trende

Rize Dönüş Aracı

21.09.2019
154

Yaklaşık 8 sene öncesine kadar Türkiye’nin tüm il ve ilçelerinden Rize’den nakliye işi için gelen kamyon, kamyonet ve tırların kendilerine dönüş yükü bulmaları neredeyse imkansızdı. Taşıma yapan bu araçların çoğu zaman araçlarına uygun dönüş yükü bulamadıklarından Rize’den boş döndükleri de olurdu. Nakliye Yük Borsası bu konuda büyük sıkıntılar yaşayan nakliyeci ve şoförlerin derdine çözüm ortağı oldu. Sistemimizde kayıtlı olan 10.000 araç ve müşteri portföyü ile hem araçların boş dönmemesini hem de değerli müşterilerimizin ihtiyacı olan nakliye işlemini en kısa sürede çözüme kavuşturuyoruz. Nakliye sektöründe hız, güven ve ekonominin buluştuğu Nakliye Yük Borsası profesyonel ekip & ekipmanı ile hizmetinizde.

7/24 TEL: 0546 446 37 57

Taşımacılıkta eşyalarınızın düzen ve nizamına uygun şekilde taşıması için uygun araç seçimi çok önemli bir husustur. Rastgele bir araç seçilerek yapılan taşıma işlemlerinde eşyalarınızın zarar görebilir.. Bu doğrultuda firmamız taşımacılık işlemleriniz için son sistem ve yeni araç ve personellerimiz ile taşınacak eşya miktarına göre tespit ettikten ve sonra taşıma işlemlerini başlamaktadır.

Dönüş Aracı Nedir?

Rize’den yük getirmiş olan kamyonet, kamyon ve tırlarımızın daha sonrası Rize’den çıkış yapacağı bu nedenle yük aradığı, siz müşterilerimizin de İstanbul’dan Türkiye’nin dört bir yanına gidecek olan eşyalarının taşınmasını gerçekleştirebildiğimiz sistemdir.

Parsiyel Taşıma, Komple Yük Taşımacılığı, Ofis & Büro Taşımacılığı, Evden Eve Nakliyat Hizmetlerini sunmaktayız.

Teklif Formu

  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  Whatsapp
  Biçer Nakliyat
  Biçer Nakliyat
  Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?
  Hemen Ara!