trende

Taşınmayla İlgili Bilmeniz Gerekenler

31.07.2023
135

BİÇER EVDEN EVE NAKLİYAT  0546 446 37 57

Taşınmayla İlgili Bilmeniz Gerekenler
Taşınmaya karar verdiniz
Taşınma süreciniz başladı
Ekspertiz ve Rezervasyon talebiniz
Taşımanız ne kadar sürer
Sözleşeme ve yük sigortası
Taşıma tarihi belirleme
Paketleme için kullanılacak malzemeler
Küçük ev eşyaları ve kırılacak eşyaların paketlenmesi
Evden eve nakliyat ücretleri nasıl belirleniyor
Eşyaların teslimat süresi
Ev taşımanın en kolay yolu Biçer Nakliyat
İstabul evden eve nakliyat firmalarından biri olan Biçer Nakliyat, ev eşyalarınızı paketleme ,mobilyaların montaj ve de montaj işlemleri kendi ekipleri ile Istanbul’da nakliye hizmeti veren bir şirkettir.

Eşya paketleme nedir?

Taşınacak olan ev eşyalarının taşınmaya uygun bir koli içerisinde yerleşimi yapılarak ev eşyası taşıma durumuna getirilmesine paketleme denilir. Taşınma sırasında eşyalarda çarpma, darbe ve çizilme meydana gelebilir. Bu tür tehlikelerin önüne geçmek için eşya paketleme yapılmalıdır. Biçer Nakliyat firması ev eşyalarını paketlemesi konusunda son derece profesyonel ekipleri bu işi yapmaktadır. Başta mutfak eşyalarınızı olmak üzere tüm eşyalarını beyaz kağıtlar ile muhafaza edilerek ağrılığına bağlı olarak kolilenmesi yapılır. Taşınma sürecinde eşyaların ambalajlanması ve paketlenmesi için firma ile görüşmeniz gerekmektedir. Eşyalar sizin tarafınızdan mı yoksa firma tarafından mı paketlenecek? Bu sorunun cevabı sizin tarafınızdan ise koli bulmaya başlamalısınız. Paketleme işlemi firma tarafından gerçekleştirilecekse eşyalarınıza uygun malzeme seçilmesi gerekmektedir. Daha sonra uzman kişilerce ambalajlama ve paketleme gerçekleştirilir. Biçer Nakliyat tecrübeli personeli ile eşyalarınızı uygun malzeme kullanarak paketlemektedir. Eşyalarınız hasar almadan sorunsuz bir şekilde yerine ulaştırılır.

Ev taşıma şirketleri ne yapar?

Yerleşim yerinizde değişilik yapmaya karar verdiyseniz bir nakliye şirketine ihtiyaç duyarsınız, Nakliye şirketleri yerleşim yerlerinde yaşam eşyalarınızı transferini gerçekleştirmek için evden eve nakliyat hizmet vermektedir.

 

Evden eve nakliyat fiyatları

Evden eve nakliyat fiyatları nasıl belirleniyor, Ev taşıma fiyatlarını taşınacak olan eşyaların hacimi, paketleme, taşıma personeli ve taşınma mesafesine göre fiyat belirlenmektedir.Nakliye ücretlerini belirleyen bazı etkenler bulunmaktadır. Bu faktörler göz önüne alınarak fiyat belirlenir. Bu fiyat sözleşmeye mutlaka yazılmalıdır. Aksi takdirde müşteri taşıma sürecinde firmaya güvenini kaybedebilmektedir. Müşterinin bazı talepleri ek ücret ödemesine yol açabilir. Birçok firmadan teklif alınması gerekmektedir. Diğer yandan bu tecrübeyi yaşamış yakınlarımızdan fiyat ve firma konusunda bilgi alınmalıdır. En pahalı fiyat veren firma en iyi taşımacılığı, en düşük fiyat veren firma da her zaman sorunlu bir taşımacılık hizmeti vermeyebilir. Biçer Nakliyat firması ücret konusunda diğer firmalara nazaran bir adım öndedir. Uygun ve ekonomik fiyatlarla müşteri odaklı bir taşımacılık sunmaktadır.

Eşya hacimi nedir?
İkamet etmiş olduğunuz evin büyüklüğüne göre eşya hacimi belirlenir. Örneğin: ( 2+1 evin eşyası 30-35 metre küp arası değerlendirilir.) Oda sayısının büyümesi hacimin büyümesi demektedir. Ev taşıma şirketleri fiyatlarını eşyaların hacimine göre belirlemektedir. Eğer taşınacaksınız bu bilgilere sahip olmalısınız.

