trende

İSTANBUL BODRUM NAKLİYAT

27.10.2016
171

Firmamız, ayrıcalıklı alıcı gruplarının nakliyat ile ilgili ihtiyaçlarını karşılamak, taşınma işini bir dert olmaktan çıkarıp haz alınabilecek bir işleme dönüştürmek parolasıyla istanbul da kurulmuştur. Bodrum istanbul evden eve nakliyat firmamız, belde içi ev taşıma ve şehirler arası evden eve nakliye hizmeti ile Türkiye’ nin her noktasına nakil hizmeti sunmaktadır.

Evden Eve taşıma Asansörlü ev taşıma bu günlerde alıcı için yoktur bir imkandır. Binaların yüksek katlı, merdiven boşluklarının dar olması bunun gibi nedenler taşınma sırasında yük asansörlerinin kullanımını mecbur kılmaktadır. Nakliyat talebinize uygun planlama eşliğinde çağdaş asansörlü sistemin nasıl kurulacağı, nereye kurulacağı ve eşyanızın sigorta kıymeti gibi çalışmaları tespit edici planlama yapılır. Sizde güvenilir bir şirket ile sigortalı evden eve eşyalarınızın taşınmasını istiyorsanız Bodrum Merkez 0553 546 14 41 / 0850 304 17 57 istanbul şubemiz 0850 304 17 57 numaralı telefonlarımızı arayabilir yahut iletişim formundan istek yada taleplerinizi bize bildirebilirsiniz.

ilk önce bölgelere ayrılan expertlerimiz eşyanın olduğu yere gelip eşyayı inceledikten sonra kati bir fiyat vermektedir. şayet anlaşma olursa o dakika yetkili olan expert ile alıcı arasında bir sözleşme yapılarak taşıma olayı kağıt üzerine dökülür. Expertin gelmesinin amacı yalnızca fiyat değil eşyayı tam şekilde görüp eşyaya göre araç temin etmek, sigorta değerini belirlemek, taşımada kullanılacak olan malzemeyi ve taşımaya istikbal olan eleman sayısını belirlemektir.

Eşyanın gideceği yeni yerinde ziyaret edip sonradan olabilecek riskleri en asgariye indirir. tüm Ev eşyası, parça ve ya kısmi eşyalarınızı ülkemiz\`nin her tarafına, nakliyatta lider kuruluş olan Bodrum Nakliyat ile güvenle gönderebilirsiniz. Nakliye seferlerimiz gündelik ve haftalık olmak üzere organize edilir.Müşterimize uygun bir sürede parsiyel eşyalarının nakliyesi gerçekleştirilir. Bu hizmetimizle sizi yüksek nakliyat masrafından kurtarmayı hedefliyoruz. Aklınızda hiç bir soru göstergesi yapılmaksızın parça eşyalarınız için korkusuzca firmamızı tercih edebilirsiniz.Evden eve nakliyat şirketimiz sizlere % 100 kapalı araç garantisi vermektedir. Eşyalarınıza göre vasıta tespiti yapılır , en ekonomik ve garantili nakliyat hizmeti verilir. Kapalı araçlarımız türlü olup güvenli taşımalara göre dizayn edilmiştir. Kapalı araçlarımızdan bazıları raflı sisteme sahip olup eşyalarınız için daha ergonomik yapıya sahiptir.

kelime sayısı: 313

Teklif Formu

  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  Whatsapp
  Biçer Nakliyat
  Biçer Nakliyat
  Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?
  Hemen Ara!