trende

Isparta Ticari Taşımacılık Sektörü

Isparta Ticari Taşımacılık Sektörü

Isparta Ticari Taşımacılık ve Lojistik Sektörü

Sanayi devrimine kadar olan süreçte, askeri mühimmat ve malzemenin alanlara sevk edilmesi olarak tanımlayabileceğimiz lojistik kavramı, sanayi devrimi ile birlikte çehresini değiştirerek, yeni savaş alanları olan uluslararası piyasalarda etkili bir rekabet silahı olarak karşımıza çıkmaktadır. Dünya ticaretinin doğudan batıya doğru yön değiştirmesi ile Türkiye coğrafyasının lojistik açıdan daha da değerlenmesi ülke yönetimi tarafından göz ardı edilmemekte ve yüksek altyapı yatırımları gerektiren lojistik merkezleri TCDD aracılığıyla kurulmaktadır. Kurulan bu merkezlerin, yaratacakları iş hacmi, istihdam ve çarpan etkileriyle bölge kalkınmasında etkili olacakları düşünülebilir. Isparta, Antalya, Burdur illerini kapsayan İBBS Düzey 2 sınıflamasına göre TR61 Bölgesi; kaynakları, gerekli altyapısı, ülke geneline nazaran ucuz iş gücü ve işgücü istihdamının büyük bir bölümünün hizmet sektöründe olması gibi faktörlerle lojistik merkez olabilme potansiyeline sahiptir. Bu doğrultuda hazırlanan çalışmada bölgenin ulaşılabilir ekonomik göstergeleri ortaya konularak lojistik sektörü açısından değerlendirilmesi yapılmaya çalışılmıştır.İstanbul Nakliyat

Online Taşıma, Isparta’da Komple yük taşımacılığı, Fabrika Taşımacılığı, Şehirler Arası Nakliye, Depolama ve aktarma merkezleri,Transit Tır Taşımacılığı ve  evden eve nakliyat konusunda uzman olan firmamız sizlere hem uygun fiyat sağlar hem de kaliteli bir hizmet sunar. Uygunluk ve kaliteyi bir arada yaşamak isterseniz bir telefon kadar yakınınızdayız.

Isparta ve TL61 Bölgesel,Temel Lojistik Faaliyetleri Lojistik kavramı modern toplumların standart yaşamları üzerinde geniş bir etkiye sahip kapsamlı bir işlevdir. Modern toplumlar, lojistik açıdan bir sorun olduğunda ilgili problemleri fark etme eğilimindedirler. (Lambert vd., 1998: 2) Lambert ve arkadaşlarına göre lojistiğin anahtar temel işlevleri aşağıdaki gibidir:  Müşteri Hizmetleri  Talep Tahmini/Planlaması  Envanter Yönetimi  Dağıtım İletişimleri  Elleçleme  Sipariş İşleme  Paketleme (Ambalajlama)  Parça ve Servis Desteği  Tesis ve Depo Seçimi  Satın Alma  Antrepo ve Depolama  Geri Dönmüş Malları Elleçleme (Fire Atık Yönetimi)  Ters Lojistik Ulaştırma (Lambert vd., 1998: 15) Lojistik faaliyetler, içerisinde barındırdığı fonksiyonları itibarıyla, mal ve hizmetleri uygun yere, uygun şekilde ve en kısa sürede hareketini sağlayan ve bu yolla firmaların karlılıklarını arttırabilecek bir yapı olarak karşımıza çıkmaktadır.

kalite güven mercedes

Online Taşıma, Ticari taşımacılık, Komle Yük Taşımacılığı, ve Ev, ofis, sanayi eşyalarınızı Isparta’dan istediğiniz tüm şehirlere kısa sürede uygun fiyatlara zararsız bir şekilde taşımak bizim işimiz. Değerli eşyalarınızı bize korkmadan, tereddüt etmeden emanet edebilirsiniz. Bizler bu zamanlara kadar müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitemiz ile geldik. Sizlere de kaliteli bir hizmet sunmaktan keyif duyacağız..
Batı Akdeniz Bölgesi ulusal karayolu sistemi içerisinde önemli bir yere sahiptir. Bölgede Isparta-Konya, Burdur-Denizli, Antalya-Denizli ve Isparta-Antalya bölünmüş yol çalışmaları devam etmektedir. Şekil 4’te görüldüğü gibi bölgenin toplam karayolu uzunluğu 2.997 km olmakla beraber karayollarının toplam 762,567 km’si bölünmüş yollardan oluşmaktadır.

Animasyon EVden

Isparta, Antalya, Burdur illerini kapsayan İstatistiki Bölge Birimleri Sınıflandırması (İBBS) Düzey 2 TR61 Batı Akdeniz Bölgesi’nin batısında Muğla ve Denizli, kuzeyinde Afyon ve Konya, doğusunda Karaman ve Mersin illeri, güneyinde de Akdeniz yer almaktadır. Göller Yöresi diye adlandırılan bölge Batı Akdeniz Bölgesi içinde yer alır. Konumu, verimli toprakları, zengin su kaynakları nedeniyle ilk çağlardan beri çeşitli medeniyetlere ev sahipliği yapmış, her çağda cazibe merkezi olmuştur

taşımacılık

Online Taşıma Türkiye’de nakliye sektörüne yeni bir vizyon getirmek amacıyla şirketimiz 1992 yılında İstanbul merkezli Isparta Şubesiyle sektöründe lider bir firma haline gelmiştir.

Online Taşıma’ temel prensip olarak zamanlama ve ürünlerimizin güvenliği çok önemlidir. Ürünlerimizin sigortalı şekilde teslim alınmasından, sorunsuz olarak varış noktasındaki müşterinize zamanında teslim edilmesi en çok üstünde durduğumuz konudur.

Bizden fiyat almadan nakliyenize karar vermeyin!!

Kalite, Güven ve Saygının Adresi
(7/24): 0553 546 14 41
Çağrı hattı: 0850 304 17 57

Isparta Nakliye Garajı,

Isparta Nakliyeciler Kooperatifi,

Isparta Tır Nakliye,

Isparta Kırk ayak Nakliye Aracı ,

Isparta  Evden Eve Nakliyat,

Isparta  Villa Taşımacılığı,

Isparta  Şehir İçi Nakliyat,
Isparta  Yurt İçi Nakliyat ,
Isparta Yurt  Dışı Nakliyat,
Isparta Lojistik Firmaları,

Isparta parsiyal Taşıma Firmaları ,

Isparta Komple Yük Taşımacılığı,

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Biçer Nakliyat
Biçer Nakliyat
Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Hemen Ara!