trende

Romanya Nakliye Hizmetleri

22.03.2023
161
Romanya Nakliye Hizmetleri

Biçer Ağır Nakliyat   

7/24: 0532 400 16 90

7/24: 0546 446 37 57

 

Romanya Nakliye Hizmetleri
İçerik
Romanya Nakliye Hizmetleri
Romanya Nakliye Fiyatları
Uluslararası Türkiye Romanya Yükleri
Romanya’ya Tır Kaç Günde Gider
Romanya Parsiyel Nakliye
Romanya Parsiyel Nakliye İlleri
Romanya nakliye hizmetleri Lojistik sektöründe güvenli taşıma kadar teslimat hızı da önemlidir. Bu nedenle sektörde sürekli daha hızlı teslimat yapılmaya yönelik arayışlar vardır. Teslimat süreleri üzerinde çeşitli belirleyiciler bulunmakta ve bunlardan güzergah en önemli detay olarak karşımıza çıkmaktadır.

Aslında Türkiye ile Romanya hizmet verdiğimiz diğer ülkeler göz önünde bulundurulduğunda çok uzak değillerdir. Fakat yine de Türkiye’den çıkan bir tırın en kısa sürede Romanya’daki teslimat adresine varması istenir. Bunun için firmamız her zaman çalışmalarına devam etmekte, kusursuz teslimat adına yüklerinizi Romanya’ya en uygun güzergâhlardan taşımaktadır. Türkiye Romanya tır güzergahı olarak da karşımıza iki farklı rota çıkmaktadır.

Romanya’ya gerçekleştirilen sevkiyatlarda ilk olarak karayoluyla ülkemizden Bulgaristan’a, orandan da yine karayoluyla Romanya’ya ulaşım sağlanabilmektedir. Bu güzergahta özellikle Bulgaristan’ın önemli etkisi vardır ve Türkiye ile Bulgaristan arasında üç farklı sınır kapısının olması bekleme sürelerini en aza indirmektedir.

Bulgaristan’a Hamzabeyli, Dereköy ve Kapıkule sınır kapılarından giriş yapılabilmekte, sınır kapılarının fazla olması buralarda daha az beklenmesine olanak vermektedir. Bu nedenle de Türkiye Romanya hattında en hızlı güzergah olarak Türkiye – Bulgaristan – Romanya karşımıza çıkmaktadır.

Türkiye Romanya güzergahına yakın zaman önce yeni bir rota daha eklenmiştir. Sakarya’nın Karasu limanından Romanya’nın Köstence limanına seferler başlamıştır. Ro-Ro gemisi seferleri sayesinde Türkiye’den Romanya’ya ulaşım hızlanmıştır. Bu rota özellikle yaş nakliye, Bükreş nakliye, Kaloşvar nakliye hizmetleri almak isteyenlerin işini büyük oranda kolaylaştırmıştır. Ülkenin güneydoğusunda yer alan Köstence alternatif güzergah olarak önemli bir pay sahibi olmuştur.

romanya nakliye
Romanya Nakliye Fiyatları
İstanbul – Bükreş 2700 EURO
İstanbul – Cluj 3200 EURO
Ankara – Bükreş 3200 EURO
İzmir – Bükreş 2900 EURO
Romanya Türkiye’nin en fazla ticari ilişkiler içinde olduğu Avrupa ülkelerinden birisidir. Onlarca farklı sektörde yüzlerce şirket Romanya ile Türkiye arasında ithalat, ihracat faaliyetleri yürütmekte, yılın her döneminde karşılıklı yükler gönderilip alınmaktadır. Şah Global Lojistik firmamız da uzun yıllardır kaliteli, güvenilir, hızlı ve uygun fiyatlı çözümlerin değişmez adresi olmaktadır.

Romanya ile Türkiye arasında ticari faaliyetler yürüten şirketlerin en çok merak ettiği noktalardan birisi Romanya tır nakliye fiyatları olmaktadır. Haliyle herkes bir bütçe hesaplaması yaptığı için daha uygun fiyatlı taşımacılık hizmeti almaya çalışmaktadır. Bu noktada tır nakliye fiyatları çeşitli etkenlere göre değişkenlik göstermektedir. Bunları en basit haliyle şöyle sıralayabiliriz:

Romanya’ya giden tırlarımız başta Bükreş olmak üzere ülkenin hemen her noktasına teslimat yapabilmektedir. Teslimat yapılan şehirlere göre de tır nakliye fiyatları farklılık göstermektedir.
Romanya tır nakliyat hizmetlerinde deniz yolu, kara yolu gibi alternatifler mevcuttur. Bunlar doğrudan nakliye sürelerine etki edebildikleri gibi nakliye fiyatlarını da etkilemektedirler.
Nakliye araçları belli ağırlık ve ebatlarda taşıma yapabilmektedir. Bu nedenle yüklerinizin hacimleri, ağırlıkları ve miktarları nakliye fiyatları üzerinde etkili olmaktadır.
Her yük farklı şartlarda ve standartlarda taşınmayı gerektirir. Bu nedenle özel bir taşıma şartı varsa doğal olarak nakliye fiyatları artar.
Şah Global Lojistik olarak ilk günden bu yana Romanya’ya en kaliteli ve en hızlı tır nakliye hizmeti vermeye çalıştığımız gibi bütçe dostu fiyat avantajlarından da taviz vermiyoruz. Her zaman en uygun fiyatlarla karşınıza çıkıyoruz.