Ev taşıma
Eğer ki taşınmaya karar verdiyseniz bir nakliye şirketi ile anlaşmalısınız. Anlaştığınız şirketin araç filosu geniş olmalı ve aynı zamanda profesyonel bir nakliyat şirketi olmalıdır. Geniş araç filosu olan bir şirket planlamış olduğunuz tarihte taşınmanızı gerçekleştirir. Profesyonel bir şirket olmasıda eşyalarınızı toparlamasını yaparken aynı şeklide yeni yerde yerleştirmesinide yapar, ve tüm süreçleri sigorta dahilinde yapar. Biçer Nakliyatt firması evden eve nakliyat hizmetinde öncü firmadır.İnsanlar zorunluluktan, ihtiyaçtan ya da tercihlerinden dolayı yaşam alanlarını değiştirirler. Bu durum bazı kişiler için heyecan verici olmaktadır. Kimi insana ise ev taşıma meşakkatlidir. Sahip olduğunuz düzen bir anda bozulmaya başlayacaktır. Yıpratıcı olduğu bir gerçek! Ancak unutmamak gerekir taşınma bir süreçtir. Bu sürecin her aşamasını oldukça kolay bir şekilde atlatmak gerekmektedir. Bunun için öncelikli olarak taşınmaya karar vermelisiniz. Fazla veya kullanmadığınız eşyaları evinizden atmakla veya ihtiyaç sahiplerine vermekle işiniz başlamış bulunmaktadır. Daha sonra belki de en önemli aşama nakliye firması araştırılmasıdır. İnternetten sektörde yer alan firmalara bakılacağı gibi deneyim yaşamış, insanların referanslarını da dikkate almak gerekmektedir. Biçer Nakliyatt müşteri geri dönüşlerinin olumlu olduğu bir firmadır. Sorunsuz ve güvenli taşımacılık konusunda yılların deneyimine sahiptir.

Kolay nasıl taşınırım?
Ev taşıma yapacağınız günün yorucu bir gün olacağını bilmelisiniz. Evden eve nakliyat firması taşıma konusunda bir çok şeyi kolaylaştırmaktadır; Evden eve taşıma işleminizi kolaylaştırmak için işinin alanında uzman, profesyonel bir firmayla anlaşmanız gereklidir. Biçer Nakliyat, profesyonel hizmet anlayışı ve 43 yıllık tecrübesiyle size kaliteli ve kolay bir evden eve taşıma hizmeti sunacaktır. Taşınma işleminizi kolaylaştırmak hem size hem de anlaştığınız firmaya bağlıdır. Kolay bir evden eve nakliyat işlemi için, taşınma günü öncesi evinizi toplayıp eşyalarınızı düzene sokmalısınız. Eski ve yeni evinizin tadilat, boya badana gibi işlerini önceden halletmelisiniz. Taşınacağınız evin dekorasyonuna taşınma günü öncesinde karar verip, eşyalarınızın yerleşeceği konumları belirlemelisiniz. Eşyalarınızı taşıyacak nakliyat firmanın ise planlı ve programlı olması gerekir. Anlaştığınız nakliyat firması kusursuz bir iş planı hazırlayıp, taşınma işlemi sırasında neler yapılacağını, işlerin ne şekilde, hangi ekipmanlar ve makinalar aracılığıyla gerçekleştirileceğini belirleyip, taşınma öncesi yapılan planın üstünden geçerek, taşınacağınız gün planı aksatmadan uygulamalıdır. Uzman ekibimizle, sizin için kolay taşımacılık hizmetinin tüm gerekli detaylarını düşünüp titiz bir şekilde uygulamaktayız.

İstanbul Evden Eve Nakliyat
İstanbul’un farklı semtlerine, her gün yüzlerce kişi taşınmaktadır. İstanbul, sahip olduğu yoğun nüfus sebebi ile taşınma sektörünün canlı olarak faaliyet gösterdiği bir şehirdir. Yüksek katlı binaların çoğalması, bina asansör sistemlerinin yük için kullanılmasına izin verilmemesi, binadaki merdivenlerin dar olması sebeplerine bağlı olarak taşınma işlemleri için artık asansörlere ihtiyaç duyulmaktadır. Nakliye firmaları kendilerine ait özel asansörleri ile taşıma yapmaktadırlar. İstanbul’da uzun zamandır hizmet veren bir firma olarak farklı uzunluklara sahip asansörlerimiz ile eşyalarınızı Türkiye’nin her yerine kısa süre içinde pratik bir şekilde taşımaktayız.

