trende

NAKLİYAT FİYAT TARİFESİ 

24.02.2020
138

NAKLİYAT FİYAT TARİFESİ 

HER TÜRLÜ TAŞIMALARINIZ DA BİZDEN FİYAT ALABİLİRSİNİZ. 

TEL:  0532 400 16 90// 0546 446 37 57

Türkiye Genelinde Ev Ofis komple Lowbed Tır Kamyon Kamyonet Parça Parsiyel Çeyiz gibi tüm taşımalarınız için bizden fiyat alabilirsiniz ve fiyat tarife temamız dan da ön fikir edine bilirsiniz.

ŞEHİR İÇİ NAKLİYAT

1/ Şehir içi nakliyelerde genelde Fiyatta etkin olacak konuların başında taşınacak malzeme ve ve sürecek zaman dikkate alınır.

2/ Hizmet verilecek iller de fiyatta etkenlik göstermektedir. Büyük şehirlerde  trafik yogun oldugu yerler, ve trafik yasağının olduğu yerlerde çok basit görülen bir nakliye sizin 24 saat zamanınızı alabilir bu tip bir taşımada ister istemez fiyat 2 katına çıkmaktadır. 

3/ Evden eve Nakliye yapılacaksa taşıma yapılacak eşyanın önceden bir expertizi yapılması öngörülmektedir. Evden eve nakliyelerde genelde internetten alınan fiyatlarla taşıma yapılan konularda sorun çıkmaktadır.  

Taşıma yapacak firma eşyayı görmeli ve ona göre araç gereç malzeme ve eleman getirmelidir siz telefonla teklif alırken doğal olarak eşyam az demeniz halinde karşı taraftaki kişi art niyetli ise bunu koz olarak kullanıyor ve size düşük fiyat veriyor taşıma günü eşyanızın bir kısmi taşımadan sonra araç doldu, biz böyle konuşmadık, sizin çok eşyanız var,  burada 2 seferlik iş var diyerekten sizin madur etme ihtimali doğmaktadır. oysaki eşyayı gören firma bu mazeretleri size üretemez.. 

4/ Lowbed nakliye taşımalarda taşıma yapan firma ile taıma yaptıracak firma yetkilisi yapılacak taşımanın malzeme en boy yükseklik tonaj bilgilerini ve taşıma yapılacak. yerin tam noktası ve teslimat adresinin nokta olarak belirtilmesi şart. Taşıma yapacak firma taşınacak malzemeyi ve gidecek olan şantiye, baraj, proje alanı neresi ise ona göre uygun araç yönlendirmesi gerekmektedir yapılacak proje taşımanın net fiyat ve sağlıklı bir taşıma yapılır. 

HER TÜRLÜ TAŞIMALARINIZ DA BİZDEN FİYAT ALABİLİRSİNİZ. 

TEL:  0532 400 16 90// 0546 446 37 57

 

Teklif Formu

  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  Whatsapp
  Biçer Nakliyat
  Biçer Nakliyat
  Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?
  Hemen Ara!