trende

Evden Eve Nakliyat Sürecinde Taşınma Stratejileri

evden-eve-nakliyatYeni evinize taşınmaya başlamadan öncelikle iyi bir taşınma planı hazırlamanız, eşyalarınızın ziyan görmemesi ve rahat bir yeni hayata başlamak için büyük ciddiyet arz eder.

Yeni taşınacağınız evi belirlediniz, evde lüzumlu bakımı ve yenilemeleri yaptırdınız. Geriye bir tek iyi bir taşınma planı hazırlayarak bu işi sorunsuzca yerine getirmek kaldı. kolay görünen şeyleri karmaşık duruma getirebildiği gibi karmaşık işleri de yoğun şekilde basitleştiren taşınma planı işlerinizi yoğun şekilde kolaylaştıracaktır.

Size işleri rahat halletmenizi sağlayacak etkili bir taşınma planı önerisi hazırladık. Siz de yazımızdan düşünce alabilir ve kendi taşınma planınızı pratik olarak hazırlayabilirsiniz.

– Taşınmanın ön Hazırlıklarını Gerçekleştirin

Nakliyat firmanızı belirlemek için piyasa araştırması yaparak güvenilir bir evden eve nakliyat firması ile anlaşın ve nakliyat sözleşmenizi imzalayın. Yeni evinize götürmeyeceğiniz eşyaları belirleyin. imkanınız varsa ikinci el eşya satan firmaları araştırarak satışlarını gerçekleştirin. Taşınacak eşyalarınız sınıflandırın. Beraberinizde götürmeyeceğiniz eşyaların yerine satın alacaklarınız sipariş edin ve yeni evi yerleştirmeye başlamadan öncelikle evde olmalarını sağlayın.

– Taşınma Süreciniz ile ilgili Detayları Tamamlayın

Taşınacağınız evin elektrik, gaz, telefon, su ve internet aboneliklerini tamamlayın, ilgili kurumlara adres değişikliğinizi bildirin. Taşınacağınız evde temizlik yapın, herhangi bir eksiği olup olmadığını son bir defa denetim edin. eğer ilk gecenizi yeni evinizde geçirmeyi düşünmüyorsanız bir dostunuzun yada yakınınızın evini ayarlayın. Böyle bir şansınız yok ise kalacağınız oteli belirleyin. ilk gece için kullanacağınız eşyalar için bir çanta hazırlayın. basit problemlerin hızınızı kesmemesi için alet kutunuzu el altında bulundurun.

– Eski Evdeki Hazırlıkları Bitirin

Paketlemeyi kendiniz yapacaksanız yeterince koli, koli bandı ve ihtiyaç duyacağınız başka ekipmanları önceden hazır edin. Ev eşyalarınızı paketlemeye başlayın. Bunu yaparken üzerlerine etiket yapıştırarak yerleştirilecekleri bölümlere göre tasnif edin. Kırılacak eşyaları özel şekilde işaretleyin. Buzdolabının fişini çekerek içini boşaltın ve temizleyin. arka bıraktığınız döküntüler için evi hızlı bir temizlikten geçirerek eski evle olan tüm bağlarınızı kopartın.

– Büyük Günü Başarı ile Atlatın

Taşınma günü erkenden kalkın ve sağlam bir kahvaltı yapın. Günün kalanı aperatif yiyeceklerle geçeceğinden alacağınız tüm enerjiye ihtiyacınız olacaktır. Nakliyat firmasını arayarak tam planlanan zamanda işe başlamasını temin edin. Yaşanacak her gecikme sizi gecenin geç saatlerine kadar uyanık ve bıkkın kalmaya zorlayacaktır. Nakliyat firması işini bitirdiğinde önce buzdolabının fişini takarak yiyecek dolu kutuları boşaltın ve dolap içini yerleştirin. işaretlediğiniz öncelikli kutulardan başlayarak kolileri boşaltmaya başlayın. Evinizi yavaş yavaş yerleştirmeye başlayın ve güle güle oturun.

evden-eve-nakliyat

Teklif Formu

  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  Whatsapp
  Biçer Nakliyat
  Biçer Nakliyat
  Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?
  Hemen Ara!