trende

Hizmetler

12.02.2020
170

Hizmetler

Boru Taşımaları

Demir Çelik Taşımaları

Dökme Yükler

Blok Tren Taşımaları

Akaryakıt ve Kimyasal Taşımaları

Proje Taşımaları

Münferit Vagon Taşımaları

Vagon Kiralama

 

0546 446 37 57 

Nakliye Yük Borsası İletişim: 0546 446 37 57  Bize arayan her iş hızlı ve ekenomik zamanında taşınır. sizde bizimde Hizmet almak istermisiniz…? 

Türkiye’nin 81 il & ilçesinde bulunan kamyon garajı ve nakliyeciler sitesinde siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz!

istanbul samsun dönüş Kamyonumu arıyorsunuz? işte tamda orası burası…..          NAKLİYE YÜK BORSASI

boru taşımaları

Boru Taşımaları

Türkiye’den ilk TCDD vagonlarıyla blok tren çıkışını organize ederek, boru ihracatına büyük bir imkan yaratan Eksper, 5 yılda 6.500 vagon boru taşımasına imzasını atmıştır. Türkiye’nin en büyük çelik boru firmalarının taşımalarını üstlenen Eksper Tren, bu alandaki uzmanlığı ve deneyimi ile borularınızın zamanında, güvenli ve en doğru şekilde taşınmasının garantisi olacaktır.

demir .elik taşımaları

Demir Çelik Taşımaları

Otomotivden ulaştırmaya, inşaattan enerji sektörüne Türkiye’nin lokomotif sektörlerinin ihtiyaç duyduğu demir çelik ürünlerini, daha uzun ve daha ağır ürünlerin taşınmasına imkan veren geniş demiryolu ekipman yelpazesi ile güvenli ve ucuz bir şekilde taşıyan Eksper, kurulduğu günden bu yana Türkiye’nin önde gelen firmalarına hizmet vermeye devam etmektedir.

dökme yükler

Dökme Yükler

Türkiye maden ihracatının önemli bir kısmı blok tren servisi ile Avrupa’ya Eksper’in organizatörlüğünde taşınmaktadır.

blok tren taşımaları

Blok Tren Taşımaları

Almanya’dan Türkiye’ye yapılan haftalık düzenli blok tren taşımacılığı ile Türkiye’nin en önde gelen otomotiv sanayicilerinden birinin üretim bandına 12 yıldır kesintisiz bir şekilde ürün sevkiyatı başarıyla yürütülmektedir.

akaryakıt ve kimyasal taşımaları

Akaryakıt ve Kimyasal Taşımaları

İster sahibi olduğumuz sarnıç vagonlar ile ister ise kiralama yöntemi ile yurtdışından temin ettiğimiz vagonlar ile Avrupa standartlarında çevreci, güvenli ve ekonomik taşımalara imza atılmaktadır.

proje taşımaları

Proje Taşımaları

89 Yıllık Cumhuriyet tarihimizin ilk hızlı tren setinin Türkiye’ye getirilmesi gibi pek çok özel demiryolu projesinin başarıyla altından kalkmanın haklı gururunu yaşıyoruz.

münferit vagon taşımaları

Münferit Vagon Taşımaları

Münferit vagon yüklerimizi Türkiye’den Avrupa’nın her noktasına, Suriye’ye, İran’a, Irak’a ve Avrupa’nın her noktasından Türkiye’ye, taşıyoruz.

vagon kiralama

Vagon Kiralama

Yükünüze en uygun tipte vagonların araştırılıp bulunmasını, bunların dilerseniz satın alma, dilerseniz kiralama yöntemiyle temin edilmesini sağlıyor, bu ekipmanlarla yapacağınız taşımaları organize ediyoruz.

Teklif Formu

  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  Whatsapp
  Biçer Nakliyat
  Biçer Nakliyat
  Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?
  Hemen Ara!