trende

Bitlis Nakliyeciler Garajı Araç Tedariği

Bitlis  Nakliyeciler Garajı Araç Tedariği

Bitlis  Nakliyeciler Garajı Araç Tedariği 

Bitlis  ve Doğu ve Güneydoğu Anadolu bölgesinde uzun yıllardır faaliyette olan Online Taşıma TT, komple yük nakliye, gerekse tır nakliyesi ,gerekse kırk ayak, kamyon ve son derece modern ve kaliteli hizmet veren evden eve taşıma araçlarıyla sektörde güven vermeye devam ediyor.

Burdur Komple yük taşımacılığı, Tecrübesi uzun yılların verdiği piyasa çalışmaları ve tanınırlığından ileri gelir. Tecrübe ve nakliye sektörünü bilen konusunda eğitimli ve başarrılı ekip,Uzun yılların verdiği tecrübeyle Burdur ve çevre illerinde  Online Taşıma olarak Komple yük taşımacılığında tercih edilen bir kurum olmuştur

volvo6

Bitlis Şehirler Arası Yük Taşımacılığı  Bitlis Nakliyeciler sitesi, Bitlis Nakliye Garajından, Ticari Online TT garajımızdan ve komple yük, parça yük taşımacılık üssümüzden naklederek Türkiye’nin bir çok iline hizmet vermekteyiz.

Hergün Bitlis’ten İstanbul ve İzmir,Antalya, Ankara,Kayseri,Konya,Adana,Mersin, Gazianatep illerine  sevkiyatlarımız vardır

Bitlis Evden Eve Nakliyat olarak güven ve kalite temel misyonumuzdur, müşterilerimizin memnuniyeti temel iş prensibimizdir.

Online Taşıma  olarak müşteri sadakatı kadar müşteri memnuniyeti en üst düzeyde önemsediğimiz konudur.

Şayet ,Müşterimiz memnun değilse işimizi iyi yapmıyoruz demektir

1994 beri tecrübemiz en iyi reklam ve tanıtımın memnun müşteri ağı olduğunun farkındayız,Tüm iş yaptığımız müşterilerimiz bizi bu yönümüzle tanırlar.mersedes tır

Online Taşıma  çözüm ortakları seçiminde de aynı hassasiyeti taşırız.Bize uymayan müşterimizi memnun edemeyen çözüm ortağı ile çalışmamız mümkün değildir.

Bitlis Evden Eve Nakliyat olarak müşterilerimiz bize güvenir ve yılların emek ve birikimleri ile aldıkları eşyalarını güvenle uzman ekibimizin ellerine bırakır.Bizim için ekip seçimi önemlidir.Müşterilerimizin istek, öneri ve şikayetlerini dikkate almayan bir personel bizimle çalışamaz.

Bitlis Asansörlü Taşımacılık son dönemde çok tercih edilmektedir,bölge ve konumuna göre kendi asansörlerimiz kadar kiralama yoluyla da eşya taşımacılığında çok katlı taşıma sorunlarına da çözüm üretiyoruz.Taşınmalarda ayrılma durumlarında genellikle yöneticiler sorun çıkarır.Asansörü bozulur diye kullandırmaz..Bu sebeple çok katlı taşınma durumunda dışarıdan apartmana de monte edilen asansörlerimiz vardır.

1 Call Şehirler Arası

Bizden fiyat almadan nakliyenize karar vermeyin!!

Kalite, Güven ve Saygının Adresi
(7/24): 0553 546 14 41
Çağrı hattı: 0850 304 17 57

Bitlis Nakliye Hizmetlerimiz,

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Biçer Nakliyat
Biçer Nakliyat
Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Hemen Ara!