sah lojistik 1 x
Uluslararası Türkiye Romanya Yükleri
Romanya ile Türkiye arasındaki ticari ilişkiler oldukça eskiye dayanmaktadır. Özellikle 1990’lardan itibaren karşılıklı ticareti kolaylaştırmaya yönelik adımlar atılmış, bu da her iki ülkeden pek çok şirketin karlılıkla ithalat, ihracat yapmasına olanak sağlamıştır. Günümüzde de uluslararası Türkiye Romanya yükleri için alternatif güzergahlar, geçiş kolaylıkları sağlanmakta, ikili ticari ilişkilerin daha da artması hedeflenmektedir.

Şah Global Lojistik olarak her zaman önce güven ve kalite düsturuyla hareket ediyoruz. Müşterilerimizin Romanya’daki işlerini geliştirmelerine katkıda bulunmak amacıyla canla başla çalışıyoruz. Bunun için gerekli bütün yetkinliklere ve belgelere sahip olarak uluslararası nakliye hizmeti veriyoruz.

Herkese hitap edebilmek adına uluslararası lojistik çözümlerimizi tek bir kanala sıkıştırmak yerine karayoluyla, deniz yoluyla, havayoluyla ve demiryoluyla yük taşımacılığı yapıyor, güzergaha göre birden çok taşımacılığı aynı anda kullanabiliyoruz. Proje taşıma, konteyner vagon nakliye, parsiyel taşıma, frigo taşıma gibi seçenekler sunuyoruz. Bu sayede Türkiye’den Romanya’ya gidecek yüklerinizin miktarı ve türü fark etmeksizin taşıma hizmeti verebiliyoruz.

Uluslararası Türkiye Romanya yükleri taşımacılığında en önemli nokta süreci doğru yönetebilmek ve resmi işlemleri başarıyla yapabilmektir. Uluslararası nakliye alanında uzmanlaşmış kadromuzla sürecin başından sonuna kadar aktif görev yapıyor, hızlı ve sorunsuzca ilerlemesini sağlıyoruz. En güncel prosedürleri yakından izliyor, işlerinizin aksamaması adına en modern sistemlerle hizmet veriyoruz. Bu sayede Romanya’ya gidecek yüklerinizde herhangi bir sorun yaşamadığınız gibi lojistik faaliyetlerinizin en zahmetsiz şekilde gerçekleşmesine yardımcı oluyoruz.

Romanya’ya Tır Kaç Günde Gider
Romanya’ya yük gönderecek müşterilerimizin en fazla merak ettikleri konulardan birisi Romanya tır kaç günde gider olmaktadır. Bu aynı zamanda nakliye süresidir. Bütün alanlarda olduğu gibi Türkiye ile Romanya arasında en hızlı nakliye hava yoluyla gerçekleştirilebilmekte, hava yolu kullanılması halinde çok daha kısa sürede Ankara, İstanbul gibi illerde başta Bükreş olmak üzere Romanya’nın farklı noktalarına ulaşım sağlanabilmektedir.

Deniz yolu gibi alternatifler kullanıldığı taktirde Türkiye Romanya nakliye süreleri hava yoluna nazaran biraz daha uzayabilmekte; fakat tamamen karayolu ile yapılan nakliyelerden daha hızlı gerçekleşmektedir. Mal ve yurt içi taşımalar hariç 3 gün gibi bir sürede Romanya’ya ulaşım sağlanabilmektedir.

Türkiye’den Romanya’ya gidecek bir tır tamamıyla karayolunu kullanacaksa varış süresi 5 – 6 günü bulabilmektedir. Bununla birlikte her zaman bu kadar da uzamamakta, hava ve yol durumuna bağlı olarak ortalama 2 günde dahi sevkiyatlar tamamlanabilmektedir. Şah Global Lojistik olarak her zaman tırlarımızın en kısa sürede Türkiye’den Romanya’daki varış noktalarına ulaşması için çalışıyoruz. Bunun için her birisi alanında uzman ekibimizle özellikle resmi işlemlerde zaman kaybının önüne geçiyoruz. Yol güzergahlarını da en hızlı ulaşım adına takip ediyor, böylece en kısa sürede ulaşmaya çalışıyoruz.

Romanya Parsiyel Nakliye
Romanya’ya çeşitli nakliye türleriyle hizmetlerimiz devam etmekte, bunlar arasında özellikle Romanya parsiyel nakliye çok fazla talep görmektedir. Parsiyel nakliye ile aynı güzergaha gidecek yükler tek bir araçla taşınmakta, böylece müşterilerimiz yüklerinin hacmi ve miktarı her ne olursa olsun taşıtabilmektedirler.

