trende

Kamyonuma nasıl iş bulurum.

25.08.2021
158

Kamyonuma nasıl iş bulurum.

Değerli arkadaşlar Yeni nesilde kamyonuma nasıl iş bulurum Diyorsanız Internet üzerinden Google arama motorlarına iyi kullanmanız gerekmektedir. Günümüzde tüm nakliye ilanları ve nakliye hizmetleri Artık internet üzerinden yayınlanmaktadır. Arama motorlarında Google ve diğer index arama motorları 24 saat hizmet vermektedir dijital pazarlamanın var olduğu dönemde nakliye sektöründe dijitalleşmektedir. 

nakliye ilanları

nakliye ilanları

SONY DSC

Bu arama motorların içinde NAKLİYE YÜK BORSASI web sitemizden Türkiye’nin en büyük nakliye platformu oluşturulan tüm illerin nakli ilanlarına ulaşabilir. Kamyoncu ve TC yükümlülükleri ile hangi ile girecekse o ilin ismini yazarak nakliye ilanları kelimesi ile arama yapması yeterli olacaktır yapılan arama sonucunda ilk sayfasında çıkan ilk 5 firma nakliye ilanları yayınlayan firmalardır bu firmalar ister ken di eklesin isterse Kendi iş ilanları isterse başka firmaların ilanları da olabilir ilanlardaki iletişim numara dikkat edip Hangi filme aitse o firmaya ulaşıp alacağın işin detaylarını nereden nereye gideceğini işine yarayıp yaramadığını kontrol edip o işe teklif vererek yük alma işlemini tamamlanacaktır.

Mevcut da Alışık olduğumuz kamyon garajları ala internet ortamına geçmemesi ısrar etmektedir Oysaki konu önce götürdü çoktan İnternette iş aramakta ve iş bulmakta kamyon garajına ki nakliyeci veya aracı konuşabilir dediklerimiz kendilerini iş gelmesini bekleyip kamyoncu iş vereceğini zannediyor Oysaki Fabrikalar ve Dijital nakliyeciler çoktan sektörün internet sayfalarını oluşturmuşlardır.

2021 ve 2022 yılları arasında teknolojinin bu kadar hızlı olması kamyon garajının sadece irtibat Ofisi haline geleceğini ve büyük ofislerin vakfiye sektörlerinin buralarda danışma ofisleri veya kişi alıp iş görme gelir olacaktır Oysa Ki bundan 10 yıl önce bir başka ilden bir başka ile giden kişiler onların dönüş yüklerinin veya piyasa yüklenen danışma noktası olan kamyon garajları nakliyeciler siteleri şu an bu görevi icra eden Mehmet telef kamyon garajına ki nakliyecilerin kendileri yenilememesi dir gelecek 2023’te ne yapıyor kardeş diye bir şey kalmayacak bugün öngörü olsada sadece irtibat ofisleri olacaktır nakliye iş arıyorsanız  https://www.nakliyeyukborsasi.com/   web sitemizden Tüm ilanları kontrol edebilirsiniz Hayırlı işler diliyorum nakliye yük borsası.

Yönetim Kurulu Başkan yardımcısı.

                                      Yasemin Demir 

 

Teklif Formu

  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  Whatsapp
  Biçer Nakliyat
  Biçer Nakliyat
  Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?
  Hemen Ara!