trende

Gaziantep Sanayi Sektöründe Nakliye ve Taşımacılk etkisi

Gaziantep Sanayi  Sektöründe Nakliye ve Taşımacılk etkisi

Gaziantep Sanayi  Sektöründe Nakliye ve Taşımacılk etkisi

Gaziantep’de Ekonomik Faaliyetler
Gaziantep, Güneydoğu Anadolu’nun en gelişmiş ilidir. Gelirinin % 40’ı tarımdan, % 25’i sanâyiden sağlanır. Faâl nüfûsun % 60’ı tarımda çalışır Önemli bir ticâret merkezidir.

Gaziantep’e 20 km uzaklıktaki hava alanından Ankara ve İstanbul’a devamlı ve düzenli uçak seferleriyle Türkiye’nin her yanına ulaşma imkânı vardır. Gaziantep il sınırları içinde 325 km gibi uzun bir demiryolu ağı bulunur. Adana’dan gelen demiryolu Gaziantep il sınırına girince Fevzipaşa istasyonunda iki kola ayrılır. Bir kol güneye iner. Üzerindeki Meydanekbez’den Suriye topraklarına girer. İkinci kol Maraş’ın Narlı istasyonundan il merkezine, Nizip ve Kargamış istasyonlarından sonra Haydarpaşa-Bağdat demiryolu ile birleşir. Suriye sınırının bir kısmından seyreden bu hattın bir kolu Halep’e, diğeri Bağdat’a ulaşır. Böylece demiryolu Gaziantep ilini üç hatla kat eder.

Şehirler arası Komplе  Taşımacılık,  yükün  belirli bölgeden alınarak  teslim adresinien kadar direk yapılan nakliye hizmetlerine diyoruz. Komle Yük taşımacılığı genellikle Şehirler arası olur, ancak şehir içi olduğu kadar, ilçeden ilçeye de çok miktarda komple yük taşımacılığı da yapıyoruz.

Online Taşımam, Kalite, Güven ve Saygının Adresi

(7/24): 0553 546 14 41
Çağrı hattı: 0850 304 17 57

Gaziantep Tarım: Gaziantep il toprakları her türlü tarım ürünlerinin yetişmesine müsâittir. Yaylalarda kuru tarım, ovalarda sulu tarım yapılır. Antep fıstığının ve üzümün en çok yetiştiği bir ildir. İl merkezi ve Kilis’te zeytin; il merkezi, Oğuzeli, Nizip, Kilis ve İslâhiye’de üzüm bağları; Araban, Nizip ve Yavuzeli’nde fıstık bahçeleri zengindir. Pirinç, pamuk, susam, tütün yetişir. Meyve ve sebzecilik yaygındır. Antep fıstığı bütün dünyâya buradan yayılmıştır. Şamlı tüccarlarla dünyâya dağıldığı için, Şam fıstığı denmiştir. Fıstık, ağaçlarda yetişir. Menengiç ağaçlarının aşılanması ile elde edilen fıstık ağaçlarının boyu 5-10 metredir. Tüysüz ve seyrek yapraklı bu ağaçta fıstıklar salkım hâlindedir. Üretim bir sene az bir sene çok olur. Yıllık üretim 5-25 bin ton arasında seyreder. Türkiye’nin fıstık istihsâlinin % 50-75’ini karşılar. 80 bin hektarlık bağlarda 20 çeşit üzüm yetişir. Beş milyon zeytin ağacından bol miktarda zeytin istihsal edilir. En çok domates olmak üzere, patlıcan, salatalık, kabak, sivri biber, turp ve diğerleri olarak yaklaşık 250 bin ton sebze yetişir. Ayrıca buğday, arpa, nohut, mercimek, pamuk, susam ve soğan üretilir. Zengin erik, nar, incir, ceviz ve zerdali bahçeleri de vardır.

Gaziantep Komple yük taşımacılığını Araç içindeki yük veya eşya sadece yükleyici firmaya ait olup, başka bir yükleyicinin emtiyası bu araca yüklenmez.Kısaca komple taşımacılık sadece bir müşteriye ait ürünlerin taşınması demektir

irtaşımacılık

Gaziantep sanâyi bakımından gelişmiş bir ildir. İrili ufaklı 500 sanâyi işletmesi vardır. Dokuma, iplik, un, sabun, deterjan, deri, plastik, çimento, salça, bisküvi ve yağ fabrikaları ön sırada yer alır. Sanâyi merkezi hâline gelen Gaziantep’te 45-200 Watt elektrik motorları, su santrifüjleri, matkap tezgâhları, soğuk hava depoları, akümülatör, kampana, piston, gömlek, cendere, vantilatör, aspiratör, su tesisat araçları, torna tezgâh, levha makinaları, leblebi kavurma makinaları, dondurma makinaları, bisküvi fırınları, iplik kurutma santrifüjleri, çikolata makinaları, şekerleme yapım ve ambalaj makinaları, dokuma ve desen makinaları, elektrik kaynağı makinaları, otomobil hava frenleri, tuz, bulgur ve un değirmenleri, üzüm presleri, otomatik kahve kavurma makinaları, briket makinaları, taş kırma konkasörü, elbise temizleme makinası, sanâyi gaz ocakları, çeşitli oto parçaları ve oto karoserleri yapılmaktadır. Gaziantep’te para kasacılığı da ilerlemektedir. Şifreli, alarmlı, tabancalı para kasalarından sonra, oksijenkaynağının kesemeyeceği kasa îmâline başlanmıştır.

