trende

Çanakkale Nakliye ve Taşımacılık Sektörü

07.08.2016
146
Çanakkale  Nakliye ve Taşımacılık Sektörü

Çanakkale  Nakliye ve Taşımacılık Sektörü

Çanakkale Türkiye’nin kuzeybatısında Avrupa ve Asya Kıtaları’nı birbirinden ayıran ve kendi adını taşıyan boğazın iki yakasında kurulu, Ege ve Marmara Bölgesi’nde toprakları bulunan Çanakkale’nin yüzölçümü 9737 kilometrekare, kıyı uzunluğu 671 kilometredir. Konumu gereği Akdeniz ve Karadeniz iklimi arasında geçiş gösterir.

Nüfus
Çanakkale’nin tüm ilçeleriyle birlikte toplam nüfusu, 2013 Adrese Dayalı Nüfus Kayıt sonuçlarına göre 502.328’dir. Merkez nüfusu ise 149.881’dir.

Ulaşım

Çanakkale-İstanbul: 320 Km.

Bu güzergahı kullanarak Çanakkale’ye ulaşacak olanlar, Gelibolu-Lapseki, Eceabat-Çanakkale veya Kilitbahir-Çanakkale feribotlarından uygun olanı kullanacaklardır. Tarifeler için tıklayınız:
Çanakkale-Ankara: 655 Km.
Çanakkale-İzmir: 326 Km.
Çanakkale-Bursa: 271 Km.
Çanakkale-Edirne: 216Km

 Çanakkale  Komple yük taşımacılığı, Tecrübesi uzun yılların verdiği piyasa çalışmaları ve tanınırlığından ileri gelir. Tecrübe ve nakliye sektörünü bilen konusunda eğitimli ve başarrılı ekip,Uzun yılların verdiği tecrübeyle Burdur ve çevre illerinde  Online Taşıma TT  olarak Komple yük taşımacılığında tercih edilen bir kurum olmuştur

Online Taşıma TT, Çanakkale ve Trakya ve Ege bölgesinde uzun yıllardır taşımacılık sektöründe  faaliyette bulunan Çanakkale bölgesinin önemli firmalarındandır

 volvo6

Çanakkale Şehirler Arası Yük Taşımacılığı  Çanakkale  Nakliyeciler sitesi, Burdur Nakliye Garajından, Ticari Online TT garajımızdan ve komple yük, parça yük taşımacılık üssümüzden naklederek Türkiye’nin bir çok iline hizmet vermekteyiz.

Hergün Çanakkale’den İstanbul ve İzmir,Antalya, Ankara,Kayseri,Konya,Adana,Gazianatep illerine ve Samsun limanına sevkiyatlarımız vardır

Çanakkale Evden Eve Nakliyat olarak güven ve kalite temel misyonumuzdur, müşterilerimizin memnuniyeti temel iş prensibimizdir.

Online Taşıma  olarak müşteri sadakatı kadar müşteri memnuniyeti en üst düzeyde önemsediğimiz konudur.

Şayet ,Müşterimiz memnun değilse işimizi iyi yapmıyoruz demektir

1994 beri tecrübemiz en iyi reklam ve tanıtımın memnun müşteri ağı olduğunun farkındayız,Tüm iş yaptığımız müşterilerimiz bizi bu yönümüzle tanırlar.mersedes tır

Online Taşıma  çözüm ortakları seçiminde de aynı hassasiyeti taşırız.Bize uymayan müşterimizi memnun edemeyen çözüm ortağı ile çalışmamız mümkün değildir.

Çanakkale Evden Eve Nakliyat olarak müşterilerimiz bize güvenir ve yılların emek ve birikimleri ile aldıkları eşyalarını güvenle uzman ekibimizin ellerine bırakır.Bizim için ekip seçimi önemlidir.Müşterilerimizin istek, öneri ve şikayetlerini dikkate almayan bir personel bizimle çalışamaz.

Çanakkale Asansörlü Taşımacılık son dönemde çok tercih edilmektedir,bölge ve konumuna göre kendi asansörlerimiz kadar kiralama yoluyla da eşya taşımacılığında çok katlı taşıma sorunlarına da çözüm üretiyoruz.Taşınmalarda ayrılma durumlarında genellikle yöneticiler sorun çıkarır.Asansörü bozulur diye kullandırmaz..Bu sebeple çok katlı taşınma durumunda dışarıdan apartmana de monte edilen asansörlerimiz vardır.

1 Call Şehirler Arası

 Çanakkale  Evden Eve Nakliyat, Çanakkale  Komple yük taşımacılığı ve Çanakkale Şehirler Arası Yük Taşımacılığı ve   hizmetlerimizi şehir dışına taşıyarak, ister Çanakkale ‘den farklı bir ile; isterseniz de farklı bir ilden Çanakkalle’ye taşınmayı düşünün, tek bir telefonla sorunsuz hizmetlerimizden en uygun fiyata yararlanmanızı sağlamaktayız.

En doğru seçimi yaparak Online Taşıma TT tercih  eden müşterilerimizi asla sorunlarla yüzleştirmeyip, daima en doğru hizmeti aldıkları hissettirecek mükemmel bir planla çalışan personellerimiz, ambalajlama hizmeti de vermektedir.

Bizden fiyat almadan nakliyenize karar vermeyin!!

Kalite, Güven ve Saygının Adresi
(7/24): 0553 546 14 41
Çağrı hattı: 0850 304 17 57

Çanakkale Nakliye Hizmetlerimiz,

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Biçer Nakliyat
Biçer Nakliyat
Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Hemen Ara!