Firmamız, İstanbul şehir içi nakliyat konusunda sahip olduğu kurumsal vizyonuyla diğer nakliyat şirketleri arasında ön plana çıkmayı başarmıştır. Zamanla yarışarak ve taşınacak eşyalar için gerekli olan depolama ve ambalajlama hizmetleriyle kısa sürede yeni adresinize taşınmanızı sağlamaktayız. İstanbul asansörlü nakliyat alanında verdiğimiz hizmetler ile firmamız tamamen bu işin uzmanı olduğunu gözler önüne sermektedir. Uzun zamandır sektörde bulunmamıza bağlı olarak, ekibimizde görev alan personellerin tümü nakliye konusunda gerekli bilgi ve tecrübeye sahiptir. Bu sayede eşyaların sökülüp monte edilmesi ve ambalajlanması gibi işlemler çok kısa sürede halledilmektedir.

Firmamızın ücretsiz olarak vermiş olduğu ekspertiz hizmetimiz sayesinde taşınma işlemi için gereken tüm ambalajlar ve söküp takma aletlerinin tamamını taşınma işleminden önce edinmiş bulunmaktayız. Herhangi bir aksama yaşanmaması adına firma olarak çalışmalarımızı planlı ve programlı bir şekilde, büyük bir titizlikle yürütmekteyiz.

İstanbul asansörlü nakliyat firmalarını geride bırakarak lider konuma gelmemizin sebebi kesinlikle, sunmuş olduğumuz kaliteli hizmetimizdir.
Şehirler arası taşımacılığın ince çizgilerini çok iyi bildiğimiz için firma olarak tüm eşyalarınızı çok dikkatli bir şekilde ambalajlayarak eşyalarızını araca yükledikten hemen sonra garanti ve sigortayı devreye sokup hem firmamızı hem de müşterilerimizi hukuksal olarak da koruma altına almaktayız.

Asansörlü Nakliyat Hizmeti
Firma olarak İstanbul asansörlü nakliyat alanında çok fazla tercih edilmekteyiz. Taşınma günü geldiğinde belirlediğimiz gün ve saatte asansörümüz, aracımız ve ekibimiz hazır bir şekilde beklemektedir. Asansörümüz dairenizin bulunduğu kata kontrollü bir şekilde yükseltilmektedir. Eşyaların çıkarılması için ise balkon,teras veya uygun büyüklükteki camlar tercih edilmektedir. Uygun miktardaki yük, asansörün ucunda bulunan alana yerleştirilerek güvenli bir şekilde aşağı indirilmektedir. Kısa sürede eşyalar indirilmiş ve araç hazır konumda olacaktır. Bu sayede yeni adresinize gidip eşyalarınızı asansörle taşıyarak bir an evvel düzeninizi sağlamanız için gereken tüm çabayı sarf etmekteyiz.

Yaşanan taşınma stresine gerek kalmadığını firmamızdan hizmet alarak gören herkes, diğer taşınma işlemlerini sadece firmamıza yaptırmayı tercih etmektedir. Taşınma sektöründe uzun zamandır hizmet veren bir firma olarak taşınmanın ne kadar masraflı bir iş olduğunu oldukça iyi bilmekteyiz.

Özellikle asansörlü taşıma söz konusu olduğunda fiyat oldukça artacaktır. Firmamız, İstanbul Asansörlü taşıma hizmeti veren diğer firmalardan farklı ve cazip fiyat seçenekleriyle hizmetinizdedir. Bu nedenle müşterilerimize, piyasanın en ekonomik fiyat seçeneklerini sunmaktayız. Her geçen gün büyüyen firmamız, memnun müşterilerimizden biri olmanız için her zaman gerekli çabayı sarf etmektedir. Taşınma işlemini gerçekleştirmek istediğiniz zaman firmamız ile iletişime geçmeniz yeterli olmaktadır.

 0546 446 37 57  // 0532 400 16 90

 

Teklif Formu

  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  Whatsapp
  Biçer Nakliyat
  Biçer Nakliyat
  Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?
  Hemen Ara!