trende

İçel Ticari Taşımacılık ve Lojistik Sektörü

İçel Ticari Taşımacılık ve Lojistik Sektörü

İçel Ticari Taşımacılık ve Lojistik Sektörü

Mersin,İçel Türkiye’nin lojistik olanakları ulusal ölçekli stratejik belgelerde de yer almıştır. Ulaştırma Bakanlığı 2009-2013 Stratejik Planı’nda; başta havayolu ve denizyolu sektörleri olmak üzere, hizmet sektörlerinde yüksek katma değerli lojistik faaliyetlere destek verilmesinin ve böylece Türkiye’de İçel’in çeşitli hizmet alanlarında lojistik merkezi haline gelmesinin; ulaştırmanın yanı sıra, istihdama ve Mersin ve ülke ekonomisine sağlayacağı katkı göz önüne alınarak limanlar kombine taşımacılık yapılabilen birer lojistik merkezi haline getirilmesinin önemi vurgulanmıştırİstanbul Nakliyat

Online Taşıma, İçelMersin’de Komple yük taşımacılığı, Fabrika Taşımacılığı, Şehirler Arası Nakliye, Depolama ve aktarma merkezleri,Transit Tır Taşımacılığı ve  evden eve nakliyat konusunda uzman olan firmamız sizlere hem uygun fiyat sağlar hem de kaliteli bir hizmet sunar. Uygunluk ve kaliteyi bir arada yaşamak isterseniz bir telefon kadar yakınınızdayız.

 

Dünya’da ve Türkiye’de lojistik sektörünün gelişimi, dış kaynak kullanımı ve Dünya Bankası tarafındangeliştirilen Lojistik Performans İndeksi konuları üzerinde durulmuştur. Son bölüm olanuygulama aşamasında ise; Mersin ilinde faaliyet gösteren 65 lojistik firması  ile bir anket
çalışması yapılmıştır. Bu çalışmada,firmaların lojistikaltyapı olanaklarının (araç sayıları,
 depolama kapasiteleri & stok takip sistemleri), sipariş süreçlerinin, lojistik yönetim faaliyetlerinin, fiziksel & teknolojik altyapılarının ve gümrük mevzuat & işlemlerininlojistik performanslarını etkileyip
etkilemediğiincelenmiştir. 
Araştırma sonucunda eldeedilen bulgulara göre, Mersin’de faaliyet gösteren lojistik firmalarının performans ortalaması, Dünya Bankası’nın 2010 yılında yayınlanan raporunda yer alan ülkemizin lojistik performans indeksinin üzerindedir

1mercedes_actros1 tasima reklamlı

Online Taşıma, Ticari taşımacılık, Komle Yük Taşımacılığı, ve Ev, ofis, sanayi eşyalarınızı Isparta’dan istediğiniz tüm şehirlere kısa sürede uygun fiyatlara zararsız bir şekilde taşımak bizim işimiz. Değerli eşyalarınızı bize korkmadan, tereddüt etmeden emanet edebilirsiniz. Bizler bu zamanlara kadar müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitemiz ile geldik. Sizlere de kaliteli bir hizmet sunmaktan keyif duyacağız..
Türkiye Lojistik üs olacaktır “ artık tüm partiler ve hükümetler için bir milli politika haline gelmiştir. “Uluslararası taşıma koridorlarında yer almak “ hedefimizdir. Dünya ticaretinde yer almak amacıyla; Mersin bölgesinde  “Mersin ilimizi ülkemizin Kuzeyi ile Güneyi, Doğusu ile Batısı üzerinden geçen uluslararası taşıma koridorlarında başlangıç noktası yapmak” hedefi gündemdedir. Bu hedef için hazırlanmakta olan Mersin Strateji http://istanbulambar.info/, Master plan tamamlandı ve onaylandı.r.

Animasyon EVden

Mersin bölgesinin ekonomisine büyük katkı sağlayacak olan MIP Mersin Limanının daha verimli çalışması, bazı hizmetlerin Mersin İhtisas Lojistik Organize Sanayi Bölgesine  aktarılarak liman içi yük hareketinin hızlandırılması ve kapasitesinin arttırılması da Lojistik Master Planı içine dahil edildi. Kent içi, il içi hatta bölgesel lojistiğin gelişmesi için Mesbaş Mersin Serbest Bölgesinin, Organize Sanayi Bölgelerinin, Mersin Toptancı Halinin geliştirilmesi planları da aynı plan içinde yer aldı.

taşımacılık

Mersin ili Türkiye’de Lojistik Master Planını hazırlayan ilk  şehir olarak yapılacak sektör geliştirme çalışmalarında  motivasyonlarıyla, kentte yaratılan farkındalıkla, işbirlikleriyle çalışmalarına devam etmektedir. Kurulacak olan Mersin’de  Lojistik Organize Sanayi Bölgesi için  ilgili yönetmeliğin çıkmasını takiben genişleme payı ile birlikte 3.000 dönüm üzerine yerleşecek, otoyol bağlantılı, liman kıs ayol bağlantılı, içinde demir yolu hizmetlerinin verildiği, başlangıçta .500.000 m2 kapalı alan üzerine inşa edilecek gelecek 20 yıl süresince kapalı alanını 1.600.000 çıkaracak olan büyük proje start alacaktır.

Online Taşıma Türkiye’de nakliye sektörüne yeni bir vizyon getirmek amacıyla şirketimiz 1992 yılında İstanbul merkezli İçel/Mersin Şubesiyle sektöründe lider bir firma haline gelmiştir.

Online Taşıma’ temel prensip olarak zamanlama ve ürünlerimizin güvenliği çok önemlidir. Ürünlerimizin sigortalı şekilde teslim alınmasından, sorunsuz olarak varış noktasındaki müşterinize zamanında teslim edilmesi en çok üstünde durduğumuz konudur.

Bizden fiyat almadan nakliyenize karar vermeyin!!

Kalite, Güven ve Saygının Adresi
(7/24): 0553 546 14 41
Çağrı hattı: 0850 304 17 57

İçel Nakliye Garajı,

İçel Nakliyeciler Kooperatifi,

İçel Tır Nakliye,

İçel Kırk ayak Nakliye Aracı ,

Mersin  Evden Eve Nakliyat,

Mersin  Villa Taşımacılığı,

Mersin  Şehir İçi Nakliyat,
Mersin  Yurt İçi Nakliyat ,
İçel Yurt  Dışı Nakliyat,
İçel Lojistik Firmaları,

İçel parsiyal Taşıma Firmaları ,

İçel Komple Yük Taşımacılığı,

Mersinİçel İlçelerde Nakliye ,

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Biçer Nakliyat
Biçer Nakliyat
Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Hemen Ara!