Romanya parsiyel nakliye uygulamamızda ülkemizin bütün noktalarından yükleriniz depolarımızda toplanmakta ve haftanın belli günleri çıkış yapılarak Romanya’ya ulaştırılmaktadır. Az bir yükünüz için bütün bir aracı kiralamak ve kira bedelini ödemek zorunda kalmadığınız için lojistik masraflarınız azalmaktadır.

Parsiyel nakliyede fiyat hesaplamaları yapılırken aracın dorsesindeki kapaklar baz alınmaktadır. Yükünüzün ağırlığına ve hacmine göre hesaplama yapıldığı gibi rota ve mesafe de hesaplamaya dahil edilerek en uygun maliyetli taşıma hizmeti almanız sağlanmaktadır.

Romanya parsiyel nakliye diğer nakliye türlerine nazaran daha bir profesyonellik gerektirir. Bütün sürecin hassasiyetle yönetilmesi ve her kademede uzman ekiplerin görev yapması gerekmektedir. Şah Global Lojistik olarak Romanya’ya göndereceğiniz; fakat bir aracı komple doldurmayacak yüklerinizi için parsiyel nakliye hizmeti veriyor, her birisi tam donanımlı, yeni nesil araçlarımızla taşıma yapıyoruz. Uzman ekiplerimizle sürecin her aşamasında yardımcı oluyor, sorunsuz, zahmetsiz, hızlı, güvenli ve bütçe dostu bir nakliye desteği sağlıyoruz.

romanya nakliye şah
Ülkemizin Avrupa ülkeleri ile ticari ilişkileri her geçen yıl oldukça önemli oranda büyüme ve gelişme göstermekte, ihracat ve ithalat alanlarında başarılı bir grafik sergilemektedir. Avrupa Birliği üyesi olan ve olmayan tüm ülkelerle ticaret yapan ülkemiz özellikle yakın komşularımızdan olması münasebetiyle Romanya ile oldukça hacimli ticaret potansiyeline sahip bulunmaktadır.

Romanya ile ikili ilişkilerimiz çerçevesinde varılan ticaret mutabakatları neticesinde ihracat ve ithalat anlaşmaları yapılıyor, özellikle karayolu anlamında yoğun nakliye çalışmalarına zemin oluşturuluyor. Oluşturulan bu zeminde faaliyette bulunan nakliye kuruluşlarının da Avrupa standartlarına sahip yeterlilikte bulunmaları gerekmektedir. Romanya nakliye firmaları içerisinde tüm prosödürlere uygun hareket eden nadir nakliye kuruluşu bulunmakta, firmamız Şah Lojistik belge, bilgi ve yeterlilik bakımından eksiksiz hizmet sunma kabiliyetine sahip bulunan nadir firmalar arasında yer almaktadır.

Ülkemizin tüm bölgelerinde bulunan üretim tesislerimizde imal edilen her türlü ürünün Romanya’ya ihracat kapsamında taşınma işlemlerini layıkı ile gerçekleştiren Şah Lojistik, ihracat ürünlerinin yanı sıra limanlarımız, Serbest Bölgeler ve Antrepolarımızda işlemleri yapılan üçüncü ülke menşeili transit kapsamlı yüklerin nakliyesini de başarılı bir şekilde gerçekleştirebilmektedir.

Romanya’dan ülkemize ithalat nakliyesi ile ülkemiz üzerinden Asya ve Orta Doğu ülkelerinin tamamına transit üçüncü ülke yük taşımalarını da gerçekleştirebilen firmamız C2 yetki belgesi bünyesinde bulunan Türk ve yabancı plakalı öz mal ve kiralık tırları ile CMR sigortası kapsamında güvenli lojistik hizmeti sunmaktadır.Türkiye’den Romanya’ya gabari dışı ağır nakliyat, frigo tır nakliyesi ve konteyner taşımacılığı gibi birçok alanda hizmetleri bulunan Şah Lojistik aynı zamanda haftanın belirli günleri çıkış yapmak suretiyle İstanbul depolarımızdan hareketle düzenli parsiyel hizmetleri de sunmaktadır.

Firmamız taşımacılık hizmetlerinin yanı sıra gümrükleme, depolama, liman hizmetleri ve acentelik hizmetleri gibi lojistiğin barındırdığı birçok alanda da kapsamlı çalışmalara da başarılı bir şekilde imza atmaktadır. Romanya ihracat ve ithalat nakliye taleplerinizde bir telefon mesafesi kadar yakınınızda bulunan firmamıza yazılı veya sözlü olarak taleplerinizi iletebilir, günün her saati görev başında bulunan deneyimli operasyon ekibimizden beklentilerinize uygun koşullar ve navlun tekliflerimizi alabilirsiniz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Biçer Nakliyat
Biçer Nakliyat
Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Hemen Ara!