzergaha göre süre değişmekle birlikte bir TIR’ın Türkiye’den Almanya’ya gidişi ortalama 7-8 gün sürer.

Türkiye Almanya TIR nakliye fiyatları ne kadar?
Türkiye Almanya arasında karşılıklı yapılan TIR nakliyelerinde teslimat yeri ve güzergaha bağlı olarak nakliye fiyatları 3000 Euro ile 5400 Euro aralığında değişkenlik gösterir.

Türkiye Almanya arası kaç kilometre?
E80 karayolu üzerinden 3.017,9 km olup ortalama araçla 31 saat sürmektedir.

Almanya Türkiye arası uçakla kaç saat sürer?
Almanya Türkiye arası uçakla 3 saat 22 dakika sürmektedir. Uçuş mesafesi 2358 Km’dir. Aktarmalı uçuşlarda bu süre 10 saate kadar uzayabilmektedir.

Türkiye Almanya arası nakliye karayolu ile kaç saat sürer?
Avrupa Otoyolu/O-3 üzerinden toplam 2.265,1 km olan mesafe otomobil ile 16 saat 43 dakikada tamamlanabilir olmakla beraber seçilen güzergaha göre süre değişiklik gösterecektir. En kısa mesafeli güzergah Kapıkule girişli olandır.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Biçer Nakliyat
Biçer Nakliyat
Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Hemen Ara!