trende

İstanbul Asansörlü Taşımacılık Sistemleri

asansorlu-evden-eve-nakliyat-5Asansörlü taşımacılık sistemlerini İstanbul’da ilk uygulayan firmalardan olmanın gururuyla Asansörlü Nakliyat Araçlarımız yardımıyla eşyalarınızı hızlı ve güvenli nakil imkanı sunmaktayız.

Asansör sistemi ile taşımanın işleyişi taşınacak yerin firmamız elemanı sebebi ile keşif yapılarak binanın asansör kullanımına uygun olup olmadığına karar eda ile başlar.  Bu doğrultuda yapı durumu uygun ise asansör kurulumu yapılır. 15 kata kadar uzanan asansörümüzle uzman asansörlü evden eve nakliyat hizmeti vermekteyiz. Dışarıdan balkonunuz yahut pencerenize uzatılan raylı sistem ev arasında bulunan personelimiz sebebi ile paketlemesi yapılmış olan eşyaların taşınması ile evden eve nakliyat işleminiz başlar.

Asansörlü Taşımacılık sistemi ile yapacağınız taşınma yapı merdiveni ile yapacağınız taşınmaya göre aşırı daha güvenlidir.  Merdiven ya da yapı asansörü ile yapılan taşımacılıktaki hataları (sürtünme, çizilme, kırılma bu gibi) riskleri ortadan kaldırır.

Dolap, mobilya, cam eşyalar bu gibi türlü parça eşyalarınızın nasıl taşınacağını bilmiyorsanız bu işlerinizi nakliyat stresi yaşamadan çözmenizin çok basit olduğunu söyleyebiliriz. Asansörlü Taşımacılık sayesinde evden eve, ofisten ofise her çeşitli ayrıcalıklı mekanlarınıza eşyalarınız sorunsuzca bir biçimde menkul.

atama işlerinizde teknolojinin her türlü imkanlarından faydalanan firmamız asansörlü nakliyat sistemini de profesyonellik ölçüsünde yürüterek verdiği Biçer Nakliyat hizmetlere aktifliği sayesinde devam etmektedir. Binanızın asansörlü taşımacılık için en müsait yer belirlendikten sonra ayrıcalıklı bir vasıta üstünde gelen asansörümüz binanızın en müsait bölgesine yerleştirilir ve nakil işlemlerine hızla devam edilir.

Yüksek katlar için büyük bir çözüm sunan asansör sistemi eşyalarınızın da korunması açısından güvenilir ve hızlı nakliyat hizmeti gerçekleştirir. fakat evden eve nakliyat hizmetinde her bina için sorunlu olan bu sistem yalnızca lüzumlu önlemler alındıktan sonra kullanılmalıdır.

Aklınıza gelebilecek yahut merak ettiğiniz detaylar varsa bize ulaşmaktan çekinmeyin. Dilerseniz aşağıdaki telefon numaraları ve ya iletişim sayfamızdaki form aracılığıyla bize e-posta da yollayabilirsiniz.

 

istanbul-asansorlu-evden-eve-nakliyat

Teklif Formu

  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  Whatsapp
  Biçer Nakliyat
  Biçer Nakliyat
  Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?
  Hemen Ara!