istanbul Nakliyat

istanbul Nakliyat olarak müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamak üzere her türlü ürün, hizmet ve bilgi akışının başlangıç noktasında tüketildiği son noktaya kadar olan süreç içerisindeki lojistik hareketlerinin etkili ve üretken bir şekilde yönetilmesinin fakat ve ancak müşterimizin bizi lojistik ortağı olarak görmesi halinde mümkün olabileceğini düşünüyoruz.

istanbul Nakliyat, Uluslararası Taşımacılık, plan taşımacılığı Lojistik ve Kombine servisler gibi lojistik hizmetler sunan, müşteri memnuniyeti odaklı bir firmadır.

esas prensibimiz müşterilerimizin ihtiyaç duyduğu her çeşitli lojistik hizmet talebini tek elden en müsait koşul ve maliyetle gerçekleştirmektir.

Her müşterimizin lojistik taleplerini kurumsal ihtiyaçları ve ürün nitelikleri paralelinde değerlendiriyoruz ve hizmet verdiğimiz müşterilerimizi çözüm ortağı şekilde görüyoruz.

istanbul Nakliyat uzun zamanlardan buyana sektörde yer alan profesyoneller yönünden 1972 yılında kurulmuş ve faaliyete geçmiştir. Kısa süre içinde ülke içi ve dışında acenta ağını kurarak organizasyonunu genişletmiş ve bugün itibariyle tüm Avrupa ülkelerine kara, deniz ve havayolu taşımacılığı ile gümrükleme, lojistik servisler, proje taşımacılığı,depolama ve elleçleme, hizmeti sunmaktadır. bununla beraber geliştirilen organizasyon yapısı aracılığı ile lojistik gereksinimlere de çözüm sunmaktadır.
Kuruluşundan buyana istikrarlı bir şekilde büyümeyi ve gelişmeyi hedefleyen istanbul Nakliyat, profesyonel kadrosu, yüksek teknolojisi, doğaya ve ekolojik dengeye itina belli eden filosuyla, sektörün önder kuruluşlarından bir tanesi olmayı başarmıştır. Filomuzdaki araçlarının tümü duygulu yükleri taşımaya elverişlidir ve en yeni teknolojiyle donatılmıştır.
temel prensibimiz müşterimizin ihtiyaç duyduğu her türlü lojistik hizmet talebini tek elden en müsait şart ve maliyetle gerçekleştirmektir. Söz konusu prensip çerçevesinde firmamız bilhassa iskandinavya, italya, garp Avrupa ve Balkanlar rotalarında hizmet sunumunu yoğunlaştırmıştır.
Anılan rotalarda düzenli parsiyel çıkışlarımız mevcut olup, her türlü nakil hizmeti sunulmaktadır. ‘’Taşımacılıkta yol arkadaşı‘’ sloganıyla özdeşleşen hizmet anlayışımız, gerektiğinde farklılıklar yaratarak, müşterinin ihracatta ve ithalatta karşılaşabileceği problemleri çözmektedir.