trende

Tuzla Nakliyat Ambarları

Tuzla Nakliyat Ambarları

İstanbul nakliyat ambarı içerisinde hizmet sağlayarak 35 yıldır müşterilerimizin güvenini kazanmaya devam ederiz. Parça eşyalarınız en uygun bir biçimde tüm memleketimiz geneline, tam zamanında arzuladığınız adrese gönderimini yaparız. Başlıca siz kıymetli müşterilerimize vermiş olduğumuz hizmet alanlarımız arasında evden eve nakliyat, ağır eşya taşımacılığı, ambar nakliyesi, kargo, parsiyel taşımacılık alanlarında hizmet vermekteyiz. öz mal nakliye araç filolarımız ve alanında uzman nakliyat personellerimizle sizlere haftanın 7 günü hizmet vermekteyiz.

İstanbul kargo parça eşya taşımacılık firması ile bütün Türkiye’nin 81 ile şehir şehir, il vilayet gezerek tam zamanında eşyalarınızın teslimatını yaparız. Taşımacılık şirketimizin nerdeyse tüm illerde şubesi bulunur. Sizlere daha iyi hizmet sağlayabilmek için başta Ankara ve İstanbul olmak üzere İzmir, Antalya, Bursa, Kayseri, Diyarbakır benzeri illerde de hizmet vermekteyiz.

tuzla-nakliyeciler

Nakliyat ambarı İstanbul olarak Kısaca ambar taşımacılığı meselesinde bilgi vermek gerekirse belirtmiş olduğumuz hususları dile getirebiliriz. Ambar ve parça eşya taşımacılığında en küçük eşyanızdan en büyük eşyanıza kadar her şey en ince ayrıntısına kadar toplanıp ambalajı en çok malzemeler ile yapıldıktan sonra eşyalarınızın gideceği şehirlere ayrılması ile sevk işlemlerinin yapılmasıyla başlamaktadır. Yük, parsiyel, materyal ve parça eşyalarınız minimum eşyanın gideceği miktara göre değişkenlik kazanarak en geç bir hafta içerisinde eşyalarınızı ulaştırmaktayız.

Nakliyat ambarı İstanbul firması olarak Türkiye’nin genelinde temsilciliklerimiz bulunmaktadır. İstanbul nakliyat ambarı şekilde işinde yetişmiş ekiplerimiz ve özel kamyonlarımızla eşyanın ya yüklerinizin cinsine uygun kamyonlarımız gönderilir. Teslim alınan yükleniriz İstanbul ambar nakliyat şekilde ertesi günü teslimatı gerçekleştirilir.

Şehir içi şehirlerarası en hesaplı fiyatlar ile miktarı yüksek ve kaba eşyalarınızın taşımacılığını yapan en çok şirketler arasındayız.

İster eşyalarınızı depoda depoya isterseniz araçlardan araca nakliyesini gerçekleştirelim. Taşımacılık hizmetlerinde bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ediyoruz.

Evden Eve Nakliyat

Evden eve nakliyat öncesinde firmamıza 2-3 iş günü arasında başvurduğunuz andan itibaren ücretsiz eksperimiz evinize gelerek eşyalarınızın analizini yapar. Buradaki amacımız taşınma günü hiçbir problemin oluşmaması açısından eksperin gelmesi daha müsait olmaktadır. Eksper eviniz içerisinde kullanılacak olan malzeme miktarını, çalışacak personel sayısını, eşyalarınızın taşınma sigorta bedelini ölçmek için evinizi ziyaret eder. Evden eve nakliyatın her aşaması hakkında müşterimiz bilgilendirildikten sonra anlaşma sağlanır ise çift nüshadan oluşan nakliye sözleşmesi ile eksperin görevi tamamlanır ve taşınma tarihinde aracımız evinizin önünde olur. Son model nakliye araç filomuz ve alanında profesyonel personelimiz ile sizlere hizmet vermekten onur duymaktayız. Evden eve nakliyat günü eviniz içinde gerçekleştireceğimiz hizmet aşağıdaki benzeri olacaktır.

evvela eviniz içindeki ilk evre de monte ve montaj aşamasıdır. Büyük kaba eşyalar tek tek söküldükten sonra her bir eşya parçası eşya tipine uygun olarak ambalajı yapılıyor. Koltuk, kanepe ve kumaş türündeki eşyalarınız naylonlara, kırılacak olan eşyalar Kraft kâğıt üstüne havalı naylona sarılarak taşınmaya hazır bir duruma getirilir.

Beyaz eşyalarınız olan buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi gibi eşyalarınız kabarcıklı naylon eşyalara sarılır.

Kırılacak eşyalarınız hususi Kraft kâğıtlara tek tek özenle sarıldıktan sonra koli ve fıçılar içine konulur. Size sadece yeni evinizde zevkinize göre bardak ve tabaklarınızı dizmek kalır.

Elektronik eşyalarınız havalı naylon malzemelere sarılır ve kolilere yerleştirilerek taşınmaya hazır hale getirilir.

Çiçekleriniz fıçılar yardımı ile taşınması yapılır.

Kargo Parça Eşya Taşımacılığı

tuzla-nakliyat-ambarlari

İstanbul nakliyat ambarı firmamız gündelik, haftalık ve aylık olarak tüm ülkemiz genelinde bulunan geniş vasıta filosu ile evinizden parça eşyaları alıp tam zamanında adreslere teslimini yapmaktadır. 15 adet nakliye vasıta filomuz ve 100’e yakın deneyimli personelimiz ile sizlere hizmet vermekteyiz.

Taşıma kurallarının vermiş bulunduğu deneyimi yerine getirerek üstün hizmet anlayışımız doğrultusunda kurumsal şekilde parça eşya taşımacılığı hizmeti vermekteyiz. Parça eşyalar arasında neler bulunmaktadır? Ev eşyası, bekâr eşyası, çeyiz eşyası türünden eşyalarınız bulunmaktadır.

Parça eşyalarınızın gönderimi konusu için firmamıza gönül ferahlığı ile eşyalarınızı teslim edebilir, günün her saati arayarak belde içi, şehirlerarası gönderimini sağlayabilirsiniz. Parça kargo eşya taşımacılık hizmetlerinde bizi tercih ettiğiniz için sizlere teşekkür ederiz.

İstanbul evden eve ,eşya, parça nakliyat nakli oluşturan firmamız axsa sigorta güvencesi ile eşya veya malzemelerinizi sigortalayıp taşımacılık naklini sonra yapmaktadır. Biz İstanbul evden eve parça nakliyat hizmetini İstanbul ve diğer illerdeki şube ve temsilciliklerimizin karşılıklı çalışması ile günlük şekilde yaparız evden eve kargo nakliyat Ankara evden eve teslimatta ve adresten adrese nakliye hizmetinde günlük taşımacılık nakli yapan tek firmayız.

tuzla-nakliyat-ambari

iş yeri iş yeri Taşımacılığı Hizmetleri

iş yeri büro taşımacılığı hizmetimiz öncesinde parasız eksperimiz ofisinize gelerek detaylı inceleme yapar. Yapılan inceleme ile kullanılacak olan ambalaj malzemelerine, araç boyutuna, çalışacak olan personel sayısının belirlenme hususunu yapar. Büro arasında ağır bazda olan eşyalar var ise mesela para kasası benzeri ağırlığı fazla olan eşyalarınız mevcut ise bunlara müsait alet ve makineler yardımı ile uzman personelimiz tarafından nakliyesi yapılıyor.

İstanbul nakliyat ambarı ve ağır yük taşımacılık firması olarak nakil günü geldiğinde ofis içinde sizleri en küçük bir iş kaybına uğratmadan hızlı ve süratli bir biçimde de monte ve montaj işlemleri yapılır. De monte gören her bir eşya parçası özenle sarılır ve ambalajı yapılır. Taşınma gününden bir gün öncelikle bütün ekip ve ekipmanlar hazır bekletilir. İş yeri içinde tüm eşyalar özenle toplandıktan sonra yeni ofisinize götürülür ve de monte gören eşyalarınız tek tek monte işlemleri yapılarak taşımaya hazır bir hale sunuluyor.

İşyeri ve büro atama hizmeti verdiğimiz kişi ve firmaların gizliliklerine ve özel bilgilerinin korunmasına özen göstermek ana prensibimizdir. Sizlerin beklentilerini karşılamak için İstanbul nakliyat ambarı, Avrupa standartlarında iş yeri atama sistemi geliştirmiştir. Amacımız sizleri en fazla biçimde yeni çalışma ortamınıza hazır hale getirmektir.

tuzla-nakliyat

Parça Eşya Nakliyat

İstanbul parça nakliyat firması olarak ev eşyası ve malzeme ve yük nakli yapmaktayız biz İstanbul parça nakliyat firması olarak günlük parça ve parsiyel naklimiz bulunmakta evden eve ve adresten adrese taşımacılık nakliye ve nakillerimiz ile  bütün Türkiye’de rakip tanımayan kuruluş olduğumuzu kanıtlamış vaziyetteyiz biz parça nakliyat İstanbul firması şekilde tüm Türkiye bölgesi içerisinde bulunan öz cet  parça nakliyat firmalarımız axsa oyak sigorta güvencesi altında taşımacılık yapmaktadır. EVDEN EVE  yada ADRESTEN ADRESE  parça nakliye hizmetlerimiz İstanbul’dan tüm memleket geneline günlük nakli yapılmaktadır.

İstanbul nakliyat firması olarak eşya taşımacılığında ve evden eve eşya nakliyat hizmetinde eşyanızı götüreceğiniz evin temizlik hizmetine mi ihtiyacı mevcut biz Biçer İstanbul nakliyat firması olarak işyeri temizliği ve inşaat sonrası temizlik hizmeti vermekteyiz.

Ev Eşyası Depolama

Güvenilir, kaliteli ve müsait fiyatlara ev eşyası deposu mu arıyorsunuz?

İşte firmamız Biçer Nakliyat

Ambar Taşıma Firmamız

İstanbul Ambar Firması
İstanbul’da ambar kargo İstanbul ve İstanbul ambar firmaları veya Zeytinburnu ambar firmaları konusunda bizi seçerek:

 • Ambar İstanbul Nakliyat
 • İstanbul Ambar Nakliyat
 • Ambar Taşıma Firmaları Ankara
 • İstanbul Ambar Firmaları Ankara
 • İstanbul çalışan ambarlar
 • İstanbul ambar firmaları
 • İstanbul ambar telefonları
 • İstanbul yük taşımacılığı
 • İstanbul şehir içi nakliye firmaları
 • İstanbul şehir içi nakliyat
 • İstanbul’a giden ambarlar
 • İstanbul ambarcılar
 • İstanbul nakliyeciler
 • İstanbul ambar hizmetleri                    konularında ücretsiz bilgi alabilirsiniz

 

Teklif Formu

  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  Whatsapp
  Biçer Nakliyat
  Biçer Nakliyat
  Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?
  Hemen Ara!