trende

Fore Kazık Makinesi Taşıma

12.09.2019
149

Fore kazık Makinası Taşıma işi İçin bize ulaşmanız halinde sizlere  en uygun aracımızı hızlı bir zaman da ulaşmasını sağlarız. araç talebinde bulunurken taşınacak malzemenin  Marka, ebatları ve tonajını tam olarak iletirseniz mümkünse whatsapp 0546 446 37 57  tan resmini iletmenizi rica ederiz..

Fore Kazık Makinesi Taşıma

NAKLİYE YÜK BORSASI  Ağır Nakliye olarak, Hafif İş Makineleri, Forklitf, Loder, Ekskavator, Dozer, Finisher, Greyder, Silindir, Kamyon, İtfaiye Araçları, Sondaj Makinaları, Fore Kazık Makineleri taşımacılığı sektöründe bir ilk olan firmamız günden güne genişlettiği araç filosuyla zamanında, hızlı ve güvenli hizmet konusunda her zaman öncü olmuştur.

NAKLİYE YÜK BORSASI Ağır Nakliye olarak, iş makinaları, fabrika ekipmanları, jeneratör, transformatör, trafo, rüzgar santrali gibi ağırlığı yüksek malzemelerinizi uzun yıllardan beri taşımaktayız

FORE KAZIK MAKİNELERİNİ TAŞIYACAK OLAN FİRMALARIN DİKKAT ETMESİ GEREKENLER
Bu yazıdaki uyarıların ülkemizde yapılan nakliyeler ile ilgili olduğunu belirtmek istiyorum.
Fore kazık makinesi taşıyacak olan firmalar öncelikle aşağıdaki konularda bilgi sahibi olmalı;
 • Nakliyeden önce makinenin hangi parçalarının demonte olacağı.
 • Makinenin transport pozisyonundaki ölçüleri ve ağırlığı.
 • Makinenin ineceği noktadaki zeminin durumu.
 • Makinenin gideceği şantiyedeki yol durumu.
 • Makinenin tahmini varış yapacağı tarihlerdeki hava durumu.
 • Dorse rampa ve mafsallarının makinenin ağırlığını kaldırabileceğini.
 Yukarıdaki tüm şartların uygunluğu sağlandıktan sonra nakliye yapılmalı ve varış noktasına yakın bir bölgede şoförün aracını güvenli bir yere park ederek varış güzergâhını mutlaka kontrol etmesi gerekiyor. Bu kontrolün yapılmaması, aracı geri çıkması çok zor bir alana sıkıştırabiliriz.Ayrıca fore kazık makinelerinin yatırım maliyetleri oldukça yüksek olduğundan firmaların her nakliyeden önce nakliye sigortası yaptırmalarını önemle tavsiye ediyorum. Zira nakliye sigortasını yaptırması gereken taraf taşıyan değil taşıtandır.

NAKLİYE YÜK BORSASI  Nakliye ve çözüm ortakları, her alanda olduğu gibi ağır nakliye sektöründe de eğitimin ve bilginin çok önemli bir konu olduğunun bilincindedir.

Periyodik eğitimlerle personelimizin ağır nakliye konusundaki kişisel bilgi ve tecrübelerini artırmanın yanı sıra motivasyonlarını da en üst seviyelerde tutmak öncelikli hedefimizdir. Uzun yol şartlarında şoförlerin beslenmesinden uyku alışkanlıklarına kadar her konuyla ilgilenen NAKLİYE YÜK BORSASI Nakliye yönetimi, merkezden görevlendirdiği müfettişleri ile personelini herhangi bir bölgede habersiz denetimlerle kontrole tabi tutar.

Tüm araç filosunu mobil haberleşme ve araç takip sistemiyle donatan NAKLİYE YÜK BORSASI Nakliye, yük taşınmasının her aşamasında müşterilerine 7/24 anlık bilgi edinme imkânı sağlamaktadır.

Müşteri odaklı – Çözüm odaklı – Sonuç odaklı ilkeleri sayesinde her geçen gün bünyesine kattığı yeni müşterileriyle büyümesine devam etmektedir.

Firmamızdan hizmet alan tanınmış saygın ulusal ve uluslararası müşteri ve markalarımızdan aldığımız takdir ve teşekkürler sektörümüzü ileri taşımak için bizlere moral motivasyon sağlamaktadır.

NAKLİYE YÜK BORSASI  sorumluluklarını üstlendiğimiz siz saygıdeğer müşterilerimizin tüm ithalat ve ihracat taşıma taleplerine yanıt vermek üzere tecrübeli,uzman kadrosu ile hizmetinde olmaya devam edecektir.

0546 446 37 57

 ağır iş makinası nakliyesi,iş makinası taşımacılığı,iş makinası taşıma kamyonu, ankara ağır nakliyat firmaları,iş makinası nakliyesi istanbul,yeni star ağır nakliyat,makine nakliyesi,star nakliyat mersin
Teklif Formu

  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  Whatsapp
  Biçer Nakliyat
  Biçer Nakliyat
  Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?
  Hemen Ara!