trende
Yat Taşıma 0532 400 16 90

Yat Taşıma 0532 400 16 90

Tekne Taşımacılığı hizmeti muhtemelen en çok büyük boy tekneleri ve yatları taşıma olarak bilinir. Bununla birlikte, günlük olarak motorlu veya yelkenli olsun, her boyutta tekne taşımacılığı sunuyoruz. Genellikle, bir gönderi onaylandıktan ve programlandıktan sonra, bir hafta veya daha kısa bir süre içinde hareket ediyoruz. Tekne taşıma hizmetlerimizde nereden isterseniz teknenizi alıyor ve dilediğiniz yere dilediğiniz zamanda teslim ediyoruz. Her boyutta teknenin taşınması için gerekli araç filosuna sahibiz.

Yat Taşıma Fiyatları

Tekne taşıma fiyatları birçok farklı duruma göre değişiklik göstermektedir. Nakliye yapılacak mesafenin uzaklığı, teknenizin büyüklüğü, sürat teknesi, bot, taka gibi tekne türlerinin farklılığı, ihtiyaç duyulan nakliye aracı türü ve diğer birçok faktör tekne taşıma fiyatlarını etkilemektedir. En uygun fiyatlarla kaliteden ödün vermeden tekne taşıma hizmeti sunan Biçer Lojistik ile güvenle deniz aracınızı istediğiniz yere taşıyabilirsiniz. Teknenizin taşınması için fiyat teklifi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Yat taşıma, yelkenli taşıma ve katamaran taşıma hizmetlerimizle diğer deniz araçları taşımacılığı ihtiyaçlarınız için de çözümler üretmekteyiz.

Yat Taşıma Taşımacılığı Hazırlık Kılavuzu

Bir Tekneyi güvenli bir şekilde nakletmeden önce ilgilenilmesi gereken birçok öğe vardır. Gerekli hazırlıkların çoğu siz veya temsilciniz tarafından yapılabilir. Seçtiğiniz marina ve tekne taşıma aracı, bilgi için harika bir kaynak olabilir. Ele alınması gereken ayrıntıların çoğu, çok az teknik beceri veya deneyim gerektirir. Teknenizin taşınması için fiyat teklifi talep ederken boyutlar çok önemlidir. Teknenizi ölçmek için aşağıdaki talimatları izleyin. Unutmayın, ölçümlerinizde doğru olmak çok önemlidir.

  • Yat toplam uzunluğunu ölçün, yüzme platformlarını ve motor braketlerini dahil etmeyi unutmayın.

  • Yat yüksekliğini ölçmek için, en yüksek kısmından omurganın dibine veya teknenin destekleri ve dümenlerinin en alt noktasına kadar ölçün.

  • Yat kirişini ölçmek için, teknenin en geniş bölümünü ölçersiniz ve ona bağlı olan her şeyi dahil edersiniz.

Yat Taşımacılığınız için Doğru Marinayı Seçmek

  • Yeni varış yerine teknenizi taşımadan önce ve sonra teknenizi yüklemek ve boşaltmak için bir forklift veya benzeri bir aracınız var mı?

  • Teknenizde sökülmesi ve tekrar monte edilmesi gereken bir bölüm var mı?

  • Yat limanı veya tekne sahası, gemideki hazırlık çalışmalarına elverişli mi ve gemiyi nakliyeye hazır hale getirmek için ücretleri nedir?

Güvenli Taşıma için Teknenizi Nasıl Hazırlayabilirsiniz?

Güvenlik, geminizi güvenli bir şekilde taşımanın en önemli parçası olduğundan, hazırlığı sorumlu bir tekne tersanesine yaptırarak yönergelerimize uymanızı veya hazırlığın doğru bir şekilde yapılmasını denetlemenizi öneririz.

  • Lütfen teknenizin taşıma için uygun şekilde hazırlandığından emin olun. Düzgün hazırlanmayan tekneler “olduğu gibi” sevk edildiğinde hasarlar meydana gelebilmektedir.Biçer Lojistik Tekne Taşıma Şirketi olarak en uygun şekilde nakliyeye hazırlanmış teknelerinizi eğitimli sürücülerimizle karayolu üzerindeki diğer kişiler için güvenli olacak şekilde taşımaktayız.

  • Tekne taşımacılığında yasal yükseklikler bulunmaktadır. Büyük boyutlu tekneler (yatlar) karayolu üzerinde seyahat etmektedir. Bu, özel hazırlıklar gerektirir. Bir tekne sahibi olarak, teknenizin ve taşıma teçhizatının güvenli bir şekilde taşınması için marinanızın yeterince geniş olup olmadığını bilmeniz gerekir.

  • Teknenizi taşımak için bir marina seçerken, lütfen seyahate engel olan dallar veya kablolar içermeyen uygun açıklığa sahip bir marina seçin.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Biçer Nakliyat
Biçer Nakliyat
Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Hemen Ara!