trende

Aydın Nakliyeciler Garajı Büyüyor

Aydın Nakliyeciler Garajı Büyüyor

Aydın Nakliyeciler Garajı Büyüyor

Online Taşıma Türkiye’de nakliye sektörüne yeni bir vizyon getirmek amacıyla şirketimiz 1992 yılında İstanbul merkezli ‘Aydın Şubesiyle sektöründe lider bir firma haline gelmiştir.

Online Taşıma nakliye hizmetinde kaliteli ve ekonomik biçimde hizmet amacını taşımaktır.Kurum Taşımacılığı Okul, hastane, konfeksiyon atölyesi, market, eczane, fuar eşyası, kamu kurum ve kuruluşları ve özel şirketlerin her çeşit taşınma işlemleri gerçekleştirilir.  

Bu tür yerlerin taşınma işlemlerinin gerektirdiği kadar araç, eleman ve taşıma malzemesi şirketimiz tarafından eşya tespiti yapıldıktan sonra sağlanır ve taşıma işlemi istenilen tarihler arasında başlanıp bitirilir.

taşımacılık

Online Taşıma Tüm ofis eşyaları Avrupa’dan ithal pet garft kağıtlara sarılır . Dosya ve masa aksesuarları ise kolilere konulur. Koli üzerine oda sahibinin ismi yazılır.

Eşya taşınması esnasında eşyanızın zarar görmemesi için mutlaka ambalajlı olarak taşınması gerekir.  Ambalajlama işinin; kaliteli ambalaj malzemeleri ve bu işin uzmanları tarafından yapılması, eşyanızın güvenle taşınması için olmazsa olmaz şartlarıdır.

Müşterilerimizin bizimle ilgili düşüncelerini aşağıda sizinle paylaşıyoruz

şehirler arası taşımacılık

Online Taşıma ile çalışmaya başladıktan sonra sevkiyat giderlerimiz %7 oranında azaldı. Sürekli gerçekleşen taşımalarımızı düşünürsek bu bizim için oldukça iyi bir karlılık deme

Online Taşıma Taşımalarımızı güvenilir bir araç filosuna emanet etmenin rahatlığınıOnline Taşıma’la deneyimliyoruz. Yükümüzü teslim ettikten sonra, nerede olduğunu, ne zaman teslim edildiğini istediğimiz zaman görebiliyoruz.

Bizim işimizde zamanlama ve ürünlerimizin güvenliği çok önemli. Ürünlerimizin sigortalı şekilde teslim alınmasından, sorunsuz olarak varış noktasındaki müşterimize teslim edilmesi Online Taşıma’ya emanet.

Bizden fiyat almadan nakliyenize karar vermeyin!!

Kalite, Güven ve Saygının Adresi
(7/24): 0553 546 14 41
Çağrı hattı: 0850 304 17 57

Aydın Nakliyat Firmaları

Aydın Evden eve, ofisten ofise, şehir içi, yurt içi, yurt dışı, karayolu, demiryolu, denizyolu, havayolu nakliyat firmaları ile lojistik, kargo, kurye, otobüs, gümrükleme, paketleme, depolama firmalarına ulaşmak için aşağıdaki listede bulunan ilçelerden bulunduğunuz ya da tercih ettiğiniz ilçeyi ya da taşıma şeklini tıklayarak dilediğiniz üye nakliye firmamıza ulaşabilirsiniz…

Aydın Nakliyat Firmaları
Kuşadası Nakliyat Firmaları,

Taşımacılık Şekline Göre Aydın Firmaları,

Aydın Evden Eve Nakliyat,

Aydın Villa Taşımacılığı,
Aydın Ofisten Ofise ,
Aydın Şehir İçi Nakliyat,
Aydın Yurt İçi Nakliyat ,
Aydın Yurt Dışı Nakliyat,
Aydın Lojistik Firmaları,
Aydın Komple Yük ,
Aydın Gümrükleme Firmaları ,
Aydın Nakliyat ambarı işletmeciliği ,
Aydın Karayolu Nakliyat ,

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Biçer Nakliyat
Biçer Nakliyat
Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Hemen Ara!