trende

Ulusal ve Uluslararası Taşımacılık

12.03.2020
129

Ulusal ve uluslararası taşımacılık sektöründe bir marka haline gelmiş  olan NAKLİYE YÜK BORSASI dünyanın önde gelen acenteleriyle yapılan anlaşmalar  doğrultusunda,Fransa ve Belçika başta olmak üzere avrupa’da geniş bir acenta ağına sahip olmuştur.
 
yılında kurulmuş olan firmamız Fransa ve Belçikanın yanı sıra Almanya,İspanya,İtalya,İngiltere,Avusturya, ve avrupanın bir çok bölgesine hizmet vermektedir…
 
Avrupa ülkelerine haftalık tarifeli seferlerle Karayolu Taşımacılığı  hizmeti sunan NAKLİYE YÜK BORSASI, dilerseniz komple / parsiyel yüklerinizi kapıdan  kapıya da ulaştırmaktadır…

FRANSA – TÜRKİYE ARASI KARŞILIKLI PARSİYEL NAKLİYE

Türkiye-Fransa arasında karşılıklı; komple ve parsiyel ithalat ve ihracat karayolu taşımacılığında  sorunsuz hizmet sunulmaktadır.

Fransa ile gerçekleştirdiğimiz güçlü işbirlikleri sayesinde yüklerinizi tam zamanında istediğiniz adrese teslim edilir. Dilerseniz Türkiye’deki herhangi bir adresten malzemeleriniz kapınızdan alıp Fransa da ki müşterinize kapı teslimi hizmetlerini en uygun ve seri bir şekilde gerçekleştirmekteyiz.

BELÇİKA – TÜRKİYE ARASI KARŞILIKLI PARSİYEL NAKLİYE

Türkiye-Belçika arası karşılıklı olarak periyodik ithalat ve  ihracat karayolu komple ve parsiyel tır taşımacılığı ve gümrükleme hizmetleri  sunmaktayız.
Belçika ile gerçekleştirdiğimiz güçlü işbirlikleri sayesinde  yüklerinizi tam zamanında istediğiniz adrese teslim ederiz. Dilerseniz  kapınızdan mal alıp alıcı kapısına teslim şekliyle taşımacılık da  gerçekleştirmekteyiz.

İSPANYA – TÜRKİYE ARASI KARŞILIKLI PARSİYEL NAKLİYE

Türkiye-İspanya arası karşılıklı olarak periyodik ithalat ve  ihracat karayolu komple ve parsiyel tır taşımacılığı ve gümrükleme hizmetleri  sunmaktayız.
İspanya ile gerçekleştirdiğimiz güçlü işbirlikleri sayesinde  yüklerinizi tam zamanında istediğiniz adrese teslim ediyoruz. Dilerseniz  İstanbul’daki herhangi bir adresten kapıdan kapıya taşımacılık da  gerçekleştirebiliriz.

FAS – TÜRKİYE ARASI KARŞILIKLI PARSİYEL NAKLİYE

Türkiye-Fas arası karşılıklı olarak periyodik ithalat ve ihracat  karayolu komple ve parsiyel tır taşımacılığı ve gümrükleme hizmetleri sunmaktayız.
Fransa veya İspanya aktarmalı  ve direk olarak Fas’a  kara yolu ile taşımacılık hizmetlerini en uygun şartlarda ve sürede  gerçekleştirmekteyiz. Fas ta ki müşteri nerede olursa olsun, ister kapı teslimi  ister Casablanca teslimi taşımalarınızı gerçekleştirebiliriz.

CEZAYİR  – TÜRKİYE ARASI KARŞILIKLI PARSİYEL NAKLİYE

Türkiye – Cezayir arası karşılıklı olarak periyodik ithalat ve  ihracat karayolu komple ve parsiyel tır taşımacılığı ve gümrükleme hizmetleri sunmaktayız.
Fransa  veya İspanya aktarmalı olarak Cezayir’e kara  yolu ile taşımacılık hizmetlerini en uygun şartlarda ve sürede  gerçekleştirmekteyiz. Cezayir’deki  müşteriniz nerede olursa olsun, ister  kapı teslimi ister Liman teslimi taşımalarınızı gerçekleştirebiliriz.

TUNUS – TÜRKİYE ARASI KARŞILIKLI PARSİYEL NAKLİYE

Türkiye – Tunus arası karşılıklı olarak periyodik ithalat ve  ihracat karayolu komple ve parsiyel tır taşımacılığı ve gümrükleme hizmetleri  düzenlemekteyiz.
Fransa  veya ispanya aktarmalı olarak Tunus’a karayolu ile  taşımacılık hizmetlerini en uygun şartlarda ve sürede gerçekleştirmekteyiz.  Tunus’taki müşterimiz nerede olursa olsun, ister kapı teslimi ister liman teslimi  taşımalarınızı gerçekleştirebiliriz.

Teklif Formu

  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  Whatsapp
  Biçer Nakliyat
  Biçer Nakliyat
  Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?
  Hemen Ara!