trende

İzmir Ticari ve Evden Eve Taşıma Sektörü

İzmir Ticari ve Evden Eve Taşıma  Sektörü

İzmir Ticari ve Evden Eve Taşıma  Sektörü

İzmir, Türkiye’nin İstanbul ve Ankara’dan sonra üçüncü büyük metropolü ve fuarlar merkezi, ticaret ile bütünleşmiş çağdaş bir liman kentidir.

İzmir’in batısında denizi, plajları ve termal merkezleriyle Çeşme Yarımadası uzanır. Antik çağların en ünlü kentleri arasında yer alan Efes, Roma’nın imparatorluk devrinde dünyanın en büyük kentlerinden biriydi. Tüm İyonya kültürünün zenginliklerini bünyesinde barındıran Efes, yoğun sanatsal etkinliklerle de adını duyuruyordu. Bu maksatla da bu şehre “Güzel İzmir”, “Eski İzmir” ve “la Perle de l’Ionie” (İyonya’nın İncisi) deniyordu. Tarihten beri bu tanımlarla yıllar sonra şehrin sıfatı hâline gelmiştir.

İstanbul Nakliyat

Online Taşıma, İzmir’de Komple yük taşımacılığı, Fabrika Taşımacılığı, Şehirler Arası Nakliye, Depolama ve aktarma merkezleri,Transit Tır Taşımacılığı ve  evden eve nakliyat ,Villa Taşımacılığı, Köşk Taşımacılığı,Yalı Taşımacılığı ,konusunda uzman olan firmamız sizlere hem uygun fiyat sağlar hem de kaliteli bir hizmet sunar. Uygunluk ve kaliteyi bir arada yaşamak isterseniz bir telefon kadar yakınınızdayız.0850 304 17 57

İzmir şehirlerarası otobüs terminali 1996 yılından bu yana Işıkkent’teki yeni yerinde hizmet vermektedir. İzmir’in ilk şehirler arası otobüs garajı bugünkü 9 eylül meydanı yanındaki Dünya Ticaret Merkezi inşaat alanının olduğu yerdir. Türkiye’nin dört bir yanından otobüs seferleri vardır. Ayrıca Aydın’dan,Nazilli’den,Ödemiş’ten demiryolu ile ulaşım sağlanabilir.(Bu demiryolları son derece moderndir.

1mercedes_actros1 tasima reklamlı

Online Taşıma, Ticari taşımacılık, Komle Yük Taşımacılığı, ve Ev, ofis, sanayi eşyalarınızı İzmir’den istediğiniz tüm şehirlere kısa sürede uygun fiyatlara zararsız bir şekilde taşımak bizim işimiz. Değerli eşyalarınızı bize korkmadan, tereddüt etmeden emanet edebilirsiniz. Bizler bu zamanlara kadar müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitemiz ile geldik. Sizlere de kaliteli bir hizmet sunmaktan keyif duyacağız..

İzmir, yatlar ve gemilerle çevrilmiş uzun ve dar bir körfezin başında yer almaktadır. Ilıman bir iklime sahip olup, yazın denizden gelen taze bir serinlik güneşin sıcaklığını alıp götürmektedir. Sahil boyunca palmiye, hurma ağaçları ve geniş caddeler bulunmaktadır. İzmir Limanı, Mersin Limanı’ndan sonra Türkiye’nin en büyük limanıdır. Canlı ve kozmopolit bir şehir olan İzmir, uluslararası sanat festivalleri ve İzmir Enternasyonal Fuarı ile de önemli bir yer tutar.[kaynak belirtilmeli]

Animasyon EVden

İzmir Enternasyonal Fuarı’nı İzmir’de düzenlenen diğer fuarlardan ayıran özellik, tarihçesinin yanısıra, belli bir sektör ile kısıtlı kalmayan, ithalat ve ihracat potansiyeli olan ürünlere dönük, teknolojik yenilikler içeren ve Türkiye piyasasına ilk adımlarını atan partönerler açısından önem arzeden kimliğidir. Evvelce bir ay süren İEF süresinin kısaltılarak 10 güne indirilmesi sayılan alanlarda daha da uzmanlaşarak güçlü bir niche yakalanmasını sağlamıştır. Bölge ve ülke ekonomisine büyük katkısı olan İzmir Enternasyonal Fuarı, böylece Türkiye’nin “dünyaya açılan penceresi” sloganıyla ülke tanıtımında ve ikili ticari ilişkilerin gelişmesinde önemli bir işlev üstlenmektedir. Türkiye’nin Fuarlar Birliği’ne üye tek genel ticari fuarıdır. Teknolojinin ve yenilikçiliğin ön plana çıktığı sektörler olan otomotiv, elektrik, elektronik, iş makinaları, gıda ve ambalaj makinaları gibi uzmanlaşmaya dayalı faaliyet alanları fuar etkinlikleri içinde ağırlıklı bir yer işgal etmektedir.

taşımacılık

Türkiye’nin en güzel, en cana yakın, en sıcak illerinden biri İzmir. Hakkında söylenenlere inat, hala insana umut veren sosyo-kültürel yapısıyla da bir başka. İzmir hakkında söylenecek çok şey, belki sorsanız sorduğunuzun anlatacağı onlarca hatıra, geceler, gündüzler, ismine yazılmış şarkılar, kitaplar var. Ama şimdi biraz da İzmir’ in bilinmeyenlerine ve muhteşem tarihine bir göz gezdirelim.

Online Taşıma Türkiye’de nakliye sektörüne yeni bir vizyon getirmek amacıyla şirketimiz 1992 yılında İzmir Şubesi açılmış olup,sektöründe lider bir firma haline gelmiştir.

Online Taşıma’ temel prensip olarak zamanlama ve ürünlerimizin güvenliği çok önemlidir. Ürünlerimizin sigortalı şekilde teslim alınmasından, sorunsuz olarak varış noktasındaki müşterinize zamanında teslim edilmesi üzerinde durduğumuz en önemli husustur.

Bizden fiyat almadan nakliyenize karar vermeyin!!

Kalite, Güven ve Saygının Adresi
(7/24): 0553 546 14 41
Çağrı hattı: 0850 304 17 57

İzmir Nakliye Garajı,

Aliağa Nakliye Garajı,

Gediz Nakliye Garajı, 

İzmir  Nakliyeciler Kooperatifi,

İzmir Tır Nakliye,

İzmir Kırk ayak Nakliye Aracı ,

İstanbul  Evden Eve Nakliyat,

İstanbul Villa Taşımacılığı,

İstanbul Köşk Taşımacılığı,

İstanbul Yalı Taşımacılığı,

İstanbul Şehir İçi Nakliyat,
İstanbul  Yurt İçi Nakliyat ,
İzmir Yurt  Dışı Nakliyat,
İzmir Lojistik Firmaları,

İzmir l parsiyal Taşıma Firmaları ,

İzmir  Komple Yük Taşımacılığı,

İzmir  İlçelerde Nakliye ,

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Biçer Nakliyat
Biçer Nakliyat
Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Hemen Ara!