trende

Nakliyeciler Sitesi Artık Dijitalleşicek

20.04.2020
142

Burada şu konuya dikkat edelim ve bilinçsizce yanlış bilgilendirme ve kanı oluşturulmuş Internetten iş mi alınır? 

   İnternet hayatımızda ve bundan sonrada daha çok olacak Internetten iş veriliyorsa niye alınmasın? sen taşıyacağın yükün  nakliye bedelini düşünüyorsun peki sana İnternet’ten milyon dolarlık yükü verenler aptalmı..? 

İnternet bizim daha hızlı ve iletişim kurmamızı sağlar (işte şuan bu yazıyı okuduğun gibi)

  Türkiye de nakliye sektörü çok fazla sayıda ve çok fazlasıyla araç gerek bulunmaktadır. Nakliye garajları Nakliyeciler sitesi nakliye komisyonculuğu yer ve fiziki olarak maliyetler çok uçuk olması taşımayapan firma ve nakliyecilere çok maliyet getirmekte, Nakliye komisyoncusu olarak hizmet veren kişi ve kurumlara da yüksek maliyet çıkartmaktadır.

Buralarda hizmet veren komisyoncular oysaki kamyoncu ve tırcı gözünde 1 masa 1 telefonu var diye hitap edilir. oysaki bu sektörün vazgeçilmezidir.

Buna şöyle bir empati yapalım bir kamyonumuz var ve size o birmasa, bir telefonu olan kişiler olmasa sizler işinizi nereden nasıl bulacaksınız. Bunların da değerini bilmelisiniz ve sizin iş hayatınızda olmazsa olmazınız yani aynı gemide aynı ailenin bir lokomotifi olduğunu unutmamalıyız.

 Sene 2020 ve artık Corona 19 Virüsünden sonra anladık ki yıllardır boş boş konuşan ve kamyon ve TIR’cılara iş ayarlamak için sadece nakliye siteleri üzerinden iş yapmak mümkün olmadığı anlaşılmaktadır. Oysaki bu sektördeki arkadaşların kendilerini yenilememelerinden ve kamyoncu ile nakliye komisyoncularının kısır çekişmesinden dolayı az kaldı bir kaç yıl sonra hepsi lojistik firmalarının elemanı haline hemde kendi malları ile hizmet edecek konuma gidiyor. 

 Yıl 2020 hala ofisinde İnterneti olmayan nakliye komisyonculuk ve ya nakliyecilik şartlarını yenili getiremeyen nakliyeciler.

Nakliye sitelerinin altyapısı hala boş ve tamamlayıcı değil yani yok İnternet çağı dijital dünyada nakliye sekytörü yerini almak zorundadır. 

 Bu anlamda Türkiye’de Nakliye Platformları oluşmak zorunda ve bu platformlar da kendi arasında rekabet yolunda yarışacaklar en iyi hizmet veren platformlar içinde ilk on’a girenler ayakta kalacak ve sektörün dijital ayağını oluşturacaklar.  Bu meyanda Biz de Nakliyeciler Derneği ile ortak proje yaparak  NAKLİYE YÜK BORSASI Bu platform oluşturmuş bulunmaktayız. Nakliye ilanı boş araç ilanı ağır nakliye ilanı, Lowbed ilanları, evden eve nakliye ve boş araçlara web sitemizden ulaşabilirsiniz sitemiz 50 bin Whatsapp gurubu ve 120.000 sosyal platformlarla desteklenmektedir.

NAKLİYE YÜK BORSASI GELECEK BURADA 

Teklif Formu

    Whatsapp
    Biçer Nakliyat
    Biçer Nakliyat
    Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?
    Hemen Ara!