trende

ULUSLARARASI NAKLİYAT FİRMASI

23.03.2021
118

NAKLİYE YÜK BORSASI Dünya bir taraftan küçülerek küreselleşirken, diğer taraftan Türkiye’nin içinde bulunduğu ekonomik şartlar nedeniyle dış ticarete, özellikle ihracata yönelmesi kaçınılmaz olmuştur. Dış ticarette, üretilen mal ve kalitesi kadar, fiziki mal akışı ve hizmet kalitesi de önem arz etmektedir. Bu bilinçle yola çıkan yönetimimiz, gerek yerli, gerekse uluslararası birçok müşterisinin beklentilerini en üst seviyede tatmin edebilmek, sizlere daha hızlı, kaliteli, profesyonel hizmet vermek, maksimum müşteri memnuniyeti sağlamak ve müşteri talepleri doğrultusunda bütün bir lojistik hizmeti vermek amacıyla, ‘YENİDEN YAPILANMASINI” hızla sürdürmektedir.

 Bulgaristan Romanya – Sırbistan – Makedonya – Kosova – Yunanistan – Moldova – Macaristan ve Ukrayna başta olmak üzere tüm Balkan Ülkeleri’ne 1200 birimlik öz mal araç filosu ile Komple ve Parsiyel taşımacılığı hizmeti vermektedir.

 

2000 Yılında uluslararası karayolu taşımacılığı alanında faaliyet göstermek amacı ile kurulan NAKLİYE YÜK BORSASI, günümüze kadar hiç aksatmadan sürdürdüğü istikrarlı gelişim felsefesiyle, güvenilir, öncü ve örnek gösterilen, kurumsal bir şirket haline gelmiştir. 2003 yılında NAKLİYE YÜK BORSASI  çatısı altında birleşerek , Gümrükleme Hizmetleri, Denizyolu, Havayolu ve Demiryolu 2007 yılında ise Gümrüklü Antrepo faaliyetlerini sizler için kombine etmiştir.. “NAKLİYE YÜK BORSASI“, bugüne kadar olduğu gibi, gelecekte de sektördeki ihtiyaçları belirleyip bu ihtiyaçlara en uygun çözümlerle cevap vermeyi sürdürecek.

Teklif Formu

  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  Whatsapp
  Biçer Nakliyat
  Biçer Nakliyat
  Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?
  Hemen Ara!