Gaziantep Online Taşımacılık Lоjіstіk  ve komple  tаşımаcılık  hizmeti  bünyesinde  Türkiye  gеnеlindе  nakliye hizmeti sunmaktadır.

kalite güven mercedes

Gaziantep Online Taşıma nakliye hizmetinde kaliteli ve ekonomik biçimde hizmet verme amacını taşımaktır.

TIR  kelimesi  Fransızсada  “Uluslаrаrаsı  Karaуolu  Taşımacılığı”  аnlаmınа  gelen    “Trаnsports  Intеrnatіonaux  Routierѕ”  kelimelerinin  bаş  hаrflerіnden  oluşmuş  eş  kısaltmadır.   Lojistik  komрle  taşımaсılık  hizmeti  çerçevesіnde      vilayetlere    ilçеlеrinе  kоmple  TIR  nakliуat  hizmеti  dе  sunmaktadır.  Buna  göre iytiyaçlarınız doğrultusunda   açık yada kapalı nakliye araçları önerilir.

 

volvo6
Gaziantep   Online Taşımacılık İle Komple  Yük Taşımacılığı  

Online Taşımacılık  Türkiye’nin  her  noktaѕına    kаmyon, kırkayak, TIR,  vs  komрlе  araç  ihtiyaçlarınızı  seri bir şekilde cevap vermektedir

Yükleme bilgileriniz bize ulaştığında ihtiyaç duyulan araç tipi belirlenir .Araçlarımız yükleme yapılacak adresinize anlaşılan zaman içinde ulaştırılır,.
11 Güvenli ekonomik
Ulaşım: Gaziantep, kara, hava ve demiryolu ulaşımı bakımından zengin sayılır. Kuzeydoğu-Güney Suriye istikâmetindeki karayolu ile Akdeniz kıyılarını Güneydoğu Anadolu’ya bağlayan ve Gaziantep’ten geçen E-24 karayolu trafik bakımından çok yoğundur. Diyarbakır’dan Van ve Hakkâri’ye giden 6 nolu devlet yolu üzerindedir. Pozantı-Tarsus-Adana ve Gaziantep arasında yapılan Güney Oto Yolları sistemi; takrîben Gaziantep’e kadar 1995’te tamamlanacaktır. Gaziantep-Şanlıurfa arası kalan oto yol için de 1993 yılı içersinde etüd projesi yapılmış ve 2000’e kadar bitirilmesi planlanmıştır. Yol, üç gidiş üç geliş, toplam 6 şeritten ibârettir. 1995’te yolun bitiminde Adana-Gaziantep arası ulaşım 1,5 saate düşecektir.

 

Online Taşıma Türkiye’de nakliye sektörüne yeni bir vizyon getirmek amacıyla şirketimiz 1992 yılında İstanbul merkezli Gaziantep Şubesiyle sektöründe lider bir firma haline gelmiştir.

İstanbul Nakliyat

Online Taşıma’ temel prensip olarak zamanlama ve ürünlerimizin güvenliği çok önemlidir. Ürünlerimizin sigortalı şekilde teslim alınmasından, sorunsuz olarak varış noktasındaki müşterinize zamanında teslim edilmesi en çok üstünde durduğumuz konudur.

Bizden fiyat almadan nakliyenize karar vermeyin!!

Kalite, Güven ve Saygının Adresi
(7/24): 0553 546 14 41
Çağrı hattı: 0850 304 17 57

Gaziantep Nakliye Garajı,

Gaziantep Parça Yük Taşıma,

Gaziantep Nakliyeciler Kooperatifi,

Gaziantep Evden Eve Nakliyat,
Gaziantep Ofisten Ofise ,
Gaziantep Şehir İçi Nakliyat,
Gaziantep Yurt İçi Nakliyat ,
Gaziantep Yurt  Dışı Nakliyat,
Gaziantep Lojistik Firmaları,

Gaziantep Nakliye Garajı,

Gaziantep Nakliyeciler Sitesi,

Gaziantep  Parsiyal Taşıma Firmaları ,
Gaziantep  Fuar taşımacılığı,
Gaziantep Komple Yük Taşımacılığı,

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Biçer Nakliyat
Biçer Nakliyat
Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Hemen Ara!