trende

Lowbet Nedir, Lowbed Nakliye Nasılyapılır

16.04.2020
135

LOWBED TAŞIMACILIK

LOWBED TAŞIMACILIK

Lowbed Taşımacılığı, ancak alanında deneyim sahibi, profesyonel ekiplerce ve uygun lowbed aracı ile yapılabilir. Firmamız, yılların verdiği deneyim ve uzman kadrosuyla lowbed nakliyat firmaları arasında ilk sıralarda yer almaktadır. Lowbet taşımacılığı alanında profesyonel hizmet anlayışına sahip yegâne nakliye firmalarından biri olmanın da haklı gururunu yaşıyoruz. Önceliğimiz müşteri memnuniyeti ve taşınacak aracın sorunsuz bir şekilde teslim edilmesidir. Ayrıca sadece yüklerin ulaştırılması değil, lojistik, depolama ve güvenlik gibi hizmetleri de toplu bir şekilde müşterilerimize sunuyoruz.

LOWBED TAŞIMACILIĞI

Lowbet Taşımacılık, ile normal nakliye araçlarının taşıyamadığı yükler taşınabiliyor ve uzak mesafelere dahi nakliyesi gerçekleştirilebiliyorsa, o halde Lowbed nedir? Bu sorunun cevabını şu şekilde vermek daha doğru olur. Lowbed, karayolu taşımacılığının standartlarının dışında normal kamyon, tır gibi araçlarla taşınmayacak kadar büyük, ağır ve uzun araçların taşınmasıdır. Türkçe de alçak yatak olarak da bilinen bir çeşit römorktur da diyebiliriz.

LOWBET TAŞIMACILIK

Lowbet Taşımacılığı, lowbed taşıma kapasitesi, yükseklik sınırı, yükleme, boşaltma ve manevra kabiliyeti gibi sorunları ortadan kaldıran bir tasarıma sahiptir. Lowbed ölçüleri, taşınacak aracın büyüklüğüne ve ağırlığına göre tasarlanmış ve gerektiğinde lowbet araçlar, uzayabilme özelliğine de sahiptir. Tonlarca yükün uzun mesafelere hasarsız bir şekilde nakliyesini sağlayan Lowdet taşımacılığı için lowbed araçları kadar önemli hususta şudur: Lowbet araçlarını kullanacak şoförlerin, ülke ve yol prosedürlerine hâkim olmaları ve coğrafi etkenler hakkında bilgi sahibi olmalarıdır.

LOWBED TAŞIMACILIĞI

Lowbed Taşımacılığı, ölçü dışı taşıma olarak da bilinen, ağır yük taşımacılığı hizmetlerinden biridir. Bu nedenle lowbed nakliye fiyatları, taşınacak yükün tonajına ve gideceği bölgeye göre değişikli gösterir. Lowbet taşımacılığı ile tüm askeri malzemeler, ağır iş makinaları, rüzgâr türbinleri, köprü kirişleri vb. ağır malzemeler taşınmaktadır. Dolayısıyla da böyle bir hizmet için farklı lowbed fiyatları söz konusudur. Hızlı ve güvenli bir şekilde lowbed hizmeti almak ve uygun fiyat avantajlarından yararlanmak için bize ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemizdeki irtibat numaralarından bizi arayarak daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

HİZMETLERİMİZ

AĞIR NAKLİYAT
YAT TAŞIMACILIĞI
PROJE TAŞIMACILIĞI
LOWBED TAŞIMACILIK
İŞ MAKİNASI TAŞIMACILIĞI
Teklif Formu

  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  Whatsapp
  Biçer Nakliyat
  Biçer Nakliyat
  Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?
  Hemen Ara!