trende

Samsun Evden Eve Nakliyat

21.01.2020
149

Samsun Evden Eve Nakliyat NAKLİYE YÜK BORSASI   TELEFON: 0546 446 37 57
 Samsun ağır nakliyat, Samsun Ekskavatör Taşımaları, Samsun Enerji Santrali Taşımaları, Samsun İş makinası Taşımaları, Samsun Lowbed Nakliyat, Samsun Tekne Ve Yat Taşımaları, Samsun Trafo Taşımaları NAKLİYE YÜK BORSASI SİZE BİR TELEFON KADAR  1450 AĞIR TAŞIMA FİRMASI İLE HİZMETİNİZDE 
Samsun’da Ağır Taşımacılık Türkiye’’nin her yerindeki Sanayi tesisleri,fabrika, kobi,kik,ve atölyelerden yükleme yaparak, limanlara açık, kapalı ve konteyner taşımalığını profesyonel bir biçimde gerçekleştiriyor. Gümrükler nazarında sahip olduğu global tecrübe sayesinde, müşterilere en yakın sahalarda gümrüklenmiş ihraç malları limanlara ulaştırıyor.
NAKLİYE YÜK BORSASI  Özel ekipman ve (Lowbed) araçlarla yurt içi ve uluslararası karayolu ile (150) tona kadar ağır yük taşımacılığı ve Uzunluk x Genişlik Yükseklik olarak standartların dışında ölçülere sahip yükler için Gabari Dışı taşıma hizmetleri sunmaktadır.
Ağırlığı 150 tonu geçen yada ölçüleri itibari ile karayolu ile taşınması mümkün olmayan yükler için özel dizayn edilmiş Proje Gemileri ile taşıma imkanı sağlamaktadır. Ayrıca olası riskler için tüm Limanlarda ve aktarma noktalarında yapılan aktarmalar için uluslararası geçerliliğe sahip rapor hazırlanabilmesi Gözetim Hizmeti sertifikasına sahiptir.

NAKLİYE YÜK BORSASI  çözüm ortaklarının sahip olduğu tır filosu (Lowbed Araçlar) ile Türkiye’nin dört bir yanına düzenli olarak ağır yük taşımaları gerçekleştirmektedir, bu sayede müşterilerinin ihtiyaç duyduğu her noktada; en kısa sürede ve en avantajlı şekilde Yurtiçi Ağır Nakliye hizmeti sunma imkanına sahiptir.

Samsun Evden Eve Nakliyat.

Trafo Taşımaları,
Türbin Taşımaları,
Jeneratör taşımaları,
İş makinası Taşımaları (Ekskavatör, Dozer, Yükleyici v.b.),Taşımacılığı,
Gabari Yük Taşımaları,
Enerji Santrali Taşımaları,
Beton Santrali Taşımaları,
Taş-Kırma Eleme Tesisi Taşımaları,
Döküm üniteleri Taşımaları,
Gemi Motoru Taşımaları,
Tekne Ve Yat Taşımaları,r nakliyatçılar sitesi,
Kalite, Güven ve Saygının Adresi

(7/24): 0546 446 37 57  HİZMETLER  NAKLİYE YÜK BORSASI  proje taşımacılığı hizmetini tercih ettiğiniz zaman bu kapsamda alacağınız hizmetler28

Proje taşıma ve senaryo yönetimi
Yerel bilgilendirme23
Sipariş izleme
Yol izni alma
Dış ticaret ve mevzuat desteği
Belge çıkışı CMR ve FBL
Anahtar teslim maliyet yönetimi
Teknik ekipmanların tedarik edilmesi
Ağır kargo, depo ve aktarma çözümleri
Ağır yük taşımacılığı
Vinç ve survey
Malzemelerin paketlenmesi ve sabitlenmesi
Full charter ve part charter gemi kiralamaları
Emtia sigortası
NAKLİYE YÜK BORSASI TRAFO TAŞIMACILIĞI hizmetini kusursuz bir şekilde sunarak faaliyet göstermektedir. OnNak AN profesyonel kadrosu, tam donanımlı altyapısı ve kusursuz iletişim ağıyla, tam hizmet politikası güden organize bir kurum olarak yapılanmaktadır.
YURTDIŞI AĞIR NAKLİYAT
NAKLİYE YÜK BORSASI, Özel ekipman ve (Lowbed) araçlarla yurt dışına karayolu ile (150) tona kadar ağır yük taşımacılığı ve Uzunluk x Genişlik Yükseklik olarak standartların dışında ölçülere sahip yükler için Gabari Dışı taşıma hizmetleri sunmaktadır.

Ağırlığı 150 tonu geçen yada ölçüleri itibari ile karayolu ile taşınması mümkün olmayan yükler için özel dizayn edilmiş Proje Gemileri ile taşıma imkanı sağlamaktadır. Ayrıca olası riskler için tüm Limanlarda ve aktarma noktalarında yapılan aktarmalar için uluslararası geçerliliğe sahip rapor hazırlanabilmesi Gözetim Hizmeti sertifikasına sahiptir.

YURTİÇİ AĞIR NAKLİYAT  NAKLİYE YÜK BORSASI: 0546 446 37 57 

NAKLİYE YÜK BORSASI:  Sahip olduğu tır filosu (Lowbed Araçlar) ile Türkiye’nin dört bir yanına düzenli olarak ağır yük taşımaları gerçekleştirmektedir, bu sayede müşterilerinin ihtiyaç duyduğu her noktada; en kısa sürede ve en avantajlı şekilde Yurtiçi Ağır Nakliye hizmeti sunma imkanına sahiptir.

Enerji Sektörüne Özel Lojistik Çözümlerimiz Bir enerji koridoru olan Ülkemizde enerji sektörüne yönelik yatırımlar her geçen gün artış göstermektedir. Bu artışa paralel olarak sektörün ciddi bir lojistik ihtiyacı da oluşmaktadır. Oluşan lojistik ihtiyaca firmamız; saha teslimine ve tahliyesine kadar enerji sektörünün birbirinden farklı olan projelerinde lojistik çözümler sunmaktadır. Ürünlerin yükleme yerlerine göre en uygun taşıma şekli ve güzergah belirlenip, Ülkeler arası yapılacak gabari dışı taşımalarda sadece karayolu değil, yanısıra komple gemi kiralama, nehir tipi gemilerle taşıma hizmeti ve vagon taşımacılığı ile kombine taşıma alternatifleri sunulabilmektedir. Müşterimize en uygun güzergah ile alternatif öneriler sunup, maliyeti en aza indirmeye çalışmaktayız.

Multimodal Taşıma  NAKLİYE YÜK BORSASI:  Avrupa, Türki Cumhuriyetler ve Uzak Doğu ülkeleri arasında birden fazla taşıma türü ile (kara yolu, deniz yolu, nehir yolu, demir yolu, hava yolu) , sahip olduğu farklı taşıma üniteleri/ekipmanları sayesinde multimodal taşımacılık hizmeti vermektedir.

NAKLİYE YÜK BORSASI:  Türkiye ve Avrupa ülkelerinden, Türki Cumhuriyetlere en fazla demiryolu taşıması yapan şirket olmayı başarmıştır. Aynı zamanda bu ülkeler arasında nehir tipi gemiler ile nehir yolu taşımacılığı hizmeti vermektedir.

NAKLİYE YÜK BORSASI:  Dünya genelindeki bir çok müşterisini multimodal taşımacılık ile tanıştırarak bu konuda en çok tercih edilen şirket olmayı başarmıştır.

Multimodal Taşıma Modelinin Avantajları Nelerdir?

Multimodal taşıma modeli çevre dostudur. Bu taşıma modeli sayesinde her yıl binlerce hektarlık orman yok olmaktan kurtulmaktadır.

Karayolu taşımacılığına kıyasla %75’e varan daha az CO2 salınımı sağladığından çevre kirliliği oluşturmayan ekolojik bir taşıma türüdür.

Düzenli yükleme, taşıma ve boşaltma imkanları ile kontrol ve takip kolaylığı sağlar.

Sabit fiyat avantajı sayesinde tercih edilirliği yüksek bir modeldir.

Hava ve yol şartlarından etkilenmeden sabit ulaşım süreleri sunarak gerçekçi bir planlama yapmaya fırsat verir.

Samsun Evden Eve Nakliyat

Samsun Lowbed Nakliyat,

Samsun Proje Lojistik,                                                                                                                                                                                                                                                                              Samsun Samsun  Ağır Nakliyat,
Samsun Trafo Taşımaları,
Samsun İş makinası Taşımaları,
Samsun Ekskavatör Taşımaları,
Samsun Dozer Taşımaları,
Samsun Yükleyici Taşımacılığı,
Samsun Enerji Santrali Taşımaları,
Samsun Beton Santrali Taşımaları,
Samsun Taş-Kırma Eleme Tesisi Taşımaları,
Samsun Döküm üniteleri Taşımaları,
Samsun Gemi Motoru Taşımaları,
Samsun Tekne Ve Yat Taşımaları,
NAKLİYE YÜK BORSASI  Dürüstlük ve doğruluk üzerine kurulu taşımacılık ilkelerimizle sizlere sunacağımız lojistik desteği firmanız için tüm nakliye ihtiyaçlarını karşılayacaktır.

Teklif Formu

  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  Whatsapp
  Biçer Nakliyat
  Biçer Nakliyat
  Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?
  Hemen